Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Настройка/програмиране/ на външни огледала

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Настройка/програмиране/ на външни огледала

    Здравейте,
    Разполагам с доста информация,но не мога да открия отговора на следния въпрос:Как се програмират външните огледала за автоматично отваряне и затваряне при отключване и заключване на колата-Outlander XL 2008.През зимата имаше замръзване ,след което лявото започна да работи когато си иска.Е,смених го,при това много лесно,но проблемът си остава.Сигурен съм,че някъде четох по проблема,но не мога да открия къде.В достъпните ми мануали препоръчват да се потърси оторизиран сервиз,но то по всеки проблем го препоръчват.Само дето ние сме си оторизираните Моля,ако някой знае как се прави,или има източник на информация,да сподели.
    VENI-VIDI-VICI!

  • #2
    От: Настройка/програмиране/ на външни огледала

    Изцяло препрограмиране може би действително в сервиз. Но ако имаш мултимедийната система на таблото, там имаш настройка от която може да се сменят настройките за автоматичното прибиране на огледалата. Трябва да има меню Settings ->Vehicle -> Other -> Mirrors. Евентуално от там да се цъкне няколко пъти през различните опции и да се надяваш да се оправи, или да се изключи.

    Коментар


    • #3
      От: Настройка/програмиране/ на външни огледала

      ОК-пробваме
      VENI-VIDI-VICI!

      Коментар


      • #4
        От: Настройка/програмиране/ на външни огледала

        А има ли изобщо такава функция? Моите няма как да останат отворени, със заключването се прибират. Имам бутон, с който мога да ги прибера. Питах и дилъра - толкоз. В упътването също не пише нищо за такава опция.
        Ford Maverick II 2.3 XLT
        Ford Mondeo MK5

        Коментар


        • #5
          От: Настройка/програмиране/ на външни огледала

          Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
          А има ли изобщо такава функция? Моите няма как да останат отворени, със заключването се прибират. Имам бутон, с който мога да ги прибера. Питах и дилъра - толкоз. В упътването също не пише нищо за такава опция.
          ...тъй де - и моите са така,но зимата е кофти
          VENI-VIDI-VICI!

          Коментар


          • #6
            От: Настройка/програмиране/ на външни огледала

            Първоначално публикуван от dit_dh Преглед на мнение
            ...тъй де - и моите са така,но зимата е кофти
            То че е кофти, кофти е. Имах предвид дали самият модел го има, при мен става въпрос за Форд, и там го няма като опция.
            Ford Maverick II 2.3 XLT
            Ford Mondeo MK5

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X