Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колега с работещ ELM за четене на грешки в скоростната кутия WJ 2.7 CRD

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Колега с работещ ELM за четене на грешки в скоростната кутия WJ 2.7 CRD

    Търся колега с работещ ELM и WJdiag от София да прочетем грешките от скоростната.
    От скоро време леко приплъзва от 3та на 4та. Казаха ми че вероятно бил торк конвертора.
    Мисля, че има и една леко завишена вибрация на 4та, но може и да си въобразвявам за това.

  • #2
    От: Колега с работещ ELM за четене на грешки в скоростната кутия WJ 2.7 CRD

    Дядо Владо или Еди Рангелов
    Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

    Коментар


    • #3
      От: Колега с работещ ELM за четене на грешки в скоростната кутия WJ 2.7 CRD

      Повиках неволята и ето какво излезе:
      Bluetooth ELM 327 v1.5 с доставката от България 28лв (пича е точен, пишете на лично за телефон). Важно е версията да е 1.5 а не 2.1 която е по-популярна сред китайците.
      Сваляне на безплатното приложение от PlayStore WJdiag Free и воаля грешките от двигателя и скоростната са прочетени.
      Последва рязко закупуване на платената версия която има пълна сервизна функционалност, живи данни, сензори, датчици и други неща които не знаех.
      В сайта има описание на всяка функция и референтни стойност https://jeepswj.com/wjdiag-tutorial/

      Аз веднага потвърдих диагнозата за заминал торк конвертор тъй като в живите данни има графа очаквано приплъзване на торка и реално.
      Също така има темература на антифриза в градуси, на маслото в скоростите и много други. Разгледайте ги в линка по-горе.

      П.С. Дядо Владо няма съвършен софтуер за WJ
      Еди, въпреки професионализмът му, не намерим подхода му към хората и цените за адекватни и приемливи. (бях веднъж и надявам се никога повече - 150лв за здравей(четене на грешки и преглед на колата))

      Коментар


      • #4
        От: Колега с работещ ELM за четене на грешки в скоростната кутия WJ 2.7 CRD

        колега дай един телефон за връзка, на лични не ставапълен си

        Коментар


        • #5
          От: Колега с работещ ELM за четене на грешки в скоростната кутия WJ 2.7 CRD

          Първоначално публикуван от pits Преглед на мнение
          Повиках неволята и ето какво излезе.............. диагнозата за заминал торк конвертор тъй като
          .........докато не видя на живо какво измерва и как излиза, ми се струва че имаме изгубени в превода
          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X