Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв SUV да си купя?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какъв SUV да си купя?

    Здравейте!В най-скоро време ще сменям колата която ползвам в момента(Hyndai Accent 1996г.) И съм решил да си взема някакъв suv до 10 000лв.Извън пътя рядко ще се излиза и ще бъде на места на които и автомобила които сега ползвам отива без проблем.Искам да взема suv най-вече заради това, че е по-висок и в зимния период се представя по-добре на пътя. Разгледах много модели, но този който ми хвана окото е Opel Antara 2.0 cdti 150 коня, но няма много писано за него.Прочетох някъде, че мотора е бил на фият и е добър.А за самия автомобил не успях нищо конкретно да намеря.Можете ли да ме посъветвате? Добър ли е?Какви му са слабите места и като цяло добър избор ли е за около 10 000лв? Има ли по-добър избор от него? Благодаря предварително!

    Изпратено от моят EML-L29 с помощта на Tapatalk

  • #2
    От: Какъв SUV да си купя?

    Според мен са малко изсилени.
    Огледай и други машини не се джаскай на една. Помисли и за консумативи и за цени на части.
    Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
    freelander 1,8 2001g.

    Коментар


    • #3
      От: Какъв SUV да си купя?

      Първоначално публикуван от r3bo0t Преглед на мнение
      Здравейте!В най-скоро време ще сменям колата която ползвам в момента(Hyndai Accent 1996г.) И съм решил да си взема някакъв suv до 10 000лв.Извън пътя рядко ще се излиза и ще бъде на места на които и автомобила които сега ползвам отива без проблем.Искам да взема suv най-вече заради това, че е по-висок и в зимния период се представя по-добре на пътя. Разгледах много модели, но този който ми хвана окото е Opel Antara 2.0 cdti 150 коня, но няма много писано за него.Прочетох някъде, че мотора е бил на фият и е добър.А за самия автомобил не успях нищо конкретно да намеря.Можете ли да ме посъветвате? Добър ли е?Какви му са слабите места и като цяло добър избор ли е за около 10 000лв? Има ли по-добър избор от него? Благодаря предварително!

      Изпратено от моят EML-L29 с помощта на Tapatalk
      Хонда CR-V второ поколение. Ако е бензин - слагаш една газова и си караш.

      Коментар


      • #4
        От: Какъв SUV да си купя?

        Първоначално публикуван от r3bo0t Преглед на мнение
        .... мотора е бил на фият.....
        Мотора си е корейски на ГМ корея разработка върху ВМ дизел



        Land Rover Discovery II, V8 4.0
        VW Golf VI variant
        Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

        Коментар


        • #5
          От: Какъв SUV да си купя?

          Може би ще бъде по-добре да се повтори отново с "Хюндай".
          FORD Maverik-2,3L, AWD, XLT-2 броя

          Коментар


          • #6
            От: Какъв SUV да си купя?

            Двулитровия мотор е разработка на VM Motori, която е собственост на Фиат и Дженерал Моторс. Самото производство е в Корея, в завод на Деу. По-късната 2.2л версия е разработка на корейския отдел на Дженерал Моторс. Двигателите са окей, само дето моделите с двулитровия са доста шумни, следващите имат подобрения. Но всички версии Антара често развиват проблеми по електрическите компоненти и компютъра. Отказват дребни неща като алармата, електрическите стъкла, мигачите, климатика и т.н.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X