Обява

Свий
Няма добавени обяви.

София-Кюстендил през Дупница(пожара) или през Радомир

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • София-Кюстендил през Дупница(пожара) или през Радомир

    Здравейте!
    Утре мисля да ходя до Кюстендил. Като гледам картата по магистралата отклонението е при Дупница,
    но сега нали движението е отклонено още преди града заради пожара под моста.
    Въпросът ми е има ли оттам връзка към Кюстендил, или да хващам още от началото
    пътя през Перник и Радомир?

    По БТВ дадоха това:
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Dupnica.jpg
Прегледи:1
Размер:117.2 КБ
ID:6159131

  • #2
    От: София-Кюстендил през Дупница(пожара) или през Радомир

    Отбивката за Кюстендил / и Дупница / е преди пожара, така че карай по магистралата .
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • #3
      От: София-Кюстендил през Дупница(пожара) или през Радомир

      Благодаря!

      Коментар


      • #4
        От: София-Кюстендил през Дупница(пожара) или през Радомир

        Първоначално публикуван от greenn Преглед на мнение
        Здравейте!
        Утре мисля да ходя до Кюстендил. Като гледам картата по магистралата отклонението е при Дупница,
        но сега нали движението е отклонено още преди града заради пожара под моста.
        Въпросът ми е има ли оттам връзка към Кюстендил, или да хващам още от началото
        пътя през Перник и Радомир?

        По БТВ дадоха това:
        [ATTACH=CONFIG]994536[/ATTACH]

        Отбиват още при яз. Дяково / отбивката за Дупница/ и стана доста тегаво / 14 часа/- по едно време съжалих, че не минах през Радомир, а утре ще е още пO... Пътувах за Кн.

        Коментар


        • #5
          От: София-Кюстендил през Дупница(пожара) или през Радомир

          Цялата отсечка от Дяково до Бобошево е затворена, така че ако минаваш през Дупница, слез на Дяково и оттам по околовръстния и надясно за Кюстендил. Ако ли не, мини си през Радомир, но не знам пътя как е там.
          Your conscience is all you can take to your grave.

          Коментар


          • #6
            От: София-Кюстендил през Дупница(пожара) или през Радомир

            Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
            Цялата отсечка от Дяково до Бобошево е затворена, така че ако минаваш през Дупница, слез на Дяково и оттам по околовръстния и надясно за Кюстендил. Ако ли не, мини си през Радомир, но не знам пътя как е там.

            Точно след отбивка за Дупница стана задръстването - това се опитвам да обясня.... Карай през Радомир и внимавай там за катаджии...

            Коментар


            • #7
              От: София-Кюстендил през Дупница(пожара) или през Радомир

              През Радомир пътят си е от време оно- завои, кръпки камиони и ограничения. Катериш Конявска планина, там поне асфалта е добре.
              Животът е харизан кон според мен...

              Теди

              Коментар


              • #8
                От: София-Кюстендил през Дупница(пожара) или през Радомир

                Аз бих минал през Конявската. Спускаш. По-бързо, отколкото през Дупница със сигурност няма да стигнеш, но ще си на сериозна икономия откъм гориво. Пътят е нормален като за БГ. Лошото на тия обиколни пътеки е, че са сенчести и съответно е пълно с ченгета. И редовен да си, могат да ти загубят времето.
                Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                Коментар


                • #9
                  От: София-Кюстендил през Дупница(пожара) или през Радомир

                  Май през Радомир ще е по-добре. Минавах оттам преди 2 години. Да, имаше завои, но днес следобед по новините даваха, че при отбивката при Дяково е имало задръствания по 4-5 км.

                  Коментар


                  • #10
                    От: София-Кюстендил през Дупница(пожара) или през Радомир

                    Ми то си е в реда на нещата. Тука като се направи магистрала, всички паралелни пътища им се е№ава ма$$та нарочно.
                    Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                    Коментар


                    • #11
                      От: София-Кюстендил през Дупница(пожара) или през Радомир

                      Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
                      През Радомир пътят си е от време оно- завои, кръпки камиони и ограничения. Катериш Конявска планина, там поне асфалта е добре.
                      Глупости на търкалета! След Радомир няма кьорава кола в повечето време и пътя си е ок!

                      П.п. До Кюстендил пътя е час и половина в най-лошия случай, нямам какво толко да го мислите!
                      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                      Коментар


                      • #12
                        От: София-Кюстендил през Дупница(пожара) или през Радомир

                        През Перник-Радомир-Коняво пътя е с ограничение от радомир до коняво 60-70км само на една отсечка има разрешение 90 и тя е под километър, пътя е прясно ремононтиран през Коняво!
                        Разликата с гонка по магистралата до входа кръговото на Кюстендил или през Перник - Радомир, без значение от трафика е 10-15 минути, като 10 са ако минете спускането след Дупница поне с 80-90 /ограничението е 50-60/....

                        Маршрута е тестван в близките 15-на години от мен почти всяка събота и неделя.......

                        п.с. пътя е точно 1 час през Дупница с бясно каране, 1 час и 10 - 30 минути е яваш през Перник -Радомир - Коняво

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X