Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кияка утесня...дали да го сменя,офффф

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Кияка утесня...дали да го сменя,офффф

    Китаеца има някакъв шанс да го намериш с някакъв (макар и минимален) остатъчен ресурс. Т.е. да не започне веднага да ти се разпада в ръцете.
    Докато такова Паджеро...просто не виждам от къде ще долети. Другия трЪн е, че толкова рядка кола по принцип не е добре да купуваш. Нещо ще измячи по нея колкото за беля и ще се вкараш в лош филм.
    Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

    Коментар


    • #17
      От: Кияка утесня...дали да го сменя,офффф

      Първоначално публикуван от vencibull Преглед на мнение
      Моя китаец е с екзотичен двигател - 2.5 дизел на Исузу. Като му сложих 32х11.5r15 максималната скорост е 130км/ч на равно, по големи баири 90-100км/ч. Със стоковите гуми гъдето и да го настъпя все тръгваше, ама е само 109 кончета и 300 нМ.
      Ако не смяташ да сменяш драстично размера на гумите ще си пътуваш 120-140км/ч без проблем, това с 2.4 бензина поне според това което съм чувал от колеги с такива автомобили.

      Поздрави
      Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
      Да питам китаеца как се държи на дълъг път,в смисъл каква максимална скорост може да държи до ниво комфорт.

      Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk
      Ако се смята за опит:
      1. Холандия-България, зимата (2000 км, 1/3 съм ги карал аз) - няма проблем да върви по ограниченията на скоростта в съответната държава + 150 км/час където може, 3 човека и багаж (ако е важно);
      2. София - Димитровград и обратно - 160-170 км/ч (спешна задача, за един мазен връзкар...)

      Всички тия впечатления с едно много важно - добри спирачки. щатно изпълнение и да уточня - служебнен.

      Много колеги мрънкаха, че било голямо дърво, друса (хахах)... глезотии... Две имаше във фирмата, кой ли не не ги яздеше, имало е и изнасилвания 150 нонстоп Англия-България (един шофьор, беше го ударила нервата и "за да има адреналин")...
      Реално ако ми дадът да избирам Гранд Витара и Китаеца... Китаеца няма да се двуумя (с тия имам опит).
      Публикувайте отговор

      Коментар


      • #18
        От: Кияка утесня...дали да го сменя,офффф

        Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
        Ако се смята за опит:
        1. Холандия-България, зимата (2000 км, 1/3 съм ги карал аз) - няма проблем да върви по ограниченията на скоростта в съответната държава + 150 км/час където може, 3 човека и багаж (ако е важно);
        2. София - Димитровград и обратно - 160-170 км/ч (спешна задача, за един мазен връзкар...)

        Всички тия впечатления с едно много важно - добри спирачки. щатно изпълнение и да уточня - служебнен.

        Много колеги мрънкаха, че било голямо дърво, друса (хахах)... глезотии... Две имаше във фирмата, кой ли не не ги яздеше, имало е и изнасилвания 150 нонстоп Англия-България (един шофьор, беше го ударила нервата и "за да има адреналин")...
        Реално ако ми дадът да избирам Гранд Витара и Китаеца... Китаеца няма да се двуумя (с тия имам опит).
        Това с кой модел/година/,и за толкова каране-как е разхода на газ?
        -с ремонтите как беше...
        Shuanghuan S Ceo 2.4i/128Hp
        Краси
        "машината обича Ласка,грижливо гледане и Смазка"

        Коментар


        • #19
          От: Кияка утесня...дали да го сменя,офффф

          Първоначално публикуван от lakatnika Преглед на мнение
          Това с кой модел/година/,и за толкова каране-как е разхода на газ?
          -с ремонтите как беше...
          Ремонти не съм чул да се правят, освен козметични: връзване на капака на коша със свински опашки, понеже...; не се заключваше кабината на каросерията; лепене на огледало с такова от джамджийницата, понеже е пръснато (! смятай кви идиоти го поддържаха!)...
          Разход? Служебен беше. Модел, ако не се лъжа Great Wall Steed.

          Друго интересно, че един идиот беше натиснал 4H бутона в движение с голяма скорост (над 100+ км/ч) на единия... ПОследвали някакви трудни моменти за пикапа, но оживял и продължиха да го карат, не излезе от строя...
          Че се сещам: бяхме спукали гума и не намерихме ключа, където трябваше да бъде... Тва е, че спряхме човек със същия пикап и той нямаше ключ (така го бил взел, не знаел, че няма, добре, че го питахме да разбере)... Не знам защо така..
          Публикувайте отговор

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X