Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Паджеро или Паджеро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Паджеро или Паджеро

    Първоначално публикуван от sapuna Преглед на мнение
    Анализирах всички ваши мнения и препоръки и оставам с мерака за МП ,като пак ще пада четене ... 2.8тд или 3.0бенц ,ръчка или автомат ..............
    .... така приключих на 19.12.2018г. предходната си ДИЛЕМА
    От тогава до сега направих редица опити да се сдобия с желаното возило ,но все бия на камък.Обиколих България няколко пъти ,доверявах се на телефонните разговори и убеждавания за читав автомобил на доста продавачи и все оставах разочарован.Последните дни бях във Варна и Плевен ,вдругиден съм в Русе.От записаните в бележника 10-тина коли останаха 4 ,като определено мерака е най-силен към 3 от тях /има ги в мобилето/:

    1. Mitsubishi Pajero 3.0i-v6 ,150к.с ,Автомат ,Газ/Бензин ,Август 2003 г.,213673 км ,Бял, Внос от Швейцария през 2017г. ,регион София ,6200лв
    2. Mitsubishi Pajero 2.5TDI-99к.с. ,Ръчка ,Декември 1999г. ,239000км ,Тъмно син ,регион Дупница ,4999лв
    3. Mitsubishi Pajero 2.5TDI-99к.с. ,Ръчка ,Април 1998г. ,208000км, Тъмно син ,Нов внос от Италия, без корозия и ръжда ,регион Враца ,3700лв

    Почвам ги подред:

    1-вият някак си най-ми допада.Изпънат на снимките ,добър мотор ,Унигрип гуми ,Ловато газова ,Супер Селект с Овърдрайв ,но с мек таван.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:МП1.jpg
Прегледи:1
Размер:156.4 КБ
ID:6159123

    2-рия също ме блазни.Запазен външно ,Супер Селект ,твърд таван ,няма гуми ,но изглежда много здрав отдолу /номерът се вижда идеално ,но ми се струва пренабиван/
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:МП2.jpg
Прегледи:1
Размер:116.0 КБ
ID:6159122

    3-тия просто е евтин ,мек таван ,няма Супер Селект ,но най-важното ... има прекрасна снимка на номера на рамата.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:МП3.jpg
Прегледи:1
Размер:103.6 КБ
ID:6159121


    2,8 късо така и не намерих.По-точно има ,но или са дълги или десняци.При бензините също няма избор ,та за сега последните ми надежди са в тези горните плюс още две машини , под които до два дена ще залегна /благодаря на Таргата ,че ми отвори очите къде и какво да гледам/.

    По темата .... различни три автомобила ,всеки с компромисите или с предимствата си.То тавани ,то гуми ,то раздатки ,то автомати ,то шасита и т.н. ,ама като бюджета е свит ,все гледам покупката да е около 5К.Подобни теми са банални вече в този форум ,но ми е интересно вашето виждане по конкретните екземпляри и ще си задам въпроса:
    "Ако имате 5000лв в джоба ,коя от трите машини бихте си взели?"
    Mitsubushi Pajero 2.5 TDi SS TOP
    Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 113h.p. 4WD automat 2004
    Nissan Terano 2.4i дълго с газ
    0888383218 /ако не вдигна ,значи вадя риба/

  • #2
    От: Паджеро или Паджеро

    Отговора е най-запазената, но има едно голямо Но!
    За тези пари бъди сигурен, че няма да са читави.
    Следя пазара на автомобили и моето мнение е, че ако има едно такова Паджеро и то наистина е ОК от всякъде, цената ще е 5 цифрена.
    Сам си се убедил предполагам, след толкова огледи.
    Който търси , намира !
    Човекът е човек, когато е на път !

    Коментар


    • #3
      От: Паджеро или Паджеро

      Преди 4 години търсих същото, и на мен повече от 5 не ми се даваха. Купих си 2.8 дизел(разбрал си защо не бензин - няма ги) за 6300, на обява беше 6800. За конкретните:
      1. 1-вият някак си най-ми допада.Изпънат на снимките ,добър мотор ,Унигрип гуми ,Ловато газова ,Супер Селект с Овърдрайв ,но с мек таван - изглежда добре, само тоя таван имам големи съмнения дали не тече
      2. 2-рия също ме блазни.Запазен външно ,Супер Селект ,твърд таван ,няма гуми ,но изглежда много здрав отдолу /номерът се вижда идеално ,но ми се струва пренабиван/ - гуми се вижда като да има, има и регулиране на амортисьорите, ако работи
      3. 3-тия просто е евтин ,мек таван ,няма Супер Селект ,но най-важното ... има прекрасна снимка на номера на рамата - и аз това виждам, тавана сигурно тече
      Каквото и да вземеш ще правиш, гаранция има нещо замаскирано на тея години. Най-важна тук е ръждата, и трите изглеждат читави.
      Ford Maverick II 2.3 XLT
      Ford Mondeo MK5

      Коментар


      • #4
        От: Паджеро или Паджеро

        Колега моето паджеро (https://www.offroad-bulgaria.com/sho...d.php?t=186786 ) го продадох преди 5 години за 7000 на първия който дойде да го гледа...направо ми бяха запалили телефона и съжалявам че го дадох толкова евтино и въобще, че продадох колата донякъде. Ако можеш вземай 3.0 или 3.5, защото 2.5 дизел е много умрял кон(хем моето беше 115кс с ел помпата, а не 99)...извънградско беше страшна мъка с тоя мотор и заради това го продадох. Не се съмнявам, че в момента да намериш читаво е много трудно..то още тогава бяха кът запазените и читавите
        Последно редактирано от pioneer554; 14-08-19, 15:29. Причина: линк

        Коментар


        • #5
          От: Паджеро или Паджеро

          Преди месец (може и още да я има обявата в мобилето) имаше едно Паджеро около Пловдив, мисля че беше бензин, 90 и някоя година производство.
          Твърдяха, че е на 50 к км реални и цената беше някъде към 18 бондака.
          Който търси , намира !
          Човекът е човек, когато е на път !

          Коментар


          • #6
            От: Паджеро или Паджеро

            Ако не ти трябва за магистрала 2.5 най- евтини са му глави и тн и най- важното се намират.
            За 2.5 5 хиляди е що горе нормална цена.

            офтопик Имам перфектно 2.8 и гуми и тн но но цената му не е като на тези горе .
            Land Rover Discovery
            Където е текло пак ще тече ...

            Коментар


            • #7
              От: Паджеро или Паджеро

              Номер 2 нещо ми се вижда прясно пръснат с черно спрейче...Много "свеж" за 20-годишна кола...

              Коментар


              • #8
                От: Паджеро или Паджеро

                Пръскан е 99%

                Коментар


                • #9
                  От: Паджеро или Паджеро

                  Номер 2 изглежда нереално ,боядисвано е там,преди покупка да се гледа номера дали е същия в талона.Както са казали колегите,може и да е набиван наново.


                  Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • #10
                    От: Паджеро или Паджеро

                    Той номер 2 че е пръснат е ясно за всички, но не е намазан с 2 мм шагре да скрият гнилоча, както обикновено правят. За номера не мога да кажа, не съм спец.
                    Ford Maverick II 2.3 XLT
                    Ford Mondeo MK5

                    Коментар


                    • #11
                      От: Паджеро или Паджеро

                      Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
                      Преди месец (може и още да я има обявата в мобилето) имаше едно Паджеро около Пловдив, мисля че беше бензин, 90 и някоя година производство.
                      Твърдяха, че е на 50 к км реални и цената беше някъде към 18 бондака.
                      Още го има. Според мен си струва всеки лев.
                      Животът е харизан кон според мен...

                      Теди

                      Коментар


                      • #12
                        От: Паджеро или Паджеро

                        Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
                        Още го има. Според мен си струва всеки лев.
                        Сериозно ...? 20+ годишна кола за 18 К ....? Освен ако няма някаква колекционерска стойност, не виждам какво може да струва толкова в нея. Всички органични материали са се спекли и живеят последен живот, пластмасариите и те. Това водни съединения, О-пръстени, гарнитури и т.н. едно след друго ще почват да се обаждат тепърва. Колкото до питането на колегата, за мен най-читаво изглежда второто от описаните. Не знам що решихте, че е пренабивано. Вземай продавача с тебе в КАТ и плати цялата сума след регистрацията. Дай му 50 кинта повече ако трябва, обикновено се навиват. А, че ще има изненадки след това е ясно, ама дано да са само дребни. Мек таван не бих си взел въпреки, че за лятото е екстра. Но зимата няма стопляне вътре, а и като се разпори струва майка си и баща си новия.
                        Последно редактирано от kuzdov; 16-08-19, 14:35.
                        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                        Неизвестен мъдрец

                        Коментар


                        • #13
                          От: Паджеро или Паджеро

                          Поредната кола "Поддържана и обслужвана.Без корозии и ръжди!"
                          Този народ е загубил и последните си капки морал и честност!



                          Убеждавам се ,че на пазара няма здрава кола в ценови диапазон 5/6000лв.Надолу изобщо пък е кауза пердута!
                          Търсенето продължава с целенасочен нов италиански привкус.
                          Mitsubushi Pajero 2.5 TDi SS TOP
                          Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 113h.p. 4WD automat 2004
                          Nissan Terano 2.4i дълго с газ
                          0888383218 /ако не вдигна ,значи вадя риба/

                          Коментар


                          • #14
                            От: Паджеро или Паджеро

                            Това на клипа някое от горните ли е ?
                            Който търси , намира !
                            Човекът е човек, когато е на път !

                            Коментар


                            • #15
                              От: Паджеро или Паджеро

                              Не ,едно от новите обяви.От горните оставих за оглед само Дупнишкото ,но така и не намирам време да пътувам.От няколко дни има още едно подобно там.Изпратих запитвания ,за да не се разхождам за пореден път напразно ,но така и нямам отговор.След понеделник се освобождавам за няколко дни ,пълня резервоара с нафта и обиколката продължава.
                              Mitsubushi Pajero 2.5 TDi SS TOP
                              Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 113h.p. 4WD automat 2004
                              Nissan Terano 2.4i дълго с газ
                              0888383218 /ако не вдигна ,значи вадя риба/

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X