Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Паджеро или Паджеро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Паджеро или Паджеро

    Първоначално публикуван от sapuna Преглед на мнение
    Ще ....
    Колата е читава и заслужава нови гуми ,че тези Нексъни ми вадят очите.Какво ще кажете за тези :
    - http://4x4gumi.bg/product/1844/31x10...reme-110l.html
    - http://4x4gumi.bg/product/2333/31x10...trac-109q.html

    https://4x4gumi.bg/product/1630/31x1...ador-109q.html
    Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
    Ford Fiesta 1.4 Tdci

    Коментар


    • #32
      От: Паджеро или Паджеро

      Здраво е Куздов ,пръскано е с много разредител и малко боя за освежаване.Днес си мина подемника и наистина се влюбих в този мъник - перфектен е!
      Гумите - размислях цял ден.Наистина регенерати не са ми нужни.След линка на Калоян се сетих и за нещо ,което търкалях на старата си Витара - https://4x4gumi.bg/product/1840/31x1...109-q-6pr.html и май май ,везните клонят на там!Само не знам дали тези алумин джанти ще се впишат в схемата ,ама ще го видим на място.

      Последно редактирано от sapuna; 28-08-19, 18:53. Причина: снимка
      Mitsubushi Pajero 2.5 TDi SS TOP
      Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 113h.p. 4WD automat 2004
      Nissan Terano 2.4i дълго с газ
      0888383218 /ако не вдигна ,значи вадя риба/

      Коментар


      • #33
        От: Паджеро или Паджеро

        Аз лично, бих пробвал тези:

        http://4x4gumi.bg/product/3305/31x10-5r15-roadcruza-ra3200-109q-pr6.html

        Изглеждат много добре за кална гума, с широки канали между грайферите за да се чистят по-лесно, а и са добри бюджетно.
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • #34
          От: Паджеро или Паджеро

          Честито Мите, със здраве да я караш и да те слуша. Хвърли едно око и на тази гума:

          https://radial.bg/gumi-online/suv/av...r15-opmt-109q/

          Аз карам мойто Дискавъри 1 с такива и съм изключително доволен. В клуба имаме Рейнджове и Дифендри с такива и колегите също са много доволни. С 2.5 тона кола не са ме оставяли никъде. Успех!
          Георги Танев (0+)
          Land Rover Discovery 1 300 TDi
          Land Rover Club Bulgaria
          0887 930 238, 0878 797 768

          Коментар


          • #35
            От: Паджеро или Паджеро

            Първоначално публикуван от sapuna Преглед на мнение
            Здраво е Куздов ,пръскано е с много разредител и малко боя за освежаване.Днес си мина подемника и наистина се влюбих в този мъник - перфектен е!
            Гумите - размислях цял ден.Наистина регенерати не са ми нужни.След линка на Калоян се сетих и за нещо ,което търкалях на старата си Витара - https://4x4gumi.bg/product/1840/31x1...109-q-6pr.html и май май ,везните клонят на там!Само не знам дали тези алумин джанти ще се впишат в схемата ,ама ще го видим на място.

            Според мен максиса е класи над кумхото, което според повечето колеги не може да се нарече дори и кална гума. А ако видиш колко е рошав борда на максиса на живо много ще се изкефиш. За 18 кинта разлика на гума не би трябвало да има никакво съмнение.
            Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
            Ford Fiesta 1.4 Tdci

            Коментар


            • #36
              От: Паджеро или Паджеро

              Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
              Честито Мите, със здраве да я караш и да те слуша. Хвърли едно око и на тази гума:

              https://radial.bg/gumi-online/suv/av...r15-opmt-109q/

              Аз карам мойто Дискавъри 1 с такива и съм изключително доволен. В клуба имаме Рейнджове и Дифендри с такива и колегите също са много доволни. С 2.5 тона кола не са ме оставяли никъде. Успех!
              Още един глас за Тойото!
              Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

              Коментар


              • #37
                От: Паджеро или Паджеро

                Това тойо, много прилича на този максис бигхорн 764 : https://www.vashimura.com/produkt/mt...n-31x10-50r15/
                Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                Ford Fiesta 1.4 Tdci

                Коментар


                • #38
                  От: Паджеро или Паджеро

                  Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
                  Честито Мите
                  Благодарско Жоре!
                  Гумите - пламна ми мозъка цял ден да чета ревюта и мнения и да гледам тестове.Вариантите бяха Кумхото ,Тойото и Максиса.Ппоследния го намерих на 247лв/бр. и ме сърби.Не можах да намеря много инфо за него ,но надявам се няма да сгреша.
                  Последно редактирано от sapuna; 29-08-19, 17:32.
                  Mitsubushi Pajero 2.5 TDi SS TOP
                  Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 113h.p. 4WD automat 2004
                  Nissan Terano 2.4i дълго с газ
                  0888383218 /ако не вдигна ,значи вадя риба/

                  Коментар


                  • #39
                    От: Паджеро или Паджеро

                    От Максиса съм очарован , само че за друг модел гума ( шосейна , зимна ) .
                    Който търси , намира !
                    Човекът е човек, когато е на път !

                    Коментар


                    • #40
                      От: Паджеро или Паджеро

                      Само да кажа, че в регенератите няма нищо лошо.
                      Ама като кажат веднъж, че сестра ти е курва...

                      Хеле пък за кална експлоатация-няма абсолютно никакво значение. Значение има самата шарка, кончетата в двигателя, и вакуума между ушите на шофьора.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • #41
                        От: Паджеро или Паджеро

                        Първоначално публикуван от sapuna Преглед на мнение
                        Благодарско Жоре!
                        Гумите - пламна ми мозъка цял ден да чета ревюта и мнения и да гледам тестове.Вариантите бяха Кумхото ,Тойото и Максиса.Ппоследния го намерих на 247лв/бр. и ме сърби.Не можах да намеря много инфо за него ,но надявам се няма да сгреша.
                        Решението ще си го вземеш ти. Карал съм и Максис с предишната джипка, но не останах очарован особено на странични наклони. Непрекъснато се опитваха да ме свлекат надолу. С Тойото нещата не са така. Мисли и не бързай ... имаш време до калния сезон
                        Георги Танев (0+)
                        Land Rover Discovery 1 300 TDi
                        Land Rover Club Bulgaria
                        0887 930 238, 0878 797 768

                        Коментар


                        • #42
                          От: Паджеро или Паджеро

                          Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
                          От Максиса съм очарован , само че за друг модел гума ( шосейна , зимна ) .
                          Тишо, аз като ходихме по Дъскотна бях точно със зимен Максис, аз съм много доволен.
                          Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                          Ford Fiesta 1.4 Tdci

                          Коментар


                          • #43
                            От: Паджеро или Паджеро

                            Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
                            Решението ще си го вземеш ти. Карал съм и Максис с предишната джипка, но не останах очарован особено на странични наклони. Непрекъснато се опитваха да ме свлекат надолу. С Тойото нещата не са така. Мисли и не бързай ... имаш време до калния сезон
                            И на мен това ми прави впечатление със 764, даже бях писал тия дни в темата за гумата. Лесно се пълни, трудно се чисти, на страничен наклон отивам в дерето...

                            Коментар


                            • #44
                              От: Паджеро или Паджеро

                              От Тойото намирам само две бройки в цяла България ,Кумхото продължава да си ме блазни ,Трепадора ако е ,по добре мисля да е този - MAXXIS M-8060 Trepador 31x10.50R15 109 Q TL 6PR BL Какво ви е мнението за него?
                              Mitsubushi Pajero 2.5 TDi SS TOP
                              Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 113h.p. 4WD automat 2004
                              Nissan Terano 2.4i дълго с газ
                              0888383218 /ако не вдигна ,значи вадя риба/

                              Коментар


                              • #45
                                От: Паджеро или Паджеро

                                Поръчах Трепадора.Утре гумите ще са при мен.Сега дилемата е какво да правя с Нексъните ,да ги продам или оставя за летния сезон /чисто нови са и нещо ми свидят/.Клоня към оставяне ,но ще ми трябва още един комплект джанти.Не съм в час ,та отново ще ми трябва помощ - дайте идея за размер метални?
                                Mitsubushi Pajero 2.5 TDi SS TOP
                                Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 113h.p. 4WD automat 2004
                                Nissan Terano 2.4i дълго с газ
                                0888383218 /ако не вдигна ,значи вадя риба/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X