Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Паджеро или Паджеро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Паджеро или Паджеро

    За съжаление пазара на автомобили втора ръка е меко казано трагичен у нас. Каквито са возилата , такива са и фирмите. Рядко някой ще си направи труда да ти отговори при запитване , примерно за VIN или нещо друго.
    Масово в ценовия клас до 10-15 к лв се вкарват таралясници, които вече са дали всичко което са могли.

    От време на време проверявам пазара на коли във Финландия и когато аз си търсих Терано , там нямаше такова на по-малко км от 400 хил.
    Повечето бяха на по 500 , 600 и нагоре.
    И това се отнася почти за всеки 15 + годишен автомобил.
    Всеки да си направи сметката сам.
    Който търси , намира !
    Човекът е човек, когато е на път !

    Коментар


    • #17
      От: Паджеро или Паджеро

      Първоначално публикуван от sapuna Преглед на мнение
      Поредната кола "Поддържана и обслужвана.Без корозии и ръжди!"
      Този народ е загубил и последните си капки морал и честност!



      Убеждавам се ,че на пазара няма здрава кола в ценови диапазон 5/6000лв.Надолу изобщо пък е кауза пердута!
      Търсенето продължава с целенасочен нов италиански привкус.

      Ужас, това си е направо за скрап, може и да е внесен от там, поне шасито да беше здраво, не знам с кой акъл продават с толкова опасно ръждясало на огромни дупки и цепнатини шаси, буквално се крепи на магия това купе

      Коментар


      • #18
        От: Паджеро или Паджеро

        И какви пари му искаха на тоя ръждилник ?
        Който търси , намира !
        Човекът е човек, когато е на път !

        Коментар


        • #19
          От: Паджеро или Паджеро

          Първоначално публикуван от sapuna Преглед на мнение
          Поредната кола "Поддържана и обслужвана.Без корозии и ръжди!"
          Този народ е загубил и последните си капки морал и честност!



          Убеждавам се ,че на пазара няма здрава кола в ценови диапазон 5/6000лв.Надолу изобщо пък е кауза пердута!
          Търсенето продължава с целенасочен нов италиански привкус.
          Мисля, че в този случай си заслужава да идеш да видиш горните. За отговор от автокъща забрави. По-скоро търси колега тук, който е наблизо и може да мине да го види. При мен съфорумец помогна с оглед във Варна, че автокъщата бяха баровци и не работеха уикендите. Има тема за помощ при огледи.
          Ford Maverick II 2.3 XLT
          Ford Mondeo MK5

          Коментар


          • #20
            От: Паджеро или Паджеро

            От горните кабриотата отпаднаха.Останаха набелязани Дупнишкото и едно Врачанско към момента.За Враца имам човек ,за другото не.Иначе си прав - до сега само един път ми бе отговорено на запитване и естествено ме излъгаха Във Варна се доверих на Ники Таргата ,в Плевен на Илиян ,в Пазарджик на Андон .... благодаря ви момчета!
            Между другото миналата събота сутринта излезе едно в Пазарджик ,пратих човек да го щракне отдолу ,но не успя - до обяд беше продадено.В Русе го спазариха ден преди моя оглед ,а в Плевен свалиха цената с 1000лв само след въпроса ми "Как е рамата?" и нямаше смисъл да ходя втори път.Как да е ,такъв ми бил късмета.Лошото е ,че няма една истинска обява с описано реално състояние на автомобила ,а се търсят балъци!
            На моменти ми иде да отворя тема за впечатления от оглед на автомобили от обяви ,но съвестта не ми позволява да рисувам мръсотии и клеветя непознати хора.На всеки обаче търсещ Паджеро в момента и заглеждащ се в обявите ,бих споделил мнение на посочения в подписа ми телефон.
            Към cnc82 , 4500 беше гнилоча!
            Mitsubushi Pajero 2.5 TDi SS TOP
            Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 113h.p. 4WD automat 2004
            Nissan Terano 2.4i дълго с газ
            0888383218 /ако не вдигна ,значи вадя риба/

            Коментар


            • #21
              От: Паджеро или Паджеро

              Първоначално публикуван от sapuna Преглед на мнение
              ... Лошото е ,че няма една истинска обява с описано реално състояние на автомобила ,а се търсят балъци!...
              Ей тук си много прав !
              Който търси , намира !
              Човекът е човек, когато е на път !

              Коментар


              • #22
                От: Паджеро или Паджеро

                Тук поне виждаш основното слабо място - корозия на рамата. Смятай за какво става въпрос при кола, пълна с електроника и една камара скъпи части. Там не виждаш почти нищо.
                Ford Maverick II 2.3 XLT
                Ford Mondeo MK5

                Коментар


                • #23
                  От: Паджеро или Паджеро

                  Първоначално публикуван от sapuna Преглед на мнение
                  ...
                  Между другото миналата събота сутринта излезе едно в Пазарджик ,пратих човек да го щракне отдолу ,но не успя - до обяд беше продадено.В Русе го спазариха ден преди моя оглед ...
                  Преди 2 години си купих Тераното. Търсих подходящата бройка над 6 месеца. Всичко хубаво се продава максимум до 1-2 дни след излизането на обявата. Докато видиш обявата и тя продадена. Задържи ли се няколко дена - значи не е читаво. Трябва да си с парата в джоба и да си готов да тръгнеш по всяко време.

                  На моето, в обявата пишеше "Добро техническо и визуално състояние". Никакви префърцунени хвалби. Подробни снимки от всички страни и снимка на шасито.

                  Вдигнах се от Пловдив до Дупница. Там от където ми казваха, че кола не се купува. Обявата я бяха пуснали вечерта, аз бях там на другия ден в 9:30, а преди мен бяха отишли някакви направо с платформа да я взимат. Но искали много да бутат от цената, та късмет за мен. Докато приготвях парите, друг беше готов да я взима. Капарирах я. Взех я на другия ден с транзитни номера изкарани от продавача и застраховка за 1 месец.


                  Взех я за 6000, а тавана ми беше 8000. Но и за 8 бяха гнилочи ... Пръснати със спрей шагре, да не им личи

                  Nissan Terrano 2,7 TDI

                  Коментар


                  • #24
                    От: Паджеро или Паджеро

                    След близо 1000лв за гориво ,най-накрая птиченцето кацна на рамото ми!
                    2.5 super select ,прясна Италиянка с първа регистрация 2006г. .... имало все още здрави Муцубишита















                    Mitsubushi Pajero 2.5 TDi SS TOP
                    Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 113h.p. 4WD automat 2004
                    Nissan Terano 2.4i дълго с газ
                    0888383218 /ако не вдигна ,значи вадя риба/

                    Коментар


                    • #25
                      От: Паджеро или Паджеро

                      Първоначално публикуван от sapuna Преглед на мнение
                      След близо 1000лв за гориво ,най-накрая птиченцето кацна на рамото ми!
                      2.5 super select ,прясна Италиянка с първа регистрация 2006г. .... имало все още здрави Муцубишита















                      Поздравления !

                      Изглежда истинско , ако е така си уцелил джакпота и трЯЯ черпиш !
                      Който търси , намира !
                      Човекът е човек, когато е на път !

                      Коментар


                      • #26
                        От: Паджеро или Паджеро

                        Ще ....
                        Колата е читава и заслужава нови гуми ,че тези Нексъни ми вадят очите.Какво ще кажете за тези :
                        - http://4x4gumi.bg/product/1844/31x10...reme-110l.html
                        - http://4x4gumi.bg/product/2333/31x10...trac-109q.html
                        Mitsubushi Pajero 2.5 TDi SS TOP
                        Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 113h.p. 4WD automat 2004
                        Nissan Terano 2.4i дълго с газ
                        0888383218 /ако не вдигна ,значи вадя риба/

                        Коментар


                        • #27
                          От: Паджеро или Паджеро

                          Честито, колега!
                          Не знам откъде си я купил, но за дупнишките къщи поне в едно човек може да бъде сигурен. 99% са от Италия, където проблем с ръждите няма . Поне аз не знам. Всичко останало се прави.
                          Колкото до гумите, не те разбирам. Кални 131-ци, ок. Ама точно Каймани, щото гледам не залиташ на Силвърстоун..??!! По 30 кила гумата?
                          Всичко останало, освен каймани. Ти на състезания ли ще я караш?
                          Или искаш зимата да ти се изправя четината по врата?
                          Това за мен не са гуми, освен за хард лов или трофи.
                          Your conscience is all you can take to your grave.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Паджеро или Паджеро

                            Да ,колата я отвях от твоето градче и наистина съм много доволен.Бях доста резервиран ,но останах очарован в крайна сметка!
                            За гумите ... колата ще е основно за гадна лепкава кал и компромиси не искам да правя.Писал съм доста преди ,стопанисвам малко планинско язовирче и ежедневното газена на 2+2км отвратителна кал си е преживяване.Определено това ще е шарката ,но пък 180лв разлика в цената за 4 гуми си е цифра.За зимата си имам прекрасно фултаймче ,едно Терано и една малолитражка в гаража.Та така ...
                            Mitsubushi Pajero 2.5 TDi SS TOP
                            Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 113h.p. 4WD automat 2004
                            Nissan Terano 2.4i дълго с газ
                            0888383218 /ако не вдигна ,значи вадя риба/

                            Коментар


                            • #29
                              От: Паджеро или Паджеро

                              Е, ако ще я ползваш основно за това, става. Предвид немалката разлика в цената и ако ще я позваш предимно или САМО за това, аз бих взел по-евтините, особено ако не са регенерати. Не знам за конкретните. За спорадично ползвана кола 1000 лв за гуми, аз лично го намирам за излишен разход, но всеки си знае чергата.
                              Но, дали Силвърстона или другите, зимата са пълна скръб на мокро, отъпкан сняг или поледица. За колко са шумни, няма смисъл да се говори, но вероятно и ти го знаеш.
                              Висок разход и ниска динамика. Макар че Паджерото спокойно носи 31-ци.
                              Да се похвалиш!
                              Your conscience is all you can take to your grave.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Паджеро или Паджеро

                                И това е пръскано отдолу, ама изглежда доста запазено. Промий шасито хубаво с водоструйка и го обработи с парафинов спрей отвътре и ще кара още много години. Честита придобивка и само да те радва ....
                                "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                                Неизвестен мъдрец

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X