Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на мотор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Избор на мотор

    Здравейте момчета,

    ясно ми е, че във форума има десетки теми като моята. Ще съм благодарен ако ми изпратите подобни, след като видите моите въпроси.

    Търся си мотор за уикендите(да се любувам на красотата на България) и да ходя на работа с него от време на време, тъй като знам, че не се плаща синя зона, ако си с мотоциклет.
    Искам да ми прави кефа, да се чувствам свободен и като изпреварвам, наистина да изпреваря.
    Ако мога да сложа 5-10 нещица вътре - дали вода, дали храна или някоя мини макара.
    Важно за мен е да има хубав резонанс(ако ще и допълнително правен ауспух), за да предупреждавам хората, че се задава нещо, заради което би било възможно да си ударят главата.
    Абе нещо като звука на nuda 900R.
    Да не забравяме, че ще возя и бъдещата жена на този мотоциклет.

    Все още не съм изкарал книжка за мотор, но мисля, че ще е А2, за да не направя някоя глупост и да си купя пистарка(беенвист съм;тези с пистовите мотори да не се обиждат).

    Сумата която съм отделил все още не съм я отделил, но предполагам, че ще вкарам нещо от сорта на 3000лв(цената на мотора+обслужването+регистрациите).
    Каската с облеклото и наколенките на Др.Ливайн ще си ги купувам отделно.

    Благодаря за вниманието

  • #2
    Ще ме прощаваш ама попрочети нещо най-напред за да се ориентираш пък после задавай въпроси, защото трудно ще се намери някой който да те вземе на сериозно и да ти отговори.

    Коментар


    • NIKSD
      NIKSD коментира
      Редактиране на коментар
      Явно ти си го взел на сериозно, толкова сериозно, че отговаряш на запитване от 2019.
      А по въпроса за мотора, колягата да търси жълт!

  • #3
    Опитвам се да му изясня защо за година и нещо никой не му е отговорил (ако все още влиза тук)-да не си помисли, че форума е пресъхнал. Иначе това може да помогне и на други със същите въпроси задаващи ги в настоящия момент. Актуалността на учебниците не е като тази на вестниците-аз чета и стари теми от които научавам много неща....А, че моторя трябва да е жълт се подразбира от това, че иска да го прави такси ;-)

    Коментар


    • p-pleven
      p-pleven коментира
      Редактиране на коментар
      И задно предаване, въпреки, че зимата е малко тегаво.

    • the slow heart
      the slow heart коментира
      Редактиране на коментар
      Е не бива да се съветва така безотговорно младежта,
      без опит и без книжка не става веднага да се скача на жълто,
      там има камара други пре-реквизити

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X