Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Заралии организираме празничен траял за аматьори.....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Заралии организираме празничен траял за аматьори.....

    Здравейте.Заралий с идването на Коледните празници решихме да си направим празнично шоу.Същото ще представлява нещо като траялно трасе,с щурмуване на една доста стръмна могилка.Трасето ще е като за аматьори....или по-подготвени амагьори.Първа награда ще е лявото ухо на прасето което единия от организаторите /Динко /ще предложи на участниците в последствие.В случая се касае да си направим шоуто и кефа и след това на софрата.Мисля че ще се получи интересно мероприятие/като се има в предвид,че единият от маркиращите трасето ще е Жоро Хаджиев/,но страшно няма.Не е задължително ако някой сметне че не се наема да кара ,ще не ще.......Добре са дошли всички които са мераклий и не само от Ст.загора ,а от всякъде.
    Динко нашия домакин ме помоли да направим списък с желаещите които ще идват.И така който ще идва да пише тук или на ЛС.Мястото насрещата решихме днес с Динко да е в: Събота 22.12.07год в 10.30ч на БЕНЗИНОСТАНЦИЯТА на ЛУКОЙЛ на изхода на СТ.Загора за Димитровград.Поздрави.
    NISSAN FOREVER
    -----------------------------------------------------------------------------
    Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

  • #2
    До: Заралий организираме прзничен траял за аматьори.....

    MARINHAKER-1бр.
    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

    Коментар


    • #3
      До: Заралий организираме прзничен траял за аматьори.....

      Нали знаите че сьм абониран за подобни мероприятия, ама ще сменям предни лагери ,шарнир и ако ми се оправи проблема с спирачките сьм там,ако ли не ........ ще доида с служебната Уазка.
      LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
      Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

      Коментар


      • #4
        До: Заралий организираме прзничен траял за аматьори.....

        Това утре май ще почваме да въртим телефоните....... що тъй не се обаждат тия хора.....
        [IMG]http://htftp.domainbg.com/MARINHAKER/MARINHAKER/marin2.JPG[/IMG]

        Коментар


        • #5
          До: Заралий организираме прзничен траял за аматьори.....

          Опа, там съм ))))
          Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

          Коментар


          • #6
            До: Заралий организираме прзничен траял за аматьори.....

            Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
            Опа, там съм ))))
            Те тва е сериозен човек,да се грабне от София да си троши лукс Паджеро,ама заралии го оценяват,моита почнаха да работят по нея хората ,ама сериозна работата ще е малко че незнам.
            LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
            Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

            Коментар


            • #7
              До: Заралий организираме прзничен траял за аматьори.....

              Към настоящия момент съм с отбора!

              Коментар


              • #8
                До: Заралий организираме прзничен траял за аматьори.....

                Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                Те тва е сериозен човек,да се грабне от София да си троши лукс Паджеро,ама заралии го оценяват,моита почнаха да работят по нея хората ,ама сериозна работата ще е малко че незнам.
                Тука нещо се позакротихме (София). Излагация някаква, а може би им е студено на колегите.

                Знаеш ли как ми се идва!? Пък вече съм и с по-добри гуми. Ама пусто 6 часа път.....
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #9
                  До: Заралий организираме прзничен траял за аматьори.....

                  Ако беше неделя и аз щях да долетя ,ама в събота няма да сваря
                  Ще ви дебна за други мероприятия
                  PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                  КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                  0899187766

                  Коментар


                  • #10
                    До: Заралий организираме прзничен траял за аматьори.....

                    Оппаа аз сега виждам темата ,ама съм си дал заявката първи, така че съм си там отрано че скоро несъм я превземал могилата ама тя нищо работа.
                    Само незнам как щея трасират че има един вариянт със трудности- хихи
                    boko
                    Jeeep---KIA
                    https://www.facebook.com/autoboko/

                    Коментар


                    • #11
                      До: Заралий организираме прзничен траял за аматьори.....

                      Зора по изкачването е от запад!И да не ми се смее някой,ама преди 5дни по време на обедната почивка -бях там!Спускането ми се стори по опасно!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Заралий организираме прзничен траял за аматьори.....

                        Що не е в неделя..... Такава група щяхме да се домъкнем от Варна, че на Динко цяла свинеферма нямаше да му стигне.
                        Събота е работен ден..... и според библията Бог е седнал да почива СЕДМИЯТ ден.
                        Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                        http://www.cardomain.com/ride/2562837

                        Коментар


                        • #13
                          До: Заралий организираме прзничен траял за аматьори.....

                          Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
                          Зора по изкачването е от запад!И да не ми се смее някой,ама преди 5дни по време на обедната почивка -бях там!Спускането ми се стори по опасно!
                          с повече засилка и направо излиташ,малко гас си давал
                          OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                          Коментар


                          • #14
                            До: Заралий организираме прзничен траял за аматьори.....

                            Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
                            Що не е в неделя..... Такава група щяхме да се домъкнем от Варна, че на Динко цяла свинеферма нямаше да му стигне.
                            Събота е работен ден..... и според библията Бог е седнал да почива СЕДМИЯТ ден.
                            абе ако доидите няма дави върнем , все ще спретнем нещо.
                            от всичко ще има бре
                            boko
                            Jeeep---KIA
                            https://www.facebook.com/autoboko/

                            Коментар


                            • #15
                              До: Заралий организираме прзничен траял за аматьори.....

                              Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
                              Зора по изкачването е от запад!И да не ми се смее някой,ама преди 5дни по време на обедната почивка -бях там!Спускането ми се стори по опасно!

                              Наи големия зор е от към асвалта , тоест от север
                              boko
                              Jeeep---KIA
                              https://www.facebook.com/autoboko/

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X