Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Заралии организираме празничен траял за аматьори.....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Заралий организираме прзничен траял за аматьори.....

    Първоначално публикуван от bokostz Преглед на мнение

    Наи големия зор е от към асвалта , тоест от север
    Щом Жоро е замесен в правенето на трасето.....ша видиме какво е зор.....това от север ша ни се стори песен
    NISSAN FOREVER
    -----------------------------------------------------------------------------
    Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

    Коментар


    • #17
      До: Заралий организираме прзничен траял за аматьори.....

      Бихте ли споделили какво ще представлява разходката ли как да го нарека.Ще се ходи ли по горите или само траяла.Питам за да знам ако реша да дойда с колко подготвен джип да съм.

      Коментар


      • #18
        До: Заралий организираме празничен траял за аматьори.....

        Има ли още свободни места ? Ако има идвам и аз със PACH за навигатор .
        Най-добрия реглаж на преден и заден мост

        Коментар


        • #19
          До: Заралий организираме празничен траял за аматьори.....

          Ама то, само прасето е задължително, траяла, кой колко може. Нали така
          Щото доколкото разбрах наградата за спечелилия траяла е лявото ухо.
          А на неуспелите за наказание - рибицата, да се мъчат )
          Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

          Коментар


          • #20
            До: Заралий организираме празничен траял за аматьори.....

            Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
            Ама то, само прасето е задължително, траяла, кой колко може. Нали така
            Щото доколкото разбрах наградата за спечелилия траяла е лявото ухо.
            А на неуспелите за наказание - рибицата, да се мъчат )
            Има такова нещо,верно казват че е неблагодарен спорт офф роуда,па дори и аматиорски
            LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
            Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

            Коментар


            • #21
              До: Заралий организираме прзничен траял за аматьори.....

              Първоначално публикуван от Явор(dorzi) Преглед на мнение
              Бихте ли споделили какво ще представлява разходката ли как да го нарека.Ще се ходи ли по горите или само траяла.Питам за да знам ако реша да дойда с колко подготвен джип да съм.
              Няма да е разходка.Трасето представлява една доста стръмна
              могила на която са забити колчета,идеята е да не ги бутнеш.Обаче е доста стръмно някой може да са я по таван я по врати както се случи
              но ще е доста весело
              МОже да има и промяна нещо ,това беше първоначалната идея.
              OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

              Коментар


              • #22
                До: Заралий организираме прзничен траял за аматьори.....

                Първоначално публикуван от Явор(dorzi) Преглед на мнение
                Бихте ли споделили какво ще представлява разходката ли как да го нарека.Ще се ходи ли по горите или само траяла.Питам за да знам ако реша да дойда с колко подготвен джип да съм.
                Няма бе братче- само една могилка- леко трасирана пък сега и земята скована......де да беше с калчица! Няма да ходим по баирите, че прасе ни чака....
                [IMG]http://htftp.domainbg.com/MARINHAKER/MARINHAKER/marin2.JPG[/IMG]

                Коментар


                • #23
                  До: Заралий организираме празничен траял за аматьори.....

                  За всеки случай ще взема да дойда с Нивата тогава(Жоро Хаджиев).Ще идваме с Void(и той с джипа си)Ще съм при вас само за деня за това не ме бройте за банкета.Поздрави и ще се видим.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Заралий организираме празничен траял за аматьори.....

                    Последно за неделя ще има ли 2-ри епизод или ще сте "изморени" от прасето?
                    Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                    http://www.cardomain.com/ride/2562837

                    Коментар


                    • #25
                      До: Заралий организираме празничен траял за аматьори.....

                      Здравейте колеги!Пишете още един,но само за могилата!От 17,00ч. съм на кръщене.Взех си Самурайче и идвам главно за да ви го покажа,да чуя мнения и да го тестваме доколкото може с гумите които са на него"за мъгла":по стандартите на Жоро Хаджиев!!!

                      Коментар


                      • #26
                        До: Заралий организираме празничен траял за аматьори.....


                        Несе притесняваите колеги идваите.
                        ТРАСЕТО ТОКУ ЩО ГО МАРКИРАХМЕ- интересно и забавно ще бъде, няма такива хард трудности. Съобразено е с обикновените джипки и с гумите за мъгла, има и вариянти за заобикаляне на препятствията , ама отнема точки.
                        Утре ще бъде забавен ден, особено след могилката.
                        А за в неделя може и да го повторим-хихи
                        boko
                        Jeeep---KIA
                        https://www.facebook.com/autoboko/

                        Коментар


                        • #27
                          До: Заралий организираме празничен траял за аматьори.....

                          Няма страшно, Жоро нямаше време и пак мен ме накара да запълня дупката.
                          Няма да стане с гуми за мъгла , но има възможност за заобикаляне на препятствията,със съответното наказание. Няма да сме много строги ,така ,че и най-голямата издънка ,няма да е лишен от прасето.Току що решихме и наградния фонд и стимулиращи премии.
                          Първо място-бутилка вино и 3 суджука плюс лявото ухо на дясното прасе.
                          Второ място-бутилка вино и 2 суджука, без ухо.
                          Трето място-бутилка вино и 1 суджук, без абсолютно никакво ухо.
                          Последния ще има удоволствието да целуне това прасе което е без ухо по гъза. Ако докато свършим калянето ,прасето е разфасовано, организатора ще предостави своя.
                          Ако и той е възприпятстван ще предоставим някъкъв друг гъз по избор.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Заралий организираме празничен траял за аматьори.....

                            Първоначално публикуван от terziev Преглед на мнение
                            Няма страшно, Жоро нямаше време и пак мен ме накара да запълня дупката.
                            Няма да стане с гуми за мъгла , но има възможност за заобикаляне на препятствията,със съответното наказание. Няма да сме много строги ,така ,че и най-голямата издънка ,няма да е лишен от прасето.Току що решихме и наградния фонд и стимулиращи премии.
                            Първо място-бутилка вино и 3 суджука плюс лявото ухо на дясното прасе.
                            Второ място-бутилка вино и 2 суджука, без ухо.
                            Трето място-бутилка вино и 1 суджук, без абсолютно никакво ухо.
                            Последния ще има удоволствието да целуне това прасе което е без ухо по гъза. Ако докато свършим калянето ,прасето е разфасовано, организатора ще предостави своя.
                            Ако и той е възприпятстван ще предоставим някъкъв друг гъз по избор.

                            Те това се казва организация.
                            Лелеее запазете ми един гъз , че кат гледам аз щесъм последен
                            boko
                            Jeeep---KIA
                            https://www.facebook.com/autoboko/

                            Коментар


                            • #29
                              До: Заралий организираме празничен траял за аматьори.....



                              Ане вие сте егати образите! Пиша от пода....
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Заралий организираме празничен траял за аматьори.....

                                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение


                                Ане вие сте егати образите! Пиша от пода....

                                Както някъде бях писал,, все отбор юнаци сме,, ама ти нали видя кви сме чикии.
                                Пали даихуту и беш в стара загора,че изтърваш.
                                boko
                                Jeeep---KIA
                                https://www.facebook.com/autoboko/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X