Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Freelander Td4 висящ кабел под седалката

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Freelander Td4 висящ кабел под седалката

    Някой ще ми обясни ли какъв е този свободен кабел под седалката Дразни ме нещо като ходя на автомивка ако се измъкнал от някъде то от къде? Имам подгряващи седалки

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:7E55F7A3-DC51-452F-AD00-A0C825F1D1B0.jpg
Прегледи:1
Размер:364.0 КБ
ID:6159079

  • #2
    От: Freelander Td4 висящ кабел под седалката

    Има щипка. Търси дупката от която е изпаднала или просто някой е забравил да върне на място. Отделно обикновено и буксите също са закачени я за пода, я за седалката.

    Кабелите под седалките са за 3 неща - подгряване, ербег(ако има такъв в седалката) и контакти в ключалката на колана, за да ти свети лампа ако не се закопчаеш. Това ако седалката е "пасивна", тоест няма електромотори за позиция и прочие полюции.

    ПП: Горе на седаката се вижда червената щипка за една от буксите, предполагаемо жълтата. Вероятно около нея има и дупка за бялата щипка.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      От: Freelander Td4 висящ кабел под седалката

      Ъпдейт

      Разбрах защо кабела висеше свободно благодарение нa https://www.landyzone.co.uk

      П.П.

      Итресува ме защо се помага на хора с Land Rover които участват в клуба? Все пак аз съм с Fire & Ice а колко от тези членове в клуба са такъв?
      Изгубва се смисъла на самия форум...
      Всеки е с някакъв проблем, а ние трябва да се учим от това за да не се случи при нас ...или избегнем?

      Въпроса не е в членски внос от 60 лв., нито Мото Пфое които са само дистрибутори!
      Официален магазин и сервиз на марката в България няма! ,каквото и да говорим Факта си е факт!

      Пример
      ..., както и на Apple!

      Извинявам се но съм леко казано обиден! Колата определя собственика и... Пожелавам на всеки му такава!
      Последно редактирано от andrian.ivanov; 15-09-19, 12:12.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X