Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търсене на решение за слаб сигнал на VIVACOM

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Търсене на решение за слаб сигнал на VIVACOM

    За големи фирми Ясен може да има в предвид, че за да ти боднат “микросел” трябва да имат добра причина. Микросел е антена и струва пари. Нещото което аз имам е фентосел, и е различно от микросел. И струва никакви пари в сравнение с микросел. Врътката е дали българския оператор работи с такива фентосел антени.
    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

    Коментар


    • #17
      От: Търсене на решение за слаб сигнал на VIVACOM

      Надявай се брат,тая не е първата тема по темата и за сега опции няма.

      Виж за външна антена за Айфон някьде
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #18
        От: Търсене на решение за слаб сигнал на VIVACOM

        Тази вечер / на село / имам нормална връзка с вас благодарение на племеника и Виваком. Докара една кутийка , която освен ток ...и малко сигнал друго и не требва. Това нещо излъчва VI FI и сме се закачили поне 5 телефона.
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • #19
          От: Търсене на решение за слаб сигнал на VIVACOM

          Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
          Ясене, защо само за големи фирми?
          Щото интригата е да се докара интернета дотам. А на повечето въобразими места в Европа първо мобилните оператори докарват някъде Интернет. После следват жиците и оптиката.

          Фемтосел в тая обстановка е безсмислен и съответно не се и предлага.

          Коментар


          • #20
            От: Търсене на решение за слаб сигнал на VIVACOM

            Първоначално публикуван от bulsped Преглед на мнение
            Здравейте. Работя в склад, изработен от термопанели, но сигнала от Виваком вътре в него се губи постоянно. Взех от тези усилватели на GSM сигнал, дето ги продават в базар.бг с външна антена /малка/, но не свърши работа. По какъв начин мога да усиля сигнала?. Интересува ме да усиля сигнала само за разговори, интернет има кабелен. Цената на решението не е важна, стига да е разумно като стойност.
            WiFi рутър в помещението и това . Няма да усилиш ГСМ сигнала, но няма и да ти трябва.
            And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

            Коментар


            • #21
              От: Търсене на решение за слаб сигнал на VIVACOM

              В моето село обхвата на Ментел от години и до сега е отврат. Писал съм някъде за проблемите ми преди да ги разкарам.
              Но от около 2-3 години на мой приятел техен абонат от Ментел му сложиха някакво устройство мини клетка, което работи с обхват къщата и двора и решава въпроса с лошия обхват. Не знам колко телефона могат да се логват едновременно, но като има проблем с избиране на неговия телефон значи имат гости.
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • #22
                От: Търсене на решение за слаб сигнал на VIVACOM

                Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                Тази вечер / на село / имам нормална връзка с вас благодарение на племеника и Виваком. Докара една кутийка , която освен ток ...и малко сигнал друго и не требва. Това нещо излъчва VI FI и сме се закачили поне 5 телефона.
                Мче дай да я видим тая кутийка. Ако и SIM карта не и трябва ще е безценна.

                Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
                WiFi рутър в помещението и това . Няма да усилиш ГСМ сигнала, но няма и да ти трябва.
                Това звучи много разумно решение.

                Коментар


                • #23
                  От: Търсене на решение за слаб сигнал на VIVACOM

                  Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                  Мче дай да я видим тая кутийка. Ако и SIM карта не и трябва ще е безценна.
                  ....Нещо подобно ...
                  https://www.vivacom.bg/bg/residentia...-4g-mi-fi.html
                  На нас клиренс ни трябва , не скорост

                  Коментар


                  • #24
                    От: Търсене на решение за слаб сигнал на VIVACOM

                    Внимавайте с пренасочването. Аз имам подобен проблем. Ума обхват на друг оператор , има и домашен телефон от трети.
                    Пробвах с пренасочване и въпреки неограничените ми минути, плащам по 40 стотинки на минута за пренасочване.
                    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                    A1+

                    Коментар


                    • #25
                      От: Търсене на решение за слаб сигнал на VIVACOM

                      Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                      Пробвах с пренасочване и въпреки неограничените ми минути, плащам по 40 стотинки на минута за пренасочване.
                      Това НЯМА как да стане.Ако имаш неограничени мин.към всички няма как да те таксуват,аз ползвам нон стоп личния номер пренасочен към служебния с месеци така,нито стотинка в сметката.Таксуват те за нещо друго...

                      Коментар


                      • #26
                        От: Търсене на решение за слаб сигнал на VIVACOM

                        Сигналът ли е слаб или не може да се говори или пише? За Ментел е нормално, с вива не съм чувал.
                        А тези простотии се правят от името на всички ни.
                        Даника
                        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                        Коментар


                        • #27
                          Търсене на решение за слаб сигнал на VIVACOM

                          Първоначално публикуван от HEMO Преглед на мнение
                          Това НЯМА как да стане.Ако имаш неограничени мин.към всички няма как да те таксуват,аз ползвам нон стоп личния номер пренасочен към служебния с месеци така,нито стотинка в сметката.Таксуват те за нещо друго...
                          По телефона ми го казаха това за плащането .
                          Чакам сметката да видя дали е така.
                          Тяхната теза е , че пренасочването е отделна услуга .
                          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                          A1+

                          Коментар


                          • #28
                            От: Търсене на решение за слаб сигнал на VIVACOM

                            На всички български оператори пренасочването се таксува като разговор от пренасочващия номер към този към който си пренасочил.

                            Дали харчи от "безплатните" минути или нещо друго вече зависи от абонамента.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Търсене на решение за слаб сигнал на VIVACOM

                              Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                              ...Тяхната теза е , че пренасочването е отделна услуга .
                              Тяхната теза може да е,че папата е космонавт,какви небивалици съм чувал от тия не е истина.На практика е така като е написал Ясен преди мен.Важи даже и в роуминг и пренасочване към чужд номер стига да имаш минути.Пренасочвал съм мтелски номер използван в Гърция към Датски,никави проблеми,черпи ми от 500-те минути в пакета зона 1 Сащ и Канада.То за това и подписвам само договори с неограничени минути на всякъде,не че мога да изговоря повече от 2000 да речем,просто парирам своеволията на разсеяните ни оператори.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Търсене на решение за слаб сигнал на VIVACOM

                                Със сигурност Глобул бяха въвели отделно таксуване на пренасочени разговори, та оттам може да са лошите спомени на Иван.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X