Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на надежден кучегон за носене от жена!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Избор на надежден кучегон за носене от жена!

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    Или са териториални помияри хранени от луди баби, което не се сменят на никакви две години
    Те се сменят на 3. Щото живеят малко по-дълго. Но пък тях никаква тояга не ги лови. Ще се връщат отново и отново при лудата баба.

    Коментар


    • #47
      От: Избор на надежден кучегон за носене от жена!

      Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
      В нарочната тема, която се разви на 15 страници и в интервал от 8 години, последното ми мнение е, че Дозера върши работа..
      А моето е, че кмета върши работа. Като не е тоя, нАпролет друг и така доде някой я свърши.
      А тези простотии се правят от името на всички ни.
      Даника
      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

      Коментар


      • #48
        От: Избор на надежден кучегон за носене от жена!

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Те се сменят на 3. Щото живеят малко по-дълго. Но пък тях никаква тояга не ги лови. Ще се връщат отново и отново при лудата баба.
        При бабата да.
        Но бързо подвиват опашка.
        Тамън две съм излекувал и ме заобикалят от далеч
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #49
          От: Избор на надежден кучегон за носене от жена!

          Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
          А моето е, че кмета върши работа. Като не е тоя, нАпролет друг и така доде някой я свърши.
          че кмета НЕ върши работа - ако вършеше, тия теми нямаше да ги има..Кмета си е вързал гащите - псетата са кастрирани, етикетирани, обезпаразитени и обезташачени. Което не ме интересува в какъв тембър лаят, и дали закачливо ще ме захапят - ей, сладур, ела да те ръфна, или по друг начин..
          На алчния кмет гъза му се е отворил като Гранд Каньон да има да крадне нещо като за последно, и псетата са му транс пенис...Както и следващите "избори", ако може така да се нарече спектакъла..

          Коментар


          • #50
            От: Избор на надежден кучегон за носене от жена!

            112 не е правилен ход, не е тяхна работа. Но от там дадоха номера на нарочна комисия към общината-по еко-био разнообразие или подобна дивотия...от там, от своя страна ни препратиха към шпиц-командата на приюта за кучета, където любезно ни обясниха, че при ниски температури упойващите стрелички не действат...Накрая на някой от квартала му писна и ги изтрепа. Гьостерицата определено има превантивен ефект и е доста ефективна при нападение.
            Животът е харизан кон според мен...

            Теди

            Коментар


            • #51
              От: Избор на надежден кучегон за носене от жена!

              Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
              А моето е, че кмета върши работа. Като не е тоя, нАпролет друг и така доде някой я свърши.
              Тая пролет някои я чакаме от 10 години да дойде и все не идва.
              Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

              Коментар


              • #52
                От: Избор на надежден кучегон за носене от жена!

                Първоначално публикуван от I.Guberkov Преглед на мнение
                жената вади спрея и почва да пръска на зиг-заг...
                Чак си го представих наживо.
                Представих си моята, със всичкия и страх от кучета.

                Пак казвам-опитайте се да махнете кучетата от там. Това е най-доброто решение.

                Ся, дали с ловене и настаняване в приют, дали по друг начин-решението е ваше.
                Аз не бих рискувал физическото, а още по-малко психическото здраве на детето си заради някакви псета. Даже не помияри, ако ще и да са от най-елитна порода... Щом застрашават детето ми, и няма друг начин.........
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • #53
                  От: Избор на надежден кучегон за носене от жена!

                  Загробването е било и е единственото работещото решение, всичко друго е пунта мара и най- вече поза. Що се не яви зелен или равновесен при дедА да го съветва
                  А тези простотии се правят от името на всички ни.
                  Даника
                  Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                  Коментар


                  • #54
                    От: Избор на надежден кучегон за носене от жена!

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    Кучето не знае че имаш спрей, ...
                    Само до първия път, когато опита една порция. След това като те види отдалеч и се изнася на безопасна дистанция ...
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • #55
                      От: Избор на надежден кучегон за носене от жена!

                      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                      Само до първия път, когато опита една порция. След това като те види отдалеч и се изнася на безопасна дистанция ...
                      Опит, да-уличните са умни и приспособими. Респектът от голямото дълго и дебело нещо в ръката ти е кодиран от хиляди години. Ако те притеснява да носиш дрЪво, бат или стик за голф имат същия ефект.
                      Животът е харизан кон според мен...

                      Теди

                      Коментар


                      • #56
                        От: Избор на надежден кучегон за носене от жена!

                        Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
                        ... Ако те притеснява да носиш дрЪво, бат или стик за голф имат същия ефект.
                        Жена води дете по софийски улици и размахва гьостерица, бухалка или стик за голф ...

                        Така или иначе, доста жени носят спрей за самозащита. Sabre Red върши работа, компактен е, сравнително обезопасен, трудно е да сбъркаш коя страна е към "врага" .
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • #57
                          От: Избор на надежден кучегон за носене от жена!

                          Жена води дете по софийски улици и размахва гьостерица, бухалка или стик за голф ...

                          ДейстВУва и на велосиПИЗДистите...не е нужно да я размахва.
                          Животът е харизан кон според мен...

                          Теди

                          Коментар


                          • #58
                            От: Избор на надежден кучегон за носене от жена!

                            Преди 5 години ходих до Охрид на екскурзия.

                            Гледам по улиците живо псе няма и питах месния екскурзовод що така нещо ненормално ми седи.

                            Отговора беше че кмета се самосезирва и праща ловните отряди регулярно да избиват ама да не съм раздухвал много че не било еврогейско
                            Land Rover Discovery II, V8 4.0
                            VW Golf VI variant
                            Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                            Коментар


                            • #59
                              От: Избор на надежден кучегон за носене от жена!

                              Да се изтрепят прасета, пилци, кози, овци, крави и подобни заради епидемии, може, а за кучета не може...
                              Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                              Коментар


                              • #60
                                От: Избор на надежден кучегон за носене от жена!

                                Цецо, не ми дава да оценя поста ти.
                                Напълно съм съгласен с теб.
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X