Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

Търся баничарка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Купувам: Търся баничарка

    Търся баничарка за основен автомобил. С нея няма да се работи, ще се кара по 1000-2000 на месец. Да е дуракоустойчива, понеже съм прост потребител (разбирайте не разбирам нищо, освен да обслужвам).
    За да няма спекулации, на кандидатките съм им намерил човек, дето да им направи оценка на състоянието...
    Много харесвам фургон без остъкления, но не е критерий.
    Автомобили като предпочитания: газ/бензин, с теглич, всичко друго, включая и пикап. Екстри не ме интересуват, единствено да са технически изправни, регистрирани и платени задължения.




    Публикувайте отговор

  • #2
    От: Търся баничарка

    Имам Фиат Добло - дизел. Взех го шест годишно... Сега е 13 годишно.Всичко друго бих взел втора употреба, но работната кола би трябвало да е нова - една Дачия например...
    С ремонтите досега изплатих новата Дачия, почти...

    Коментар


    • #3
      От: Търся баничарка

      Имам Пежо ПАРТНЕР, 2 литра, дизел, товарен, 2004та година с климатик. За целите на моята работа ми е малък и ще го сменям с по голям. Поддържан е безкомпромисно в Ситроен България. Не мога да си позволя нещо да не му е наред защото домакинката на фирмата е жена и си няма понятие от автомобили и ремонти.
      Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
      Стефан Арзатов

      Коментар


      • #4
        От: Търся баничарка

        Рено Канго 1.5dci 2008г. - имам 2бр. купувани са чисто нови. Едната съм я карал само аз. Колите са обслужвани поддържани безкомпромисно. И на двете е правена пълна ревизия на двигателите- сменени ангренажи, обслужени цилиндрови глави-клапани(чисто нови) гумички и водачи. И на двете коли са сменени турбините с чисто нови. Всичко платено и на двете коли , включително годишни винетки. Цена 3200лв.- тел. 0886685545
        0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

        Коментар


        • #5
          От: Търся баничарка

          Баничка на газ-висок разход и невъзможност за изпреварване.Ама всеки си знае маниера на шофиране.За мен решението е-турбодизел с минимум 90 кончета...

          Коментар


          • #6
            От: Търся баничарка

            Първоначално публикуван от n960 Преглед на мнение
            Имам Фиат Добло - дизел. Взех го шест годишно... Сега е 13 годишно.Всичко друго бих взел втора употреба, но работната кола би трябвало да е нова - една Дачия например...
            С ремонтите досега изплатих новата Дачия, почти...
            Аз съм ЗА старо Добло, въпрос на късмет. И ПРОТИВ Дачия..
            ;-)
            Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
            нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

            Коментар


            • #7
              От: Търся баничарка

              Вариантите без стъкла са 2-местни. Мойто кади ми върши добра работа /2.0ТДИ 110кс 4х4/, но понеже го ползвам като ежедневна кола за градско, понякога е проблем, че не мога да кача 3-ти човек. Ако няма да се ползва само за товарене, вземи си със седалки.
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #8
                От: Търся баничарка

                Издирва се още
                Публикувайте отговор

                Коментар


                • #9
                  От: Търся баничарка

                  Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
                  Издирва се още
                  Пешо,помниш че като бяхме заедно в кърпатите ,ти споменах че ми трябват две баничарки,и аз като колегата в началото на темата ,вложих пари като за чисто нови ,та и подминах цената за нови и това за няма и две години.Счупих всичко възможно по колите,което не съм предполагал че може да се счупи.Но при нас се карат много и понеже са товарни,се товарят търговски.

                  Моя съвет е ако можеш,вземи нова,баничарка на колкото и малко километри да е,е карана като баничарка,здраво и тежко.

                  По-добре търси пътническа "баничарка" Всички изброени ,кади,Канго,Партнер,кънект ,добло го има във вариант 4+1

                  Ако облепиш задните прозорци от вън във цвета на колата,не можеш да различиш товарно от пътническо.Във пътнически кънект седалките падат за нула време и разполагаш със място за две европалета мисля . Същевременно пътническото няма да е смазано от каране.

                  Карах докер 2016 г.модел,не е мойта кола.

                  И при мен фордовете отесняват ,и се чудя за малък бус,рено трафик,Опел мовано,вито и т.н
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • #10
                    От: Търся баничарка

                    Може ли да се качи европале вътре-смятай, че е убито от каране.
                    Карал съм баничарки, купувани стари, всякакви кочини, включително и с десни волани. Недей влиза в тоя филм. Работна кола-само нова. ПРавилно те съветват хората горе-първо че икономически няма смисъл и второ-щом е стигнала при дилъра, в такава кола ресурс няма останал. Марката няма значение. На Дачията лично аз нямам идея хората какво не и харесват. За служебна е чудна. Но да, не е кола, с която да въртиш курсове всеки ден от София до морето. За това не става.
                    Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Търся баничарка

                      Дачия докер модел 2016 N1 Товарна.

                      Товарна само на книга,товари колкото всяка лека кола.
                      Ламарината е като кашкавал.
                      Ниска е и не скача през бордюри.
                      Мойта беше бензин 1.6 100 коня,гори като ламя,не върви,не изпреварва ,освен каруци и чат пат някой много натоварен камион.Дизела 75 коня е като самолет в сравнение с бензиновия.

                      Харесваше ми фургона отзад че е по дълъг и става за по дълги неща, освен това,се спи отзад в пълен размер.

                      https://youtu.be/-JIm44FTK8c
                      Последно редактирано от Roninn; 08-08-19, 21:28.
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • #12
                        От: Търся баничарка

                        Дачия... Имах късмет да търкалям един път и ми стига. Беше кратка кирия от Косово до Албания, геаницата под гр Гяков. Пътя - леко кратък тип "алпийски". Беше лято и включен климатик. Чесно, очаквах всеки момент да предаде Богу дух - толкова мъка беше...

                        Като цяло да, преусмислих идеята за "фургон"... Сега да поизбистря и "пътнически" вариант и да реша, дали да не гледам някой от дрътите Пасати комби. Дърт, понеже последния модел е тъпо-скосен "кош" и има трапецовидна форма. Колко съм го псувал: диван влиза в стар модел, в новия - не...

                        Публикувайте отговор

                        Коментар


                        • #13
                          От: Търся баничарка

                          Кои са тези стари Пасати с по-голям багажник от новите?
                          Моят е 2014 и е с 600л багажник. Тези от 2000-2006г и следващите ги до 2010г са със 100л по-малки...
                          Човек се учи докато е прост!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Търся баничарка

                            Виж какво съм написал

                            Публикувайте отговор

                            Коментар


                            • #15
                              От: Търся баничарка

                              Това, което не си написал е колко пари ти се дават, аз имам наблюдения от дачии, рено канго и старото кади . Френските дизели вървяха добре, особено като нови, а се караха много интензивно по всякакви пътища. Кангото след 5-6 години не вървеше по същия начин, но за изпреварване пак беше добре, кадито без турбо за в града бива, но извън много трудно изпреварва. Бензиновите са мъка, но ако си кротък шофьор на газ може да останеш доволен, слагал съм ГИ на канго 1.4 , според собственика пада до 7/100 .
                              Ако имаш пари за ново, дизелова дачия за 5 години ще издържи почти само консумативи, после не е ясно .
                              0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X