Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Toyota Hilux автоматични къси светлини през деня?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Toyota Hilux автоматични къси светлини през деня?

    Здравейте! Карам Тойота Хайлукс 3.0D4D от 2015г. Интересува ме, има ли начин, да направя късите светлини да се палят автоматично през деня? На лостчето за светлините, на врътката има опция “автоматично”, но автоматично се палят само нощем...

  • #2
    От: Toyota Hilux автоматични къси светлини през деня?

    Тези, дето се палят автоматично, имат датчик за светлината. Намираш го къде е, лепиш му нещо не прозрачно и си имаш автоматично фарове през деня.
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #3
      От: Toyota Hilux автоматични къси светлини през деня?

      Ако е комбиниран с датчик за дъжд ще има да лепиш от външната страна на стъклото...

      Коментар


      • #4
        От: Toyota Hilux автоматични къси светлини през деня?

        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
        Тези, дето се палят автоматично, имат датчик за светлината. Намираш го къде е, лепиш му нещо не прозрачно и си имаш автоматично фарове през деня.
        Правил съм го на няколко коли и работи. Обикновено е на таблото на няколко сантиметра от предния прозорец. Може да е същия който използва климатроника.
        Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
        Телефон - в профила!

        Коментар


        • #5
          От: Toyota Hilux автоматични къси светлини през деня?

          2015 трябва да има дневни светлини, освен ако не е внесена от нейде извън цивилизацията!?
          Ford Maverick II 2.3 XLT
          Ford Mondeo MK5

          Коментар


          • #6
            Датчика е върху таблото в ляво. Залепя се изолирбанд и мисли, че е тъмно, НО крушките започват да горят по 2 на седмица...
            Jeep Grand Cherokee 3.1 Td 2000
            Jeep Cherokee 2.5 Td L 1996
            Audi Q7 3.0 TDi 08
            Peugeot 306 1.8 16V 99 139dB

            Коментар


            • Иван Жоров
              Иван Жоров коментира
              Редактиране на коментар
              Освен ако не са някои нестандартни в това няма никаква логика. Огледай буксите на крушките да не са хлабави.

          • #7
            Проблема, е че светват на контакт и като завъртиш от разликата в напрежението им се вижда на нагоре. Особенно сутрин в студът жичките тъкмо загреят докато подгрее и като почне да въртиш и айде.
            Jeep Grand Cherokee 3.1 Td 2000
            Jeep Cherokee 2.5 Td L 1996
            Audi Q7 3.0 TDi 08
            Peugeot 306 1.8 16V 99 139dB

            Коментар


            • #8
              Нещо са ти калпави крушките.

              Комбито ми стои на сравнително тъмно и обикновенно фаровете са му на автоматичен режим,светнат на контакт и кьсите и халогените / халогените леко съм ги излъгал и светят независимо от кьсите,но на автоматичен си светят заедно с тях / и повече от година нямам проблеми с изгоряла крушка.

              Имам леки подобрения по колицата обаче - акумулатора и е около 30% по-як от оригиналния,а крушките са леко модифицирани за буксире си,долу горе и те 20-30 % повечко ватове от оригиналните.Пьрвото може да пази крушките,все пак не намаля толкова волтажа,но второто по логика / мойта де / би трябвало да спомогне за изгарянето им.

              Вьпреки тая железна логика една не ми е изгоряла,халоген са всичките крушки все още,нямам изгоряла на стоповете ако това има значение.

              Ако си с някои модерни - Осрам Ултра,Филипси,найтбрейкьри разни..........те си горят през месец без да ги тормози автоматичното палене

              Между другото / разни модове да не четат,че давам странни идеи / доста хора се оплакват от Тойота и Лексус с подобни проблеми и смяната на крушки в по-високи ватове решавала проблема,а и свети по-добре.

              Чети бързо,че тия неща се трият
              Последно редактирано от BENZBOSS; 23-01-20, 21:33.
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X