Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Максимална скорост

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Максимална скорост

    Рядко карам дори със 130, та в интерес на истината не знам в момента колко е ограничението на "магистрала". 140 ми е много-над 30 км повече от скоростта, при която ми е минималния разход. Чии да го диря там. Предпочитам да стигна в крайната точка с две минути закъснял, отколкото с 2 лева по-беден.
    Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

    Коментар


    • #17
      От: Максимална скорост

      В България магистрала няма!
      В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

      Коментар


      • #18
        От: Максимална скорост

        По новите магистрали, иначе може и така
        https://www.offroad-bulgaria.com/sho...64#post3479264
        Скоростта се определя от книжа. С тях някои заприличаха на пеликани заради част от Струма, строена нявга. Представяш ли си заради останалата
        А тези простотии се правят от името на всички ни.
        Даника
        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

        Коментар


        • #19
          От: Максимална скорост

          Първоначално публикуван от kitov Преглед на мнение
          ...
          г/ нещо друго.
          Как мисите? Каква е причината?
          Това е верния отговор - нещо друго.
          А това другото е елементарен популизъм. Да може бат'Бойко да каже, че е сътворил чудеса, и че вече се ходило от София до морето за два часа. Спомням си го как обясняваше по някоя телевизия, че видиш ли и скоростта вдигнали, и пътищата подобрили, та 300км до морето били вече два часа, щото нали 140, ама с толеранса можело реално и със 150(което на повечето коли е над 160 по скоростомер).
          Такъв си е той, обича ги големите приказки и хвалби... Предвид, че всичко се решава от една шайка хора, нищо чудно да са го измислили и на някой банкет между наздравиците...е така, да идеята.
          Но не е лошо, и да няма ограничения, пак си карам с колкото и сега.
          Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

          Коментар


          • #20
            От: Максимална скорост

            Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
            Като направиш 180 средна скорост София -Пловдив или обратно ела да ми се обадиш. Отдавна свърши тая заради многото коли и охлювите, дето 140 им се струва космическа скорост...
            Може, с Ферари.
            Оня ден видях три в Нови Искър
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #21
              От: Максимална скорост

              Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
              Като направиш 180 средна скорост София -Пловдив или обратно ела да ми се обадиш. Отдавна свърши тая заради многото коли и охлювите, дето 140 им се струва космическа скорост...
              Обаждам ти се..


              Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
              Да бе, да! Може и да може някой, ама силно се съмнявам!
              И на теб.



              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              Може, с Ферари.
              Оня ден видях три в Нови Искър
              Ферари нямам.
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • #22
                От: Максимална скорост

                Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                Обаждам ти се..




                И на теб.
                С какво го правиш това ако не е тайна? И как я смяташ тази скорост? Откъде до къде? Честно казано каране в тоя участък просто със 180 /не средна скорост, моментна/ за мен е леко безумие. А за да получиш средна 180, на места трябва да караш със 250!!
                יעבור
                «И това ще мине»

                Коментар


                • #23
                  От: Максимална скорост

                  Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                  Обаждам ти се..




                  И на теб.





                  Ферари нямам.
                  Моля ти се, кажи ми че знаеш какво е средна скорост. Щото един тука с претенции да разбира от математика вече се изложи.
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • #24
                    От: Максимална скорост

                    И аз подкрепям Търтьо.
                    Те във формула 1 средна скорост от 200 я имат за що-годе добра...

                    Средна, не максималнма, или поддържана за известно време.

                    А иначе(просто за сведение) средната скорост е изминат път(общо) за времето за което си направил от точка А до точка Б.

                    Ако някой може да направи това в България за дистанция над 100 километра-шапка му свалям.
                    И ще му направя свирка...
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Максимална скорост

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                      И ще му направя свирка...
                      Колеееееее..........!!!!!
                      יעבור
                      «И това ще мине»

                      Коментар


                      • #26
                        От: Максимална скорост

                        Задача 1

                        Автомобил пътува от град А до град В. През първата половина от времето автомобилът се движи със скорост v1= 30km/ h , а през втората половина – със скорост v2 = 70km/ h . Колко е средната скорост на автомобила?


                        Задача 2

                        Автомобил пътува от град А до град В. Половината от разстоянието автомобилът
                        изминава със скорост v1= 30km/ h , а втората половина – със скорост v2 = 70km/ h . Колко е
                        средната скорост на автомобила?
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • #27
                          От: Максимална скорост

                          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                          Задача 1
                          Хайде пак rocket science. Решението е просто: щом веднъж си вдигнал 70 - то това ти е средната скорост. Време, разстояние и такива подобни са упадъчна псевдонаука.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Максимална скорост

                            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                            Ако някой може да направи това в България за дистанция над 100 километра-шапка му свалям.
                            И ще му направя свирка...
                            Внимавай какво си пожелаваш, че колегата до колкото знам има и мотор


                            А майтапа на страна, не знам какво толкова ви пречи ограничението по магистралите, като и преди си имаше прелитащи с 200.Мен по скоро ме притесняват ограниченията от 80-те години на миналия век по останалите пътища в комбинация с камерите от 21 век и новите санкции за превишена скорост.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Максимална скорост

                              С кола 45мин. за София-Пловдив доста трудно в сегашния трафик.
                              при чиста магистрала е безпроблемно за доста кочинки.
                              байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                              Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                              Суперспам - спама на суперите

                              Коментар


                              • #30
                                От: Максимална скорост

                                Да кажем, че за да ти даде 180км/ч средна скорост, трябва през повечето време да виждаш на километража 220км/ч, което си е проблемно за доста кочинки.Това че една лека кола/мотор/джипка или каквото и да е друго МПС може да развие дадена скорост, далеч не значи, че може да я поддържа без това да се отрази сериозно върху бюджета на собственика.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X