Обява

Свий
Няма добавени обяви.

да попитам,

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: да попитам,

    имаме в пловдив едно място за гордост на старите римляни и позор за съвремените ,пидираси,демек архитектикметовеи тем подобни политици и гъзоветова без цензура,казваме му коматевски възел,чакалчето се навряло и един рейс спрял зад него и пред него задръсване, това по време на дъжда,тогава бликнали шахтитевода до прозорците,а колата е опел бертоне,станала на подводница и угаснала самапосле стояла час и половина защото ченгетата затворили пътя и ни напред ни назадврътнал да запали след като изхвърлил водата но курецтака я докараха в къщи,с презумцията че е направила воден удар

    Коментар


    • #17
      От: да попитам,

      между другото пробвах и аз да я въртя на стартер пре ди два дена но не стана нищосамо загря кабелите на акумолатораама съм умен бееееееее

      Коментар


      • #18
        От: да попитам,

        Стискай палци, може наистина да си извадил късмет и ел. инсталацията да се е предала преди мотора да насмуче жабуняк.
        Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

        Коментар


        • #19
          От: да попитам,

          А дано, ама надали.
          Ако е загаснала с вода до джамовете биелите са станали на геги.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • #20
            От: да попитам,

            пичовеблагодаря на всичкиднес беше епична борба,оле, оле източих 7 и половина литра масло от двигателяпо принцип му дават 5,300демек още два литра тиня,мамка му за пръв път виждам зелено масло на дизелсипах му 5 литра нафта и тя стана зеленадва пъти сменях подгревни свещи,релето май още работиама нали съм тома неверни утре ще му блъсна още 6 литра нафта и тогава ще докладвам дали ще му правя панихида или ша живяя гадът му

            Коментар


            • #21
              От: да попитам,

              Е щеката не ги ли отрази хич тия 2 литра отгоре ?
              Тя и кутията ще иска проверка и промивка...

              Коментар


              • #22
                От: да попитам,

                пичове,орела оживямамка му запалиблагодаря на всички, и специално на кольопич не знам дали някога ще те срещна но ако стане ще те удавя от мастика така както синковеца удави ореласега ще отварят май за дюзи че нещо пуши синьо и трака лошо на дюза но поне вече може да се движиоще веднъж благодаря на всички

                Коментар


                • #23
                  От: да попитам,

                  Кутията задължително също! Що мотора е насмукал, и в кутията ще има изнаненади.
                  Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                  Коментар


                  • #24
                    От: да попитам,

                    Той и с криви биели може да запали. Провери с шублер при извадени свещи най-високата точка до която стигат буталата. Ако са на едно ниво най-вероятно биелите са прави.

                    Иначе стискам палци да е здрав мотора . Тоя ремонт хич не е от приятните...

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X