Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Светна check-а ТЕРАНО 2.7 ТДИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Светна check-а ТЕРАНО 2.7 ТДИ

    Здравей те колеги имам проблем с тераното. От две,три седмици не работи правилно показанията за нивото на горивото, в смисъл имам около 30 литра а ми светна резервата на следващото палене показва че има малко. Всеки път е различно след като запаля. Днес ми светна чека. С кламер показа 0108. Това което четох от писаните теми, е задръстване в системата на горивото. Питането ми е имали нещо общо с показания та на уреда. Или да сменям филтър и цедката на помпата или да вадя сондата в резервоара.

  • #2
    От: СВЕТНА ЧЕКА ТЕРАНО 2.7 ТДИ

    0108 е помпа - коронния номер на помпата на тераното. Няма връзка с другото и не е от задръстване. От задръстване щеше да има и други грешки.

    Като за начало, набухай му литър двутактово масло поне на половин резервоар. Ако свети постоянно, а не при определени условия/температура/режим на мотора, прегледай и букси/кабели. Ако не се реши проблема - помпата долу и по-сериозна диагностика.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      От: СВЕТНА ЧЕКА ТЕРАНО 2.7 ТДИ

      Благодаря ти за съвета. Утре ще го направя. Днес чека изгасна, но вчера светеше цял ден но тераното си палеше и вървеше като преди или не съм забелязал разлика.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X