Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Почивка на планина в бунгало.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Почивка на планина в бунгало.

    Здравейте колеги,
    Планирам почивка на планина в България в началото на Август.
    Жена ми желае да бъде в добро бунгало с прилични условия - баня, кухня, телевизия, интернет и т.н.
    Аз и предложих заслона Спано Поле но бях тяърдо отрязан
    Дайте отзиви за бунгала за предпочитане в по високите български планини.
    Поздрави.
    Land Rover Discovery II, V8 4.0
    VW Golf VI variant
    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

  • #2
    От: Почивка на планина в бунгало.

    "баня, кухня, телевизия, интернет и т.н." + висока планина...май някъде зад граница се очертава тая пoчивка.
    Най-близо до идеята...има едни бунгала до Соколския манастир, които горе-долу ще отговорят на повечето изисквания, но пък в района няма нищо, което да може да се нарече "висока планина".
    Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

    Коментар


    • #3
      От: Почивка на планина в бунгало.

      http://villa.malina-pamporovo.com//bg/

      Не съм влизал вътре от много, много години. Само минавам покрай тях.
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #4
        От: Почивка на планина в бунгало.

        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
        http://villa.malina-pamporovo.com//bg/

        Не съм влизал вътре от много, много години. Само минавам покрай тях.
        Бил съм там преди ехеее 15 години. На лагер. Беше страхотно. Доколкото знам редовно правят ремонт и всичко е супер.
        ;-)
        Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
        нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

        Коментар


        • #5
          От: Почивка на планина в бунгало.

          https://www.villa359.com/offer/821/
          Не е висока планина, но е много красиво и приятно за разходки. Малина се поддържа, но там уединението е много приблизително.
          Животът е харизан кон според мен...

          Теди

          Коментар


          • #6
            От: Почивка на планина в бунгало.

            Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
            Здравейте колеги,
            Планирам почивка на планина в България в началото на Август.
            Жена ми желае да бъде в добро бунгало с прилични условия - баня, кухня, телевизия, интернет и т.н.
            Аз и предложих заслона Спано Поле но бях тяърдо отрязан
            Дайте отзиви за бунгала за предпочитане в по високите български планини.
            Поздрави.
            Близо до рилски манастир има база с бунгала на Български Пощи ..... не знам какво е актуалното им състояние . Мастоположението е подходящо за планински туризъм. Има и къде да се кара по чукарите...https://www.bgpost.bg/bg/296
            Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

            Коментар


            • #7
              От: Почивка на планина в бунгало.

              Преди повече от 10 години бяхме ходили в къмпинг "Бор" след село Говедарци в посока Мальовица. Не намирам обаче никаква информация за него в момента.
              Ако някой знае нещо да каже.
              RAV 4
              F650GS

              Коментар


              • #8
                От: Почивка на планина в бунгало.

                Аз имам спомени от преди точно 15г.
                За литър айрян, който го нямаше в менюто, ми взеха 4лв, като по "него" време скъпото кисело мляко в София беше 60-70ст.
                Ма било "био", или поне те така си мислеха, щото сами си го подквасвали. Значи и мойто кисело мляко, с прясно от кравите на Стария, е такова !
                От тогава ако ми предлагат нещо което го няма в менюто или са му пропуснали цената, задължително си питам, въпреки че в кръчми, клубове и дискотеки цените не ме интересуват.
                ... иначе, в кръчмата не беше лошо, но нищо особено нито като меню, нито като обслужване, което, за съжаление, е резултата от липсата на търговско-туристически подход (да не говорим за образование !) в комбинация с провинциален манталитет.

                Добра изходна позиция е да се разхождате наоколо, а има много интересни места, и да минете през кръчмата след разходка преди да се приберете в бунгалото.

                Бунгалата не бяха нищо особено, и ако не очакваш 5 звезди, го препоръчвам, като се надявам да са се понаучили.
                Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 29-07-19, 12:19.
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • #9
                  От: Почивка на планина в бунгало.

                  Около Власинското езеро, пак си е България , е пълно и с бунгала , и с вили под наем, пък и не е скъпо, но надали има свободни, резервациите са 2-3 месеца напред.
                  подаръци за мъже от FACOM
                  промоция на читави инструменти

                  и на хоби такива

                  тел. О879 Ч8Ч 2З5

                  Коментар


                  • #10
                    От: Почивка на планина в бунгало.

                    За бунгала не знам, но читавите хотели около Власинското езеро си бяха на добри пари.
                    Колкото пъти съм минавал от там, винаги е било пълно с хора, та е нормално да си държат цени, а и нещо май се пооядоха и в Западните покрайнини и се отплеснаха с цените, но дай Боже сЕки му, дето се занимава с услуги и/или търговия.
                    Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 29-07-19, 14:59.
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар


                    • #11
                      От: Почивка на планина в бунгало.

                      http://www.vsromantica.com
                      Ама не знам как е с телевизорите и интернета.
                      Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                      Коментар


                      • #12
                        От: Почивка на планина в бунгало.

                        Ето нещо ново и много читаво.
                        https://sinitekamani.bg/
                        Който търси , намира !
                        Човекът е човек, когато е на път !

                        Коментар


                        • #13
                          От: Почивка на планина в бунгало.

                          Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                          "баня, кухня, телевизия, интернет и т.н." + висока планина...май някъде зад граница се очертава тая пoчивка.
                          Най-близо до идеята...има едни бунгала до Соколския манастир, които горе-долу ще отговорят на повечето изисквания, но пък в района няма нищо, което да може да се нарече "висока планина".
                          Не знам какво е висока планина, но манастира е на 670 м., а от него по пътека се излиза на билото на прохода Шипка, който е 1000+. Иначе бунгала има на Узана, бяха на "енергото", ама това НЕК ли е или Енерго про трябва да питам. Не съм ходил на тях, намират се точно на поляната - 1200 м.
                          п.п. Ето ги, били са на ЕОН, сега трябва да са на Енерго про, градски са на Росен и може да провери на място http://uzana.gabrovo.bg/index.php?c=39&i=66
                          Последно редактирано от Asen Kushlev; 01-08-19, 08:39. Причина: информация
                          Ford Maverick II 2.3 XLT
                          Ford Mondeo MK5

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X