Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Грешка 0707

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Грешка 0707

    Здравейте колеги имам Нисан Терано 2,2002 г.3.0 мотор след смяна на вакуум маркучите започна да ми свети чека на таблото.Направих няколко пъти диагностика с кламер и ми излизат седем дълги на седем къси премигвания.гледам из форумите и само на едно място намерих такава грешка.Като я преведох излезе ,,Заден кислороден сензор,, Дали е възможно това?Ако е да каде се намира този сензор?Приемам съвети всякакви

  • #2
    От: Грешка 0707

    ,Заден кислороден сензор...

    Това не се ли превежда ---ламбда сонда ?

    Коментар


    • #3
      От: Грешка 0707

      Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
      ,Заден кислороден сензор...

      Това не се ли превежда ---ламбда сонда ?
      Явно и преводите и грешките са различни пак в Нисан за този код ми казаха че е ,,инжекционен контрол на впръскването на помпата

      Коментар


      • #4
        От: Грешка 0707

        Има качено сервизно ръководство тук, и грешката се мъдри в него (страница EC-172):
        https://files.offroad-bulgaria.com/s...%2C%20ZD30%29/

        Грешката няма връзка с вакуумите. Нито ходят до помпата, нито участват в "механизма" на грешката.

        Може би си разбъзикал някоя букса/датчик докато си сменял маркучите, а може и изобщо да не е свързана с тях, а просто съвпадък (нагледал съм се на такива двойни и тройни проблеми при интервенции по нещо съвсем различно).

        Та, огледай хубаво където си бърникал за смяна на маркучи, провери жици и букси.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X