Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Витара или Джимни

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Витара или Джимни

    Здравейте колеги, искам да си взема джип, който ще се използва само за офроуд, във гората по не леки терени. Колебая се м/у Витара 1.6м.и. и Джимни 1.3,около 2000г. Като и двата ще бъдат модифоцирани, Витарата с цял мост, а пък Джимнито с друг мотор. Кое от двете бихте ми препоръчали, като простота на модифициране, а на по-късен етап по-проходим, по-дурако устойчив и с по-лесна поддръжка. Моля не ми предлагайте други марки и модели. Благодаря за вниманието.

  • #2
    От: Витара или Джимни

    Аз търсих Джимни маса време цени.....страшни.Май Витара
    РР п38 2.5тд .Е53 чер клозет .Астра H Z13DT.

    0895шест29410 .

    Коментар


    • #3
      От: Витара или Джимни

      Самурай
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар


      • #4
        От: Витара или Джимни

        Тя Витарата ако и е здраво купето и мотора не е милионник, цената най-вероятно ще е пак страшна.
        Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

        Коментар


        • #5
          От: Витара или Джимни

          Зависи кой какво разбира под страшна.Хубава витара за 3000 лева няма.
          Yamaha Yz450F
          Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
          Всичко с ''рошави''гуми!

          Коментар


          • #6
            От: Витара или Джимни

            На джимнито са му слаби мостовете за сериозен Офф. Та ако вземаш джимни-предвиди смяна на мостовете.
            Витарата с цял мост си става доста добра машина, ама и липсва двигател. То и на джимнити така де.


            Вземай каквото намериш без ръжди, и двете са със сходни възможности като се наджипят.
            П.П. Витарата е малко по-широка. Всъщност аз съм 110 кила(дебел) и във витара ми е нормално.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • #7
              От: Витара или Джимни

              Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
              Самурай
              И хубавите самураи държит яки цени.
              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

              Коментар


              • #8
                От: Витара или Джимни

                Имам един приятел в Гърция, дето има Самурай на 70 000 км и е като нов, но не дава и дума да се каже да го продаде.
                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                Коментар


                • #9
                  От: Витара или Джимни

                  То и хубаво Джимни за 3000, май няма. Аз бих заложил именно на джимнито, обаче- има повече офроуд “гени” от витарата, може по-лесно да се доработи.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Витара или Джимни

                    По-стара Витара може да намериш за тези пари. Всъщност продавам една в сранително добро състояние, но е доста по-стара (91ви набор). Иначе е 1.6 моно. Има я в раздела за продажби.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X