Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нова бензиностанция SVoil Герена

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Нова бензиностанция SVoil Герена

    От тази тема се вижда как конкуренцията води до сваляне на цените. Дано в скоро време да станем свидетели на другата проява на конкуренцията-вдигане на качеството.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #32
      От: Нова бензиностанция SVoil Герена

      Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
      Хм, май само гаражните го правят, другите не смеят да покажат колко товарят. Пък горивото от едно каче.
      Колко пари си склонен да заложиш на горното твърдение? Да влезем с по една МРЗ на бас? Че Ясен не дава по повече.
      Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

      Коментар


      • #33
        От: Нова бензиностанция SVoil Герена

        Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
        Колко пари си склонен да заложиш на горното твърдение? Да влезем с по една МРЗ на бас? Че Ясен не дава по повече.
        Като се има на в предвид от къде съм, пък и зора да го доказвам - николко. Просто ми прави впечатление, ако имаш друга информация - сподели я.
        Ford Maverick II 2.3 XLT
        Ford Mondeo MK5

        Коментар


        • #34
          От: Нова бензиностанция SVoil Герена

          Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
          Нещо липсвам ли ти ,че ме споменаваш или те така по навик трябва да дриснеш г-н не пич.
          Ми щото сте от една завера, и като не ви се репликира се взимате на сериозно.

          ... ако много ми залипсваш, или ракиените ти постове, ше ти пиша или щи звънна.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • #35
            От: Нова бензиностанция SVoil Герена

            По темата.
            В петък минах 600 км. с точно 60 литра. Демек 10/100.
            Половината от разстоянието беше със закачена каравана към 8-900 кила и скорост до 100 км/ч.
            Другата половина скорост 110-120.
            Май не е зле.
            Човек е ~70% вода. Ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

            Коментар


            • #36
              От: Нова бензиностанция SVoil Герена

              Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
              Като се има на в предвид от къде съм, пък и зора да го доказвам - николко. Просто ми прави впечатление, ако имаш друга информация - сподели я.
              Аааа, ясно. Информация нямаш, но иначе имаш ясно утвърдена позиция. На база на какво - не е ясно. Демек - лалаш си колкото да не заспиш.

              Аз инфо че имам - имам. Ама няма да го напиша тук. Под нивото ми е да споря с ЕЖК.

              Дерзай. Ако решиш да влезем челно с по една МРЗ - свиркай. Ако не - поне не се излагай да говориш глупости в публичен форум. Олекваш.

              ПС. А ако се налага да ти обяснявам защо публикуването на доставната цена в касовата бележка представлява тежка форма на дебилизъм, то явно или аз или ти имаме спешна нужда от специализирана медицинска помощ.
              Последно редактирано от windwarrior; 07-08-19, 22:46.
              Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

              Коментар


              • #37
                От: Нова бензиностанция SVoil Герена

                Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                Аааа, ясно. Информация нямаш, но иначе имаш ясно утвърдена позиция. На база на какво - не е ясно. Демек - лалаш си колкото да не заспиш.

                Аз инфо че имам - имам. Ама няма да го напиша тук. Под нивото ми е да споря с ЕЖК.

                Дерзай. Ако решиш да влезем челно с по една МРЗ - свиркай. Ако не - поне не се излагай да говориш глупости в публичен форум. Олекваш.

                ПС. А ако се налага да ти обяснявам защо публикуването на доставната цена в касовата бележка представлява тежка форма на дебилизъм, то явно или аз или ти имаме спешна нужда от специализирана медицинска помощ.
                Не знам кой има нужда от помощ, но явно обичаш да се кълвеш с някой, но няма да съм аз да ти угаждам. Аз имам такава информация и си казвам ЛИЧНОТО мнение по нея, не чуждо. На теб като не ти харесва е ЛИЧНО ТВОЙ проблем. Като имаш инфо и не искаш да го кажеш също е ТВОЙ проблем. Дръж си го за теб, не цвъкай умнотии наляво-надясно. Без лоши чувства и с пожелания за приятен ден!
                Ford Maverick II 2.3 XLT
                Ford Mondeo MK5

                Коментар


                • #38
                  От: Нова бензиностанция SVoil Герена

                  И аз съм на твоето мнение,аман от такива знам ама няма да ти кажа.
                  0 8 76 36 8 542

                  Коментар


                  • #39
                    От: Нова бензиностанция SVoil Герена

                    Аз пък съм на мнение, аман от плюватели.

                    Темата си е по рождение за коша.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X