Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нова бензиностанция SVoil Герена

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нова бензиностанция SVoil Герена

    Здравейте колеги,

    От скоро малката бензиностанция до входа на Герена е с ново име - SVoil. Продават само 95 и нафта.
    Цените на горивата са доста прималиви(около тези на Марешки).
    Не можах да намеря никаква информация такива бензиностанции в нет-а.
    Някой престрашил ли се е да зареди?
    Човек е ~70% вода. Ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

  • #2
    От: Нова бензиностанция SVoil Герена

    Явно аз ще се престраша.
    Ще заредя утре и ще докладвам
    Човек е ~70% вода. Ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

    Коментар


    • #3
      От: Нова бензиностанция SVoil Герена

      Заредих в събота.
      За изминати 160 км. съм доволен.
      Колата работи не по-лошо от колкото с нафта от големите вериги.
      Човек е ~70% вода. Ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

      Коментар


      • #4
        От: Нова бензиностанция SVoil Герена

        Колеги , преди да заредите потърсете документи от доставка.Нямат право да ви откажат предоставянето им.Така ще разберете точно какво и от къде зареждат.Друго важно е да са им нови или поне почистени резервоарите.И подържани тоест редовно сменяни филтри на колонките.Е последните две неща може само служител да ви каже .Voil мисля бяха клон на бивши франчайзи на Лук Ойл ноо .

        Коментар


        • #5
          От: Нова бензиностанция SVoil Герена

          Абе то чичето беше толкова кисел и некооперативен, че си представям ако му бях поискал документи.
          Предполагам поне в началото ще гледат да поддържат ниво.
          Човек е ~70% вода. Ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

          Коментар


          • #6
            От: Нова бензиностанция SVoil Герена

            Тва некъф опит за промотиране на куца бензиностанция ли е ?

            КАжи барем цените.
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • #7
              От: Нова бензиностанция SVoil Герена

              Първоначално публикуван от I.Guberkov Преглед на мнение
              Абе то чичето беше толкова кисел и некооперативен, че си представям ако му бях поискал документи.
              Предполагам поне в началото ще гледат да поддържат ниво.
              Не би ме интересувало моментното състояние на "чичето".Предполагането е като въобгазяването

              Коментар


              • #8
                От: Нова бензиностанция SVoil Герена

                Хич не промотирам нищо.
                Цените са нещо като 2.08 нафтата и 2.10 бензина.

                За документите - и да ми ги покажат, ще разбера ли нещо от тях?
                Ти явно си в бранша и ще ти говорят нещо.

                Живея на 300 метра от там и цените ми хванаха окото. Реших да попитам и като никой не отговори, реших да пробвам. Считам, че информацията е полезна за форума.
                Ако модератор смята темата за скрита реклама, да я затрие.
                Човек е ~70% вода. Ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

                Коментар


                • #9
                  От: Нова бензиностанция SVoil Герена

                  Като живееш наоколо значи знаеш, че на кръстовището има ЕКО с нафтичка като вода + добавки, а при разлика под 10% в цената при по-кофти гориво всъщност си назад.
                  На тази бензиностанция горивата са други и без добавки, и ако са ти познати би трябвало да ти кажат поне за добавките, а за другото, както ти е казал и колегата, би трябвало да имат документ от къде е горивото.
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • #10
                    От: Нова бензиностанция SVoil Герена

                    Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                    Като живееш наоколо значи знаеш, че на кръстовището има ЕКО с нафтичка като вода + добавки, а при разлика под 10% в цената при по-кофти гориво всъщност си назад.
                    На тази бензиностанция горивата са други и без добавки, и ако са ти познати би трябвало да ти кажат поне за добавките, а за другото, както ти е казал и колегата, би трябвало да имат документ от къде е горивото.
                    Хм не бих залагал на добавка.Освен ако не е добавена в цистерната при самото товарене от базата за горива.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Нова бензиностанция SVoil Герена

                      Нямам никакви познати от въпрсната бензиностанция, колко пъти трябва да го казвам?!
                      Специално от въпросното Еко хич не съм доволен. По принцип зареждам в Ромпетрола преди гара Подуене.
                      Като изгърмя резервоара и засека разхода, ще преценя струва ли си тези 20 ст. разлика на литър или не.
                      Ето ти споделяш някаква информация, че горивата са други и без добавки. Достоверна надявам се.
                      Нали това е идеята на форума?
                      Да споделяме полезна информация.
                      Утре ако ми скюфне колата, заради скапаната нафта, ще се разпсувам тук и ще спестя мъките на доста хора.
                      Човек е ~70% вода. Ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Нова бензиностанция SVoil Герена

                        Когато се гони финансов резултат, това е най-правилното, пълно-пълно и лев/км.

                        Сподели като си готов със статистиката, но и кажи каква е техниката, че също е важно.
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • #13
                          От: Нова бензиностанция SVoil Герена

                          Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                          Когато се гони финансов резултат, това е най-правилното, пълно-пълно и лев/км.

                          Сподели като си готов със статистиката, но и кажи каква е техниката, че също е важно.
                          Недей да набедяваш колегата за рекламодател с лека ръка, познавам го лично и не е така ! Питам теб- имаш множество теми за каране с олио, сподели - калиакра ли е най-добро, олинеза ли, или друго ?
                          0899 шест5313нула
                          За всекиго по нещо

                          Коментар


                          • #14
                            От: Нова бензиностанция SVoil Герена

                            Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                            Недей да набедяваш колегата за рекламодател с лека ръка, познавам го лично и не е така ! Питам теб- имаш множество теми за каране с олио, сподели - калиакра ли е най-добро, олинеза ли, или друго ?
                            И ти ли почна да се правиш на Иво Полис ?!

                            С какво и защо съм карал, и с каква допълнителна мотивация, си е моя работа, и дребните душици с провинциално-търгашки манталитет трудно ще го разберат, щото са им тънки сметките и дебели приказките.

                            Съвсем нарочно не ви отговарям на глупостите и не виждам защо се заяждаш безпричинно.

                            ... и във "ваш" стил, ако имаш да кажеш нещо по темата за конкретната бензиностанция - казвай, щото може и да не познавам пусналият темата лично, но за разлика от теб периодично им ползвам горивата защото са ми удобни поради съвсем лични причини.

                            И не се опитвай да се заяждаш с мен, че по принцип хич не съм пич.
                            Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 30-07-19, 12:26.
                            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                            Коментар


                            • #15
                              От: Нова бензиностанция SVoil Герена

                              Може да се запознаем, аз съм пич

                              На страна майтапа.

                              Хора моля, без лични нападки. Не знам историята на кавгата. Темата е за нещо друго.

                              Джоу, от написаното до тук - знаеш ги хората кои са, знаеш им горивото, явно не е хубаво, ама ги ползваш поради някакви свои причини.
                              Правилно ли синтезирах?

                              По темата - до тук ми се струва, че колата върви нормално, но гори повече. Колата е Соренто 2.5 140 к.с.
                              При следващо зареждане до горе ще се установи със сигурност.
                              Човек е ~70% вода. Ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X