Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нова бензиностанция SVoil Герена

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Нова бензиностанция SVoil Герена

    Първоначално публикуван от I.Guberkov Преглед на мнение
    Може да се запознаем, аз съм пич

    На страна майтапа.

    Хора моля, без лични нападки. Не знам историята на кавгата. Темата е за нещо друго.

    Джоу, от написаното до тук - знаеш ги хората кои са, знаеш им горивото, явно не е хубаво, ама ги ползваш поради някакви свои причини.
    Правилно ли синтезирах?

    По темата - до тук ми се струва, че колата върви нормално, но гори повече. Колата е Соренто 2.5 140 к.с.
    При следващо зареждане до горе ще се установи със сигурност.

    Може би не гори повече а са ти сипали по малко .
    И да не се караите.Какво беше казал котарака Леополд .
    Мисля форума е да си помагаме и споделяме.

    Коментар


    • #17
      От: Нова бензиностанция SVoil Герена

      "Може би не гори повече а са ти сипали по малко "

      Баа, може и така да е
      Човек е ~70% вода. Ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

      Коментар


      • #18
        От: Нова бензиностанция SVoil Герена

        Моите 5 стинки по темата.

        Документите за доставка/произход на горивото не трябва да ги искаш от никакъв чичка. По закон трябва да са на достъпно и видимо място в самата бензиностанция - обикновено пластмасова кутия на стената.

        По отношение на това дали са ти сипали по малко - на колонките трябва да има холограмни стикери от ДАМТН, че колонките са калибровани. Ако имаш съмнение - имаш правото да поискаш контролно замерване в калибрована 20 литрова канта с маркирани допустими отклонения.

        Ако лепенките липсват или са повредени, или ако ти откажат контролно замерване - аз бих си направил съответните изводи.
        Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

        Коментар


        • #19
          От: Нова бензиностанция SVoil Герена

          Първоначално публикуван от I.Guberkov Преглед на мнение
          Може да се запознаем, аз съм пич

          На страна майтапа.

          Хора моля, без лични нападки. Не знам историята на кавгата. Темата е за нещо друго.

          Джоу, от написаното до тук - знаеш ги хората кои са, знаеш им горивото, явно не е хубаво, ама ги ползваш поради някакви свои причини.
          Правилно ли синтезирах?

          По темата - до тук ми се струва, че колата върви нормално, но гори повече. Колата е Соренто 2.5 140 к.с.
          При следващо зареждане до горе ще се установи със сигурност.
          Първо, кавга няма, даже не му схващам проблема на Сондата.
          Второ, дали си пич или не, хич не ме интересува, но ако имаш време и желание за приказка на кафе или бира, винаги съм на линия.
          Трето, и аз понякога наливам нафта от тази бензиностанция, но мен качеството и цената не ме интересуват, защото цената навсякъде в София е 2.20 +/- 7-8ст, а един резервоар на месец софийско, без разходките, ми стига.
          Качеството не ме притеснява защото си имам вълшебно биле за дизелови горива и каквото и да сипя го доработвам до повече от добро.

          Съвсем друга ми беше идеята за коментара като цена и файда при регулярна употреба без да се добавя нищо, което ясно съм описал по-нагоре.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • #20
            От: Нова бензиностанция SVoil Герена

            Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
            Първо, кавга няма, даже не му схващам проблема на Сондата.
            Второ, дали си пич или не, хич не ме интересува, но ако имаш време и желание за приказка на кафе или бира, винаги съм на линия.
            Трето, и аз понякога наливам нафта от тази бензиностанция, но мен качеството и цената не ме интересуват, защото цената навсякъде в София е 2.20 +/- 7-8ст, а един резервоар на месец софийско, без разходките, ми стига.
            Качеството не ме притеснява защото си имам вълшебно биле за дизелови горива и каквото и да сипя го доработвам до повече от добро.

            Съвсем друга ми беше идеята за коментара като цена и файда при регулярна употреба без да се добавя нищо, което ясно съм описал по-нагоре.
            Ми то на 200 метра от нея е онази ЕКО дето цакаше в кантара
            И аз съм от квартала, ама не се засичам често с колеги от форума.. та дето се вика кафенета наоколо много да вземе да паркираме жипките а

            Коментар


            • #21
              От: Нова бензиностанция SVoil Герена

              Първоначално публикуван от Vasil Botev Преглед на мнение
              Ми то на 200 метра от нея е онази ЕКО дето цакаше в кантара
              И аз съм от квартала, ама не се засичам често с колеги от форума.. та дето се вика кафенета наоколо много да вземе да паркираме жипките а
              Не сте казАли, не сме се сбрАли.

              На линия съм всеки ден след 12:00. о898 82 ОI 82.

              ... и джипките не са задължителни.
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • #22
                От: Нова бензиностанция SVoil Герена

                Първоначално публикуван от I.Guberkov Преглед на мнение
                Хич не промотирам нищо.
                Цените са нещо като 2.08 нафтата и 2.10 бензина.
                Вече две съботи подред зареждам на една бензиностанция на околовръстното посока Люлин преди суходолския сфетофар от дясно . Миналата събота дизела беше 2.05 лева . Не съм гледал въобще коя верига е . Едни 300 километра колата си върви перфектно .
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • #23
                  От: Нова бензиностанция SVoil Герена

                  Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                  Вече две съботи подред зареждам на една бензиностанция на околовръстното посока Люлин преди суходолския сфетофар от дясно . Миналата събота дизела беше 2.05 лева . Не съм гледал въобще коя верига е . Едни 300 километра колата си върви перфектно .
                  Е, то на Марешки днес беше 2.02 нафтата ако не се лъжа.
                  יעבור
                  «И това ще мине»

                  Коментар


                  • #24
                    От: Нова бензиностанция SVoil Герена

                    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                    Вече две съботи подред зареждам на една бензиностанция на околовръстното посока Люлин преди суходолския сфетофар от дясно . Миналата събота дизела беше 2.05 лева . Не съм гледал въобще коя верига е . Едни 300 километра колата си върви перфектно .
                    Бензиностанция от малка верига или единична станция не означава автоматично че ти сипват бъркоч. Ако собственика е съвестен и си държи на бизнеса а не е на принципа "ден година храни".
                    Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Нова бензиностанция SVoil Герена

                      Да, Марешки е оферта и качество, но ако нямам работа в тази посока, разстоянието ми изяжда икономията Пък и да пресичам целия град само за едното зареждане...
                      Човек е ~70% вода. Ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Нова бензиностанция SVoil Герена

                        Всичката нафта по тънките бензиностанции идва от едно място и не е лоша, просто не слагат никакви добавки, но пък и тези които сипват от такива места нямат претенции, та всичко е точно.
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • #27
                          От: Нова бензиностанция SVoil Герена

                          Я споделете, където зареждате, на касовата бележка има ли разбивка на цената? При нас съм засичал само на тази, на която зареждам, а тя е от евтините, цените са като на Марешки. ОМВ преди седмица си караха по старо му, Лукойл и те. Никой не е виждал такова чудо. Струва ми се, че скъпите ще го направят последната вечер преди влизане на наредбата.
                          Ford Maverick II 2.3 XLT
                          Ford Mondeo MK5

                          Коментар


                          • #28
                            От: Нова бензиностанция SVoil Герена

                            Точно на гаражната станция от темата, за пръв път видях такава разбивка.
                            Предната седмица от ромпетрола нямаше.
                            Човек е ~70% вода. Ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Нова бензиностанция SVoil Герена

                              Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                              И ти ли почна да се правиш на Иво Полис ?!

                              С какво и защо съм карал, и с каква допълнителна мотивация, си е моя работа, и дребните душици с провинциално-търгашки манталитет трудно ще го разберат, щото са им тънки сметките и дебели приказките.

                              Съвсем нарочно не ви отговарям на глупостите и не виждам защо се заяждаш безпричинно.

                              ... и във "ваш" стил, ако имаш да кажеш нещо по темата за конкретната бензиностанция - казвай, щото може и да не познавам пусналият темата лично, но за разлика от теб периодично им ползвам горивата защото са ми удобни поради съвсем лични причини.

                              И не се опитвай да се заяждаш с мен, че по принцип хич не съм пич.
                              Нещо липсвам ли ти ,че ме споменаваш или те така по навик трябва да дриснеш г-н не пич.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Нова бензиностанция SVoil Герена

                                Първоначално публикуван от I.Guberkov Преглед на мнение
                                Точно на гаражната станция от темата, за пръв път видях такава разбивка.
                                Предната седмица от ромпетрола нямаше.
                                Хм, май само гаражните го правят, другите не смеят да покажат колко товарят. Пък горивото от едно каче.
                                Ford Maverick II 2.3 XLT
                                Ford Mondeo MK5

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X