Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Темпомат за CR-V 1998г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Темпомат за CR-V 1998г.

    Здравейте,
    Има няколко хубави теми за слагане на темпомат на CR-V 1-ва генерация, но са доста стари и машинката описана там вече не мога да я намеря никъде да се продава, дори и в чужбина. Има ли някой представа с налични в момента на пазара материали как може да се сложи темпомат при положение, че газта е с жило? Готов съм да инвестирам известна сума в това начинание, защото колицата си е супер, само тази екстра ми липсва, но не мога да намеря нито майстор, който да му се занимава, нито машинка, с която да се изпълни. Ако знаете някой ентусиаст, с който мога да се свържа да се навие да се захване с тази работа споделете.
    Благодаря предварително.

  • #2
    От: Темпомат за CR-V 1998г.

    Обади ми се да ти дам евтино и работещо решение.
    Ще си решиш проблема....
    Поздрави!
    VITARA, SAMURAI
    FIAT PANDA 4x4 CABRIO
    RENAULT ESPACE QUADRA
    ...и едно сивикче за града...

    Коментар


    • #3
      Здравейте отново,
      След много търсене и още толкова късмет се сдобих с машинка и ми я сложиха. Много добре работи и съм доволен. Пиша, защото се оказа, че може да се намери още една машинка ако случайно има друг ентусиаст като мен. Става дума за Waeco MagicSpeed MS 700. Можете да му свалите/прочетете документацията на следния линк: https://manuall.co.uk/waeco-magicspe...ruise-control/
      Универсално е, за жилна газ, има всичко нужно в комплекта, за да се инсталира. Състоянието е старо, но неразопаковано (всички чарколаци са си още в опаковките). Ако някой има интерес нека да пише.

      Коментар


      • #4
        Аз имам интерес и пиша...

        Отдавна си търся решение - не е Хонда, Тойота е - но е що-годе същата работа. Газта е с жило; километража е с ел.кабел, има АБС (т.е. има лесен сигнал за скоростта); датчик на съединителя също ще трябва, но не е проблем.

        Та ако изскочи отнякъде модул с управление...
        SUZUKI V-STROM 1000
        Jeep Cherokee 2.5CRD
        TOYOTA PREVIA 2.4 'youngtimer
        о889 525 о74 - Владо

        Коментар


        • #5
          Вече е обещана машинката на първия колега, който ми писа. Ако не станат нещата с него ще се свържа с вас.

          Коментар


          • #6
            Привет!
            Няколко месеца след като съм писал, че проявявам интерес - моята кола също вече е с инсталиран темпомат!
            Моделът при мен се оказа Waeco MS400 - с вакуумен сервомотор и с инфрачервено дистанционно за управление от волана. Монтажът ми отне около 6ч с все мисленето, чесането и четенето на схеми по ел.инсталацията на колата, за стане възможно най-изчистен и ненарушаващ оригиналното състояние на юнгтаймера ми.
            Работи според очакванията ми, че и даже някои неща ме изненадоха приятно (определено мотажния кит е много пълен и качествен; приятна подсветка на бутона за включване). Може и да си поиграя в режима за настройки - примерно да променя минималната скорост на сработване (сега е малко над 60км/ч) и да пробвам различни стъпки, с които да се променя скорстта от бутоните - ама и с фабричните настройки върши отлична работа...
            Благодарско!
            SUZUKI V-STROM 1000
            Jeep Cherokee 2.5CRD
            TOYOTA PREVIA 2.4 'youngtimer
            о889 525 о74 - Владо

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X