Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Багажник за велосипеди за теглич

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Багажник за велосипеди за теглич

    Здравейте колеги,

    Обръщам се към вас споделите да споделите опит с багажник за велосипеди на теглич за Land Cruiser 120 / Opel Frontera B - с резервна гума на вратата.

    Пиша, звъня - отговарят, че нямат за такъв тип.

    Единственото, което намерих, че става ISI, ама чак в Австралия....

    Багажникът трябва да е поне за 2 велосипеда, най-добре за 3.

    Предварително благодаря!

    С поздрав,
    Юлий
    TOYOTA LAND CRUISER 120
    OPEL FRONTERA B 2.2 DTI
    YAMAHA TDM 850 4TX

  • #2
    От: Багажник за велосипеди за теглич

    Има багажници,които се хващат за гумата.Не стават ли?
    Дизелов Jeep, не е Jeep.

    Коментар


    • #3
      От: Багажник за велосипеди за теглич

      Здравейте , ползвах такъв за теглича на нисан терано и нямах проблеми . Китайски е и за 50 лв не видях проблеми. Захвата е само за теглича и резервната гума не пречи, освен това има възможност за 3 велосипеда .

      Коментар


      • #4
        От: Багажник за велосипеди за теглич

        Thule имат прекрасен за 2 Байка с удължение за още 2,имат за 2 различни размера тегличи,няма да ти хареса цената,но от това по-добро няма.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #5
          От: Багажник за велосипеди за теглич

          Аз имам Туле за 3 велосипеда. Рядко го ползвам е го бях пуснал за продажба, но "купувачите" мислеха, че ше го вземат подарък... Та се отказах...
          На колите с резервна гума отзад, тегличите обикновено са по-дълги, така че не би трябвало да има проблем. Винаги може да пробваш преди да го купиш... Проблемът е по-скоро, че трябва да си вадиш 3-ти номер...
          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

          Коментар


          • #6
            От: Багажник за велосипеди за теглич

            Здравейте, сега се сетих след , като прочетох горния пост, че го давах на колега и при него не е станал за малко. При него гумата му не беше стандартен размер 245 или 255 не помня. При стандартен размер няма проблеми.

            Коментар


            • #7
              От: Багажник за велосипеди за теглич

              Аз си взех багажник от ISI - в края на този дългичък пост има снимки и няколко думи за багажника. Преди да си го взема съм гледал почти всички налични в Европа варианти за багажник на теглич и този е най-добре измислен и върши най-добра работа. На мен ми трябва за извън път, пробвах и няколко тулета преди и след това, но са доста паянтови, а са на същата цена.

              Ако си вземеш само основната греда (carrier), без сребристите алуминиеви профили, цената на самия багажник и на доставката ще падне доста. Самите профили са буквално просто винкел, без нищо особено по него и може да се вземат за никакви пари от произволен арматурен двор тук. Пристига за около седмица.

              Ако имаш въпроси - пиши. Ако имаш път към София мога и да го покажа.
              Багажникът не е особено труден за изработка, имах някаква идея да произведа някоя и друга бройка, ако се съберат поне няколко човека, за сега kalibbg от този форум е писал, че има интерес.

              Коментар


              • #8
                От: Багажник за велосипеди за теглич

                Привет, да благодаря на всички за коментарите.

                Наистина и аз гледам, че най-добре е ISI.
                Само, че при мен теглича завършва на топка.

                Първоначално публикуван от MoridinBG Преглед на мнение
                Аз си взех багажник от ISI - в края на този дългичък пост има снимки и няколко думи за багажника. Преди да си го взема съм гледал почти всички налични в Европа варианти за багажник на теглич и този е най-добре измислен и върши най-добра работа. На мен ми трябва за извън път, пробвах и няколко тулета преди и след това, но са доста паянтови, а са на същата цена.

                Ако си вземеш само основната греда (carrier), без сребристите алуминиеви профили, цената на самия багажник и на доставката ще падне доста. Самите профили са буквално просто винкел, без нищо особено по него и може да се вземат за никакви пари от произволен арматурен двор тук. Пристига за около седмица.

                Ако имаш въпроси - пиши. Ако имаш път към София мога и да го покажа.
                Багажникът не е особено труден за изработка, имах някаква идея да произведа някоя и друга бройка, ако се съберат поне няколко човека, за сега kalibbg от този форум е писал, че има интерес.
                TOYOTA LAND CRUISER 120
                OPEL FRONTERA B 2.2 DTI
                YAMAHA TDM 850 4TX

                Коментар


                • #9
                  От: Багажник за велосипеди за теглич

                  И моят е с топка, но самата тя се сваля. Писах им, пратиха ми само "главата", за която се закача конзолата. Заварих си я на една шина, която завинтвам на мястото на топката.

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:HWHI89E.jpg
Прегледи:1
Размер:283.7 КБ
ID:5814784

                  Коментар


                  • #10
                    От: Багажник за велосипеди за теглич

                    Първоначално публикуван от MoridinBG Преглед на мнение
                    И моят е с топка, но самата тя се сваля. Писах им, пратиха ми само "главата", за която се закача конзолата. Заварих си я на една шина, която завинтвам на мястото на топката.

                    [ATTACH=CONFIG]989505[/ATTACH]
                    Пусни ми телефона ти на лично, ако може да се чуем да обменим малко опит. Благодаря!
                    TOYOTA LAND CRUISER 120
                    OPEL FRONTERA B 2.2 DTI
                    YAMAHA TDM 850 4TX

                    Коментар


                    • #11
                      От: Багажник за велосипеди за теглич

                      Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                      Аз имам Туле за 3 велосипеда. Рядко го ползвам е го бях пуснал за продажба, но "купувачите" мислеха, че ше го вземат подарък... Та се отказах...
                      На колите с резервна гума отзад, тегличите обикновено са по-дълги, така че не би трябвало да има проблем. Винаги може да пробваш преди да го купиш... Проблемът е по-скоро, че трябва да си вадиш 3-ти номер...
                      Какъв модел е багажника?
                      TOYOTA LAND CRUISER 120
                      OPEL FRONTERA B 2.2 DTI
                      YAMAHA TDM 850 4TX

                      Коментар


                      • #12
                        От: Багажник за велосипеди за теглич

                        Здравейте колеги,

                        Да се отчета каква я свърших.
                        Първо да благодаря на MoridinBG за отделеното време, споделен опит и съвети.

                        За късмет се оказа, че в България се предлага багажник, който счетох, че ме устройва, т.е. успявам да го монтирам въпреки резервната гума и ми позволява да отворя половината врата, което е повече от очакванията ми за багажници, които се предлагат в Европа.
                        Става въпрос за Atera Strada DL3. https://www.atera.de/en/atera-strada-dl.html

                        Имах късмет да попадна на изключително професионално ориентиран към клиента представител за България.
                        И ето го резултата:
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20190807_204544.jpg
Прегледи:1
Размер:99.2 КБ
ID:5818916
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20190807_195623.jpg
Прегледи:1
Размер:145.6 КБ
ID:5818917
                        TOYOTA LAND CRUISER 120
                        OPEL FRONTERA B 2.2 DTI
                        YAMAHA TDM 850 4TX

                        Коментар


                        • #13
                          От: Багажник за велосипеди за теглич

                          Колега, би ли споделил откъде е закупен, цена, има ли вариант за 3 велосипеда /ако може линк/.
                          Дали ще стане за РАВ4, 2007?
                          Предварително благодаря.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Багажник за велосипеди за теглич

                            Здравей колега,

                            Както съм снимал на снимките багажника е за 3 велосипеда (още повече, че може и за детски, защото някои нямата възможност). Със закупуване на приставка може да стане за 4 велосипеда.

                            След като става на Land Cruiser-a с тази голяма кутия за гума би трябвало да стане и на RAV4.
                            Сайтът и телефон за контакт ще ти ги пусна на лично, за да не се третира като реклама.
                            Оставам на разположение при нужда от помощ.
                            Успех и да се похвалиш
                            Последно редактирано от caesar77; 17-08-19, 09:51. Причина: правописни грешки :))
                            TOYOTA LAND CRUISER 120
                            OPEL FRONTERA B 2.2 DTI
                            YAMAHA TDM 850 4TX

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X