Обява

Свий
Няма добавени обяви.

grand cherokee 2.7 CRD

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • grand cherokee 2.7 CRD

    Здравейте съфорумци
    Съвсем от скоро съм тук и бих искал да почерпя мнение от всички вас.
    Доскоро имах джип Митсубиши Паджеро 2-ка 2.8ТД, голяма машинка излезе,но след 7-8 год търкаляне предимно по горите вече сдаде багажа и дойде време да я сменям.
    нея я карах гора- шосе 80-20 %, но сега ми трябва джип с който да си ходя на лов 4-5 месеца в годината събота и неделя и през останалото време на вилата където пътя е асфалтов въпреки че е в горите.
    така че може би вече ще е 50-50
    Спрял съм се на Гранд черокито,дизеловия вариант, би ли било подходящо за това което ми трява,интересно ми е мнението на хора който ползват такъв джип и на специалистите тук във форума.Благодаря предварително

  • #2
    От: grand cherokee 2.7 CRD

    Да, би било подходящо. Само му направи един бюджетен 2" лифт с подложки и за в гората някакви по-чорлави/агресивни/кални/големи гуми. По асфалта никанва грижа, освен че ще ти клатушка повече особенно с лифта и ще ти бруми повече с въпросните гуми.
    WG 2.7 CRD

    Коментар


    • #3
      От: grand cherokee 2.7 CRD

      Да това е ясно че ще го оборудвам с по рошави гумета,а искам и още нещо да ви попитам 2.7 CRD или 3.0 CRD кое бихте ми препоръчали, за моите цели,защото мога да се понапъна и да дам още 2к за WK 3.0 CRD

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X