Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Багажник за Land Rover Discovery

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Багажник за Discovery

    чудех се дали да е от по-малки тръби, ама ми се стори, че така по ще се връзва с багажника, сега ме притеснява единствено боядисването, но клоня повече към прахово, казаха ми,че след като ще го минавам на пясъкоструйка и метала ще стане абсолютно чист, полага се някакъв хъбав грунд и след като се мине прахово ставало като пластмаса и не се драскало въобще и трудно се лющила боята и няма никъде стечена боя.
    Discovery I, 300 TDI

    Коментар


    • #32
      До: Багажник за Discovery

      Лично аз не съм чувал за грунд преди прахово. И много бързо протича ръждата от дупките по заварките. Ако ще го държиш на сухо - ще устиска доста. Определено е по - износоустойчива от акрилната боя и лака, но по-трудно се поправя, като се наруши/почти невъзможно/.
      А е станал мноооого хубав, поздравления!

      Коментар


      • #33
        До: Багажник за Discovery

        Алекс,
        Поздравления за багажника! Репликата се е получила много добре!
        Пусни повече снимки за да стане още по-информативна темата.

        Относно боядисването - категорично съм против праховото, освен ако колата няма да стои само пред кафето.

        Коментар


        • #34
          До: Багажник за Discovery

          Първоначално публикуван от Peev Преглед на мнение
          Защо?
          Основната причина е, че за сега не ми трябва багажник.
          Едната щипка е счупена, а другата силно кородирала.
          Само моториста знае защо кучето си показва главата през прозореца.

          Коментар


          • #35
            До: Багажник за Discovery

            Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
            Алекс,
            Поздравления за багажника! Репликата се е получила много добре!
            Пусни повече снимки за да стане още по-информативна темата.

            Относно боядисването - категорично съм против праховото, освен ако колата няма да стои само пред кафето.
            Ясно разбрах, щом ти казваш че си против праховото няма какво повече да се чудя, минавам го с грунд и после черен мат, снимка ще направя утре преди още да съм го боядисал
            Discovery I, 300 TDI

            Коментар


            • #36
              До: Багажник за Discovery

              Първоначално публикуван от alexstoilov Преглед на мнение
              здравейте, дойде време и моя багажник да стане почти готов, мисля че ще след като го боядисам ще стане перфектне, пускам малко снимки от gsm на багажника във все още недовършен вид
              Станал е супер ! Поздравления ! Ако решиш да ги произвеждаш серийно аз ще ти бъда първият клиент. И като първи заявил, естествено няма да се разсърдя на отстъпката.
              Тази земя, по която тъпча сега,
              тази земя, която пролетен вятър пробужда,
              тази земя – не е моя земя,
              тази земя, простете, е чужда.

              Коментар


              • #37
                До: Багажник за Discovery

                между другото не съм го правил лично аз, ами двама майстори тенекеджйи тук в Севлиево, за направата на багажника ми поискаха 350 лв без боядисване, аз платих 450 щото си поръчах и стълба и ванти и ми заваряха ауспуха и ми оправяха пантите на задната врата, иначе само багажника е към 350 лв за труд, така че който иска ще го свържа
                Discovery I, 300 TDI

                Коментар


                • #38
                  До: Багажник за Discovery

                  Първоначално публикуван от alexstoilov Преглед на мнение
                  между другото не съм го правил лично аз, ами двама майстори тенекеджйи тук в Севлиево, за направата на багажника ми поискаха 350 лв без боядисване, аз платих 450 щото си поръчах и стълба и ванти и ми заваряха ауспуха и ми оправяха пантите на задната врата, иначе само багажника е към 350 лв за труд, така че който иска ще го свържа
                  Това са много (твърде) добри пари за този багажник, сравнено с цените в София... Станал е много добре!

                  Коментар


                  • #39
                    Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                    Това са много (твърде) добри пари за този багажник, сравнено с цените в София... Станал е много добре!
                    Е все пак тук си е провинция,пък и нали е криза, но майсторите наистина са печени и изпипват доста добре нещата

                    п.п. някъде из форума четох, че имало майстор в Княжево който правил багажник и стълба за 450 лв, ама няма снимки за сравнение
                    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 11-01-11, 07:48.
                    Discovery I, 300 TDI

                    Коментар


                    • #40
                      До: Багажник за Discovery

                      Първоначално публикуван от alexstoilov Преглед на мнение
                      Е все пак тук си е провинция,пък и нали е криза, но майсторите наистина са печени и изпипват доста добре нещата
                      .... ти гледай как сега ще им отвориш серийно производство (да си пазят чертежите и да имат готовност).
                      Първоначално публикуван от alexstoilov
                      п.п. някъде из форума четох, че имало майстор в Княжево който правил багажник и стълба за 450 лв, ама няма снимки за сравнение
                      ... мисля,че това бяха снимките който съм "пребирал". от ТУК
                      Прикачени файлове
                      Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 17-03-09, 11:39.
                      Land Rover Discovery:
                      - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                      Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                      Коментар


                      • #41
                        До: Багажник за Discovery

                        Първоначално публикуван от alexstoilov
                        п.п. някъде из форума четох, че имало майстор в Княжево който правил багажник и стълба за 450 лв, ама няма снимки за сравнение
                        Леко доуточняване. Цитираната цена е без стълба. За стълба /в Княжево-още 100 лв./ А стълбата в Падок е на същата цена.
                        Това е информативно. Момчетата в Княжево, въпреки и "разведени" са много добри.
                        За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                        Коментар


                        • #42
                          До: Багажник за Discovery

                          ее значи наистина са ми взели малко пари
                          Discovery I, 300 TDI

                          Коментар


                          • #43
                            Пускам още малко снимки на багажника, тръбите са 3/4 като общо използвахме 36 метра, планките са 3мм., аз исках 4мм. но майсторите казаха,че тези са достатъчно здрави и ще издържат.

                            п.п. по моя воля направихме багажника с равен под мисля, че така е доста по практичен.
                            Прикачени файлове
                            Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 15-03-09, 17:46.
                            Discovery I, 300 TDI

                            Коментар


                            • #44
                              До: Багажник за Discovery

                              Първоначално публикуван от alexstoilov Преглед на мнение
                              ....
                              п.п. по моя воля направихме багажника с равен под мисля, че така е доста по практичен.
                              +1. И моят е така.
                              Супер е. Колко килограма е туй чудо, че те водопроводните тръби не са прецизни и не се знае колко стомана има на метър
                              Интересува ме закрепването към водобраните. Дебелини и вид на материала на захлупващите пластини. 6 или 8 мм са болтовете и с гайка или нарязана резба на планката?
                              За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                              Коментар


                              • #45
                                До: Багажник за Discovery

                                Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                                +1. И моят е така.
                                Супер е. Колко килограма е туй чудо, че те водопроводните тръби не са прецизни и не се знае колко стомана има на метър
                                Интересува ме закрепването към водобраните. Дебелини и вид на материала на захлупващите пластини. 6 или 8 мм са болтовете и с гайка или нарязана резба на планката?
                                Тежи около 60 кг, и носещите и захлупващите планки са от 3мм. пластина, болтовете мисля че са 6мм. с гайки.
                                Защо не пуснеш снимка и на твоя багажник.
                                Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 15-03-09, 19:38.
                                Discovery I, 300 TDI

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X