Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Багажник за Land Rover Discovery

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Багажник за Discovery

    На първата схема има грешка. Цилиндърчето /предполагам за размера на тръбата/ е дадено с външен размер 25мм. Обаче, дупка - 22мм и 2 дебелини на тръбата по 3 мм дават 28мм, а не 25мм.

    Коментар


    • #17
      До: Багажник за Discovery

      Мисля си че и клетката в купето е интересна за експедиционен автомобил.
      Прикачени файлове
      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
      Дий Снайдер

      Коментар


      • #18
        До: Багажник за Discovery

        Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
        Мисля си че и клетката в купето е интересна за експедиционен автомобил.
        Между другото на Camel Trophy Дискавъритата - експедиционния багажник отгоре е захванат през таване към клетката в купето.

        Коментар


        • #19
          До: Багажник за Discovery

          Има нещо вярно само че там болтовите връзки са малко по различни.Надлъжните тръби не са на три парчета а са едно цяло.
          Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
          Дий Снайдер

          Коментар


          • #20
            До: Багажник за Discovery

            А Диското няма ли конструктивно усилено купе? Въпросът ми е валиден и за другите модели.

            Коментар


            • #21
              До: Багажник за Discovery

              offtopic:

              Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
              А Диското няма ли конструктивно усилено купе? Въпросът ми е валиден и за другите модели.
              Какво имаш предвид под конструктивно усилено купе? И за кои други модели става дума? Класика вероятно. Дифендъра няма "купе".

              Коментар


              • #22
                До: Багажник за Discovery

                Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                offtopic:



                Какво имаш предвид под конструктивно усилено купе? И за кои други модели става дума? Класика вероятно. Дифендъра няма "купе".
                Вероятно грешно задавам въпроса ти.
                Голфът, който имахме преди Диското, имаше във вратите усилени метални шини, които да предпазят пътниците при страничен удар, както и такива шини в колонките между вратите, които да пазят при обръщане. Това имам предвид - има ли го и ако го има - в кои модели на ЛР?

                Коментар


                • #23
                  багажник за диско 1 (camel trophy)

                  Здравейте колеги, тъй като невиждам скорошна тема за багажник за диско 1,рекох да започна една такава. Бих искал да попитам някой от вас правил ли си е такъв, намерих в предишна тема схеми за багажник като от camel trophy, но ми е интересно дали някой си е направил сам и как се е получило?
                  Discovery I, 300 TDI

                  Коментар


                  • #24
                    До: багажник за диско 1 (camel trophy)

                    Със сигурност има, ако потърсите roofrack... спомням си, че имаше подробни карти.

                    Ако не намерите пуснете лс с емайл за да ви изпратя снимки.

                    Всичко добро

                    Т.
                    Good guys drive Land Rovers!

                    Коментар


                    • #25
                      До: Багажник за Discovery

                      здравейте, дойде време и моя багажник да стане почти готов, мисля че ще след като го боядисам ще стане перфектне, пускам малко снимки от gsm на багажника във все още недовършен вид
                      Прикачени файлове
                      Discovery I, 300 TDI

                      Коментар


                      • #26
                        До: Багажник за Discovery

                        колеги стигнах вече и до пясъкоструйката и боядисването, споделете как според вас е по-добре да боядисам багажника, прахово или обикновенно с черна матова боя? между другото днес покарах с багажника за първи път и искам да ви кажа, че до 70-80 км не се чува абсолютно никакъв шум, след това към 90-100 км почва да се чува лек шум, който като пусна радиото нормално високо въобще не може да се чуе, но за свирене и голям шум, както е описано в други теми, въобще и неможе да става на въпрос
                        Discovery I, 300 TDI

                        Коментар


                        • #27
                          До: Багажник за Discovery

                          Много добре се е получил багажника.Пусни още снимки когато го боядисаш.
                          [SIGPIC][/SIGPIC]

                          Коментар


                          • #28
                            До: Багажник за Discovery

                            Много е добре изглежда багажника. А шума , вероятно зависи от конструкцията на багажника и шумоизолацията на купето. Моя не е толкова добре издокаран на външен вид, но за сметка на това си е шумен Всъщност съм го возил само докато докарам Диското от Пловдив до София. От тогава си стои в една барака и чака да му отремонтирам две от шестте щипки.
                            Само моториста знае защо кучето си показва главата през прозореца.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Багажник за Discovery

                              Стокси, намирай свободно време и да запрятаме ръкави за
                              2 бройки. Инструмента го има!

                              Първоначално публикуван от grgeorgiev Преглед на мнение
                              чака да му отремонтирам две от шестте щипки.
                              Защо?
                              [IMG]http://kachi-snimka.info/images/bfi1236759624s.GIF[/IMG]

                              Коментар


                              • #30
                                До: Багажник за Discovery

                                Първоначално публикуван от alexstoilov Преглед на мнение
                                здравейте, дойде време и моя багажник да стане почти готов, мисля че ще след като го боядисам ще стане перфектне, пускам малко снимки от gsm на багажника във все още недовършен вид
                                Много добре е станало. Стълбата обаче е можело да е от по-малък материал но явно е останало от багажника.


                                ..... напиши си в профила от къде си !!!
                                Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 12-03-09, 09:12.
                                Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                                Дий Снайдер

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X