Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво е Панда 4х4?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какво е Панда 4х4?

    Пуснах този въпрос в съответната тема, но няма интерес. Затова (с извинение ) си позволих да я повторя и тук с надежда, че се чете повече.
    https://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=170129&p=3478783#post3478783

    Имам за лов МП Пинин, но тръгна ръжда. Зорът ми е да намеря малък джип, да вози 1-2 ловци, който да е почти толкова проходим, след 2010г. и да е под 10к лева.
    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

  • #2
    От: Какво е Панда 4х4?

    Абе човек...
    Все едно си от вчера тук.
    За този бюджет се избира най-неизгнилото, и си ти.
    Фронтера, Самурай, Витара...
    Всичко, дето не е изгнило, или тотално съсипано ще свърши работа на двама ловци.
    Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
    0887/осемпет 66 4осем

    Коментар


    • #3
      От: Какво е Панда 4х4?

      Така е. Имам Л.Ровър и Р.Ровър - големи и тежки, а ми трябва нещо дребно, да замени МП Пинин, защото му тръгна ръжда, а се произвежда само до 2004 - спрян е преди 15 години. Няма толкова проходимо джипенце! Самурай, Витара - отдавна са изгнили.
      На младини карах модела Panda Sisley и бях доволен, но съвременните модели не ги познавам и затова питам.
      Последно редактирано от trapper; 11-07-19, 21:24.
      ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

      Коментар


      • #4
        От: Какво е Панда 4х4?

        Паджеро Пинин аз не съм шофирал.
        Но от две места чувам основно псувни за въпросният мъник.
        Едната е купена нова от Балканстар, другата е втора злоупотреба.Но и от двете реват собствениците...
        Не знам, де...
        Друг да каже!
        Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
        0887/осемпет 66 4осем

        Коментар


        • #5
          От: Какво е Панда 4х4?

          За моя пинин (1.8 GDI, 2 врати, 120 к.с., супер селект) мога да кажа само добро. Минавал съм с него в калта по пътя на трупчийките в района на Лисец и Яръбковица, където повдигната тойота се отказа. Просто е малък и лек, едните колела ги пускам между коловозите, а другите - където падне. Никога не се е налагало да търся помощ.
          ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

          Коментар


          • #6
            От: Какво е Панда 4х4?

            Без изобщо да познавам съвременната панда си мисля, че това е нон сенс за малко по-сериозен офф.
            Те и предните панди само името им е голямо, че съм се нагледал на закъсали претенциозни панди, и съм дърпал от калта такива.
            Та предните, дето са по-истински машини от сегашните не ставаха, та камо ли сегашните.

            Пак казвам-лично мнение, основано на моя поглед върху развитието на колите в последно време, също и на погледа ми върху първите панди.
            Може и да греша, но съм почти сигурен, че съм прав
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • #7
              От: Какво е Панда 4х4?

              Перфектна кола за лов!
              Ама е за сам ловец и ако лови нещо двукрако покрай баровете на морето - за предпочитане да не е рускоговорящо, че тия са с претенции вече и Пандата идва евтина.
              Иначе е чудно малко автомобилче с готин дизайн, с много разноцветни елементи по купето, даващи му джипоподобен вид.
              Откъм 4х4 качества- знам няколко човека с такива, както и с немския им аналог- Поло-какво-беше-там- 4х4. В софийска квартална улица, никога нечистена от сняг в съзнателния живот на сегашните 60-годишни, живеещи по протежението и, издрапва без никакво замисляне и пита за още.

              Старата панда жива няма да я намериш. Абсурд е. Модел от 80-те, гниещ зверски.
              Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

              Коментар


              • #8
                От: Какво е Панда 4х4?

                Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                За моя пинин (1.8 GDI, 2 врати, 120 к.с., супер селект) мога да кажа само добро. Минавал съм с него в калта по пътя на трупчийките в района на Лисец и Яръбковица, където повдигната тойота се отказа. Просто е малък и лек, едните колела ги пускам между коловозите, а другите - където падне. Никога не се е налагало да търся помощ.
                Новата е 100 HP , 14 бензинов и трудничка за ремонт по трансмисията
                Стартер се пипа след сваляне на магаре и раздатка
                Иначе си е проходима за Панда
                Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                Коментар


                • #9
                  От: Какво е Панда 4х4?

                  За около 6-7к се намират абсолютно здрави Самураи.
                  Друг е въпроса, че комфорта на Пинина само може да си мечтаеш за него.
                  Който търси , намира !
                  Човекът е човек, когато е на път !

                  Коментар


                  • #10
                    От: Какво е Панда 4х4?

                    В северна Италия, по Доломитите тази Панда е налазила яко. Пък не е като да няма там снежец и баири.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Какво е Панда 4х4?

                      За 6-7 може и сузики джимни да се намери. Те поне са съвременни, кеф ти бензинов, кеф ти дизелов. Два твърди моста, парт тайм. Има с мех таван, има с твърд....
                      Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                      Ford Fiesta 1.4 Tdci

                      Коментар


                      • #12
                        От: Какво е Панда 4х4?

                        Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
                        За около 6-7к се намират абсолютно здрави Самураи.
                        Друг е въпроса, че комфорта на Пинина само може да си мечтаеш за него.
                        В този бюджет се вписва и Джмни.
                        А старата Панда, дето Колето разправя, че неведнъж е вадил не може да се сравнява с доработена за състезания машина, но в стоков вариант е много, много проходима, заради малкото собствено тегло.
                        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                        Коментар


                        • #13
                          От: Какво е Панда 4х4?

                          Всяка една лека кола 4х4 може да се ползва само по относително равни пътища , - заради височината. На сняг над 20 см. също не стават. Това го знам от няколко годишна експлоатация на Субару Джъсти.....
                          Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

                          Коментар


                          • #14
                            От: Какво е Панда 4х4?

                            Виждал съм старата Панда, леко вдигната и качена на рошави гуми да минава оттам, където никой не може да предположи, че ще мине. Освен това беше пилотирана от жена
                            За новата нямам представа, но старата Панда, Субару Джъсти и Е10-12 могат изненадващо много за това, което са.
                            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                            Коментар


                            • #15
                              От: Какво е Панда 4х4?

                              За тез пари защо не се замислиш за Джимни. На 2 моста е с бавни, не гори много, за двама ливци е 6+
                              Кара Suzuki Vitara 1,6 8v,а според жената Витарник!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X