Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някой ходил ли е в с.Катунец

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Някой ходил ли е в с.Катунец

    Ако някой има лични или поне достоверни сведения за с.Катунец (природа, лов, риболов, население и т.н.), моля да ги сподели.
    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

  • #2
    От: Някой ходил ли е в с.Катунец

    Аз съм от съседното с.Беглеж.Ходя всяко лято на р.Вит ,на около 5 км. от селото.Прекрасна природа , чиста река ,диво место.

    Коментар


    • #3
      От: Някой ходил ли е в с.Катунец

      Сега като го гледам на картата се сещам, че това е селото зад баира на полигона на Николаево където провеждахме стрелбите от ШЗО-то, даже веднъж бяхме подпалили някакви постройки там. Та района трябва да е пълен със всякакви железа, но лично не съм ходил до самото село!
      Honda XL600LM, 1987
      Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
      Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

      Коментар


      • #4
        От: Някой ходил ли е в с.Катунец

        Здавейте.Като чета написаното от колегата, наистина между селата Николаево, Беглеж и Катунец има местност Турията - огромна вековна гора.Колкото за лов - диви прасета ,сърни , лисици и чакали.През август след десети ще съм на реката на палатка.

        Коментар


        • #5
          От: Някой ходил ли е в с.Катунец

          Първоначално публикуван от jorkata_bg Преглед на мнение
          Аз съм от съседното с.Беглеж.Ходя всяко лято на р.Вит ,на около 5 км. от селото.Прекрасна природа , чиста река ,диво место.
          Как е с крадците и местното население?
          ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

          Коментар


          • #6
            От: Някой ходил ли е в с.Катунец

            Риболов в Катунец няма. Най-близо е р. Вит в района на Бежаново, Ъглен, Беглеж. За лов е ОК- има доста дивеч, но трябва да се свържите с местната ловна дружина. Природата е много хубава. Перфектна е за разходки там и в околните села. Хубаво е да има някой да Ви води. Относно хората- както навсякъде. Има крадливи цигани, но има и българи.

            Коментар


            • #7
              От: Някой ходил ли е в с.Катунец

              Ами айдуци има навсякъде. В село е по-спокойно, но кмета е бивш полицай.Имам рода в Катунец но с години не съм ходил.Ще звънна на село за по-актуална информация.

              Коментар


              • #8
                От: Някой ходил ли е в с.Катунец

                Добра вечер. Говорих със село , старите от родата са се споминали а по-младите са в гр. Ловеч. Иначе средно голямо село ,има от всички по малко.Като всички селяни гледат на новодошлите с недоверие , но като те опознаят си помагат много. Ако имаш интерес мога като отида нататък другия месец да отскоча до селото.

                Коментар


                • #9
                  От: Някой ходил ли е в с.Катунец

                  Първоначално публикуван от jorkata_bg Преглед на мнение
                  Здавейте.Като чета написаното от колегата, наистина между селата Николаево, Беглеж и Катунец има местност Турията - огромна вековна гора.Колкото за лов - диви прасета ,сърни , лисици и чакали.През август след десети ще съм на реката на палатка.
                  Къде мислиш да си на палатка? Вчера ходих до Вит и правих път с резачката. Никой не е ходил натам, а водата беше супер чиста и бистра.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Някой ходил ли е в с.Катунец

                    Добър вечер. Извинявай не съм следил темата че много работа. На реката съм от 13 авг. до 18 ти неделя .Лагеруваме на Петков яз - манастирска долчина. Пътя за Бъркач ,вляво на завоя при развъдниците.Като стигнеш голямата поляна в края до реката вляво през гората по канала на старата воденица.Минава и лека кола но по- внимателно.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Някой ходил ли е в с.Катунец

                      Точно там ходих. Няма как да стигне лека кола. Само повдигнат джип с хубави гуми. Поне за сега е така. Ако поизсъхне и се поотъпче ще е ОК. А дурака е обрасъл- няма стигане до него.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Някой ходил ли е в с.Катунец

                        Здравей. Да не цапаме темата на колегата , все пак е за с.Катунец. Тел. 0888494834 -Георги .Има две машини с лебедки.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X