Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

    Като изключим самурая,тойотата и каптивата, всички други влизаха видимо по работа,има още едно л200 което изнася боклука.

    Както казах ,аз не мога и не искам да решавам кой прав и кой крив,но и тойотата с джета е по работа в коридора с джетове.
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

      Тия дето са по служебни задачи,моще и да имат разрешение,но не и такива като тоя с каптивата.Тоя е с пернишка регистрация и разбира само от винкеуи по купето.Не че всички от там са такива де.
      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

      Коментар


      • От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

        До тридневна водеща новина нямаше да се стигне,ако някой дето разрешава тези коридори си беше примъкнал гъза до конкретния плаж и на живо да види къде е най-удачния вариант за такъв коридор. Съобразено с плажуващи и логистика на машините. Да си сложи подписа и после да излезе пред камера да обясни че това е варианта.
        Sent from my Nokia s fenerche

        Коментар


        • От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

          Tоа е министъра и кмета. Ма те предпочитат да обясняват, как туризма било чисто и много частно.
          Я да питам аз пак: как се зарехдат и почистват пазарите? Джокер- не на ръка.
          А тези простотии се правят от името на всички ни.
          Даника
          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

          Коментар


          • От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

            А какво изобщо търси кръчмата, баш на плажа, толкова ли няма терени наоколо? С път, канализация и водопровод...

            Коментар


            • От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

              Първоначално публикуван от Absolut Преглед на мнение
              А какво изобщо търси кръчмата, баш на плажа, толкова ли няма терени наоколо? С път, канализация и водопровод...
              Кръчмите ги търсят хората.
              Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

              Коментар


              • От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

                Винаги съм си представял правилната постановка на плажа в този ред - кръчма, път, плаж, море...
                Всичкото останало си е 'мушенгия'
                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                Коментар


                • От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

                  То ясно че има хора за всичко, ама толкова ли не може кръчмата да е до/над пътя, а не на пясъка? За разлика от Гърция, нямаме толкова голямо крайбрежие, нито толкова пустинни плажове, че да се чудим как да осе'еме тези, дето са налични.

                  Коментар


                  • От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

                    Навсякъде по света правилната постановка е кръчмата на плажа до/над водата
                    Сервитьора на една ръка растояние с табла пълна с бира и нещо за ядене.

                    Иде реч за каквито си искаш държави и дестинации на всички континенти.
                    Полинезия, Австралазия, Вест Индия и т.н.


                    Land Rover Discovery II, V8 4.0
                    VW Golf VI variant
                    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                    Коментар


                    • От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

                      Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                      До тридневна водеща новина нямаше да се стигне,ако някой дето разрешава тези коридори си беше примъкнал гъза до конкретния плаж и на живо да види къде е най-удачния вариант за такъв коридор. Съобразено с плажуващи и логистика на машините. Да си сложи подписа и после да излезе пред камера да обясни че това е варианта.
                      Така е правилно , но той и трябва да може да мисли , а не само да изпълнява .

                      Коментар


                      • От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

                        Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                        Тоя зеления и миналата година си висеше до плажа. Мисля че е свързан с някоя от кръчмите. Ако зарежда според мен е логично да си влиза. И аз на негово място бих.
                        Сивия с безалкохолното даже не го коментирам. Един тон стока да я примъквам всеки ден по пясъка на ръка няма как да стане.
                        Простата логика казва, че мястото на заведението не е там!!! Нищо няма да им стане на "ваканцуващите" да си разходят дебелите задници малко по-далече. Примерно на 50 метра.
                        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                        Коментар


                        • От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

                          Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                          Навсякъде по света правилната постановка е кръчмата на плажа до/над водата
                          Сервитьора на една ръка растояние с табла пълна с бира и нещо за ядене.

                          Иде реч за каквито си искаш държави и дестинации на всички континенти.
                          Полинезия, Австралазия, Вест Индия и т.н.
                          Явно съм ходил в друг свят Дори и из островите по индийския океан не съм виждал заведения на плажа... До плажа (на асфалтовия път) - да, но не и върху плажа...
                          До водата - там, където има кей - също - да... И Малта, и Гърция и отново - из индийския океан - можеш да видиш много такива места. Но пък по кея няма плажуващи, а само разхождащи се туристи , та отново конфликт няма
                          Не създаваш ли конфликтна точка - нямаш проблеми...
                          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                          Коментар


                          • От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

                            Ние имаме примерно 200 км плажна ивица.
                            Трябва внимателно да се планира че да има за всички, включително и армията.
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

                              Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                              Навсякъде по света правилната постановка е кръчмата на плажа до/над водата
                              Сервитьора на една ръка растояние с табла пълна с бира и нещо за ядене.

                              Иде реч за каквито си искаш държави и дестинации на всички континенти.
                              Полинезия, Австралазия, Вест Индия и т.н.
                              Да не ти се случва тук да плажуваш
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

                                Я,я казвай?
                                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X