Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

    След като няма независима полиция и закони, всичко е позволено! До там я докарахме ! Я да го видя въпросния в гърция как ще се скатава?


    Коментар


    • От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

      След като не е забранено да се кара в гората, защо да не може на плажа?

      Коментар


      • От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

        Полицията няма работа на плажа, освен ако не става въпрос за нарушение на обществения ред или престъпление. А тия неща са регламентирани със закони и наредби на съответната община, примерно. Концесионният договор урежда частно-правни отношения между коцесионера и общината и няма силата на нормативен акт. Все едно да ангажираш полицията да ти урежда отношенията с жена ти, щото имате брачен договор. Ми .... не е редно нек'си .... и от целия тоя фарс по медиите сега, накрая ще излезе едно гоУемо нищо. Занимава се драгия зрител с глупости, за да не гледа какво се върши около него ....
        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
        Неизвестен мъдрец

        Коментар


        • От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

          Впрочем, плажът би трябвало да е пешеходна зона, по смисъла на ЗДвП.

          ---

          Концесионният договор е с държавата. Общината се явява заинтересовано трето лице.

          Коментар


          • От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

            Първоначално публикуван от MFr Преглед на мнение
            След като не е забранено да се кара в гората, защо да не може на плажа?
            Еми предполагам защото затова:

            http://pdbase.government.bg/zpo/bg/a...D=3&areaID=466

            ПЯСЪЧНИ ДЮНИ МЕЖДУ ГР. ПРИМОРСКО И МЕСТНОСТ ПЕРЛА
            Категория: Природна забележителност

            Режим на дейности:
            4. Забранява се влизането, лагеруването, преминаването и паркирането на моторни превозни средства

            And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

            Коментар


            • От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

              Дюните не са точно там. На дюните не може да има и плаж с чадъри и концесия.

              Коментар


              • От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                Дюните не са точно там. На дюните не може да има и плаж с чадъри и концесия.
                Според картата са от морския бряг до Хасфалта отзад. Не мога да преценя дали секвоята е посадена в края на защитената територия откъм тошовата резиденция, ама вероятно да

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot (14).jpg
Прегледи:1
Размер:58.4 КБ
ID:5817596
                And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                Коментар


                • От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

                  Значи забраняваме всичко над 150кг да ни тъпче по пясъка.Плажовете ще ги почистваме с търмъци, а не с трактори като до сега.Джетовете Търтея предложи да ги вадим с лебедки за лодка, попитах го къде е виждал лебедка от този тип на пясък, но нямаше отговор.Сега си представям лебедката с 150-200 метра опъната проволка, една част се сурка из пясъка другата във водата и опънатата проволка дърпа джет,лодка или от онея надувните простотии през ширината на целия плаж, освен това е и супер безопасно.Или да я бучнем направо във пясъка, кво толкова ще и стане, грес и пясък си е готова шлайф паста, ще се сработи добре, жалко че робския труд го няма тук, иначе имаше хляб в тази идея.Този "джип" с все багера, който го вади е причинил на плажа щети, които водата и вятъра поправят за 2-3 часа без човешка намеса, ако операцията се извършва от човек с повече от две мозъчни клетки въобще няма да си личи, че нещо някъде е пускано.Според мен доста по опасни са джетовете, които са голямата гъзария, карат се не по-трудно от малко моторче и с тях се гъзареят лица от 7 до 70 годишна възраст, защото контрола е пожелателен, до сега при нас не съм чувал за някой сгазен от джип докато се пече на плажа, а убити и осакатени от джетове, има почти ежегодно.

                  Коментар


                  • От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

                    Не говорим за опасно и неопасно, а за законно и незаконно. Ако в изблик на предизборен ентусиазъм и/или желание да удари балтията на концесионера министърката се е хванала за това, че жипката е нагазила в защитена територия и това е наистина така(по- скоро да, предвид прясно цъфналите забранителни табели на дървени магарета )... Вече няколко души писаха, че мястото за пускане на джетове е на стотина метра в посока резиденцията, тоест извън територията на дюните.
                    And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                    Коментар


                    • От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

                      Е нали отначало истерията беше около това, че "батката" с черния "джип" хвърчал между туристите на плажа.Впрочем тона за блеене набра скорост от една местна фейсбук група, което странно съвпада с политическите мераци на членовете на тази група(и аз не съм фен на конспиративните теории).Много плажове нямат такива удобства и джетовете се теглят предимно с леки коли и джипки и това от години.Всяка зима там където прелива морето влиза багер и прави временна дига от пясък и това също от много години и по поръчка на общината.

                      Коментар


                      • От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

                        С блеене или не ,се създава постепенно гражданско общество и реагира на нагли мутроподобни и подкрепящи ги като тебе!Където няма обособена зона за влизане на техника за всарване на водомоторни,не тряба да се вкарват по закон.Мутрагенщината и производните й трябва да си получават заслуженото и от обикновените граждани като сигнали и от закона.И ако ти стиска при пускане на сигнал ,никога анонимен,поне аз съм така.Такъв джипаджия не само няма да го дръпна ,а ще го блокирам ,докато не дойдат некви органи или.органки да уточнат ,може ли да влиза или.не!У щатите граждани пребили крадец на автомобил с деца вътре ,едното на бебека възраст.Тука у нас някои може би биха му.помогнали.да избяга.Не съм привърженик на "дивото правосъдие",но определено трябва да има.реакция ,та ако ще и с блееене ,а според мене е първоначален вой!
                        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                        Коментар


                        • От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

                          Колега, не че нещо но съм забелязал, че ти обичаш да се изживяваш като побойник и мутроподобен.Не знам по какво си направи извод, че го подкрепям?Не знам къде прочете закон, който забранява вкарването на джетове и други водни забавления във водата на обикновените плажове?Не знам защо всеки 50 килограмов дришльо с черен джип се смята за мутра?

                          Единственото, което казах в прав текст е, че това се прави от години по всички плажове на черноморието, има си обособени места и не виждам защо трябва да се преръща в национален проблем и да се стига чак до министъра?Ако има нарушение глобява се и толкова, за някой паркирал в градинка пред блока освен КАТ, викате ли министъра на вътрешните работи?

                          Коментар


                          • От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

                            Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение

                            Единственото, което казах в прав текст е, че това се прави от години по всички плажове на черноморието, има си обособени места и не виждам защо трябва да се преръща в национален проблем и да се стига чак до министъра?Ако има нарушение глобява се и толкова, за някой паркирал в градинка пред блока освен КАТ, викате ли министъра на вътрешните работи?
                            Проблема не е "действието",а в показността ....... сред чадърите и на липсата на адекватни и законови разпоредби и мерки срещу подобна безцеремонност.

                            Ако беше вкарал каруцата, далеко от плажуващите,дали щеше да има "вой"...............

                            Коментар


                            • От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

                              Първоначално публикуван от petkov_bb Преглед на мнение
                              Проблема не е "действието",а в показността ....... сред чадърите и на липсата на адекватни и законови разпоредби и мерки срещу подобна безцеремонност.

                              Ако беше вкарал каруцата, далеко от плажуващите,дали щеше да има "вой"...............
                              Колега, къде ги вида тези чадъри? Аз видях само един и той беше извън участъка за водни неща!!

                              Коментар


                              • От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

                                Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
                                Колега, не че нещо но съм забелязал, че ти обичаш да се изживяваш като побойник и мутроподобен.Не знам по какво си направи извод, че го подкрепям?Не знам къде прочете закон, който забранява вкарването на джетове и други водни забавления във водата на обикновените плажове?Не знам защо всеки 50 килограмов дришльо с черен джип се смята за мутра?

                                Единственото, което казах в прав текст е, че това се прави от години по всички плажове на черноморието, има си обособени места и не виждам защо трябва да се преръща в национален проблем и да се стига чак до министъра?Ако има нарушение глобява се и толкова, за някой паркирал в градинка пред блока освен КАТ, викате ли министъра на вътрешните работи?
                                Мнооо си се объркал,точно обратното антимутроподобен съм !Не съм.и побойник ,но съм готов да отговоря със сила на всеки нахакан наглец , зядлица или престъпник,като давам шанс на мир и разбирателство или честен двубой и в.зала за.уреждане на конфликти,което не ме прави побойник ни най-малко!В момента водя и мирно дело с подобни!
                                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X