Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

    От горния линк
    ,,...Отказът за състезанието съорганизирано и изцяло финансирано от Община Приморско..."
    Верно ли ако набивам толкова пари, няма да направя един подстъп съгласно закона!? Още повече, че там винаги се е влизало, и на цялата перла. Пунта мара
    А тези простотии се правят от името на всички ни.
    Даника
    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

    Коментар


    • #77
      От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

      И кво накрая: "хубава работа, ама бЪЛГАРСКА" ?

      Коментар


      • #78
        От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

        Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
        ...Я сега малко факти. Сладура влиза в коридора за джетове, да си пусне неговия си.За този коридор някой е платил, най-вероятно също железен батка. И идва някой случаен да си пусне неговия си джет баш там...ми не се връзва никак.
        Аз на видеото виждам как сладурът си кибичи зад волана на дРъвото(секвоята де) и си дроби лаф през прозореца, докато сюрия младши батки копаят пясъка под предницата и се мъчат да му закачат въжето. Не ми прилича на случаен натрапник ама хич
        And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

        Коментар


        • #79
          От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

          Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
          От горния линк
          ,,...Отказът за състезанието съорганизирано и изцяло финансирано от Община Приморско..."
          Верно ли ако набивам толкова пари, няма да направя един подстъп съгласно закона!? Още повече, че там винаги се е влизало, и на цялата перла. Пунта мара
          Няма такова нещо, не може някой така да се откаже.
          Концесионера... бла бла.
          Всички такива мероприятия се правят чрез съответните агенции, федерации и т.н. Има един кашон съгласувателни процедури, разрешителни и т.н бюрокрация.
          Тоя че е влязъл с джипа - в ареста (като филипините) Но състезанието ако е законно , концесионера няма дума. Особено ако е кръг от международно състезание.
          Само че - това си е сбирка на ентусиасти и нищо законно няма, пълни глупости.

          Интересния въпрос е Кой и как решава общината да харчи пари, и как ще ги отчете.

          Пак го пиша- някои си мислят, че са собственици и законите в държавата не важат. И после що така. Имало постановка

          Една вечеринка с деца ученици да има - се взимат една камара разрешителни от 10 министерства, тук международно състезание .. айде

          Коментар


          • #80
            От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

            http://faragency.bg/bg/zaradi-skanda...ki-sastezanie/

            Това са джетове, които трябва по някакъв начин да стигнат до водата. Не могат нито да летят, нито да ангажираме хеликоптер да ги спуска във водата. За целта има обособени места – спортен коридор, в който нито има плажуващи, нито има чадъри и хавлии. Трябваше от там да влизат, но имаме отказ.

            Сигурно задавам тъп въпрос ама...какво им пречи да си пуснат джетовете във водата от пристанището?
            And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

            Коментар


            • #81
              От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

              Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
              Да бе постановка.
              Някой са си повярвали и си мислят че законите не важат за тях
              В подобна насока са и моите мисли.......,а държавните чиновници се се възползвали да наберат актив след чобанското изпълнение на "батката" търсещ публика. В случая,че най- малко е засегнат от "санкциите" провокиращият недоволството. Да не излезе, че "законово" не могат да го "оформят" качествено!!!

              Коментар


              • #82
                От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

                Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение

                ...
                Само че - това си е сбирка на ентусиасти и нищо законно няма, пълни глупости.
                ...
                Това твърдение предполагам е подкрепено с факти? Не се заяждам, просто не съм наясно как стоят нещата с точно тази проява. Предполагам, че ще е полезно за всички ако има повече яснота.
                "Не е толкова трудно да разбереш хората - те са главно его и либидо. А, да - и повечето са прости" - Буда

                Коментар


                • #83
                  От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

                  Първоначално публикуван от prascho Преглед на мнение
                  Това твърдение предполагам е подкрепено с факти? Не се заяждам, просто не съм наясно как стоят нещата с точно тази проява. Предполагам, че ще е полезно за всички ако има повече яснота.
                  Опит.
                  За 4 дневна международна проява , буквално става дума за няколко кашона документи, договори, разрешителни, съгласувания, посолства....
                  Няма как някой си байчо , да каже отказвам се

                  Коментар


                  • #84
                    От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

                    Аз па се чудя ,защо трябва да го отнесе концесионера?Бил съм ,всичко е много добре уредено,има табели и ограничения чисто и подъргано за разлика от преди години.Служител се е опитал да го спре и кво е оставало освен да изгледат как минава сельото и това е ,нямат правомощия ,могат единствено да подадат сигнал.за нарушение.
                    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                    Коментар


                    • #85
                      От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

                      Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
                      http://faragency.bg/bg/zaradi-skanda...ki-sastezanie/

                      [COLOR=#333333][FONT=Arial]Това са джетове, които трябва по някакъв начин да стигнат до водата. Не могат нито да летят, нито да :
                      На нашето черноморие и крокодилите могат да летят,та едни джетове ли?


                      Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • #86
                        От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

                        Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
                        За кравите си има ХЕИ и Морска администрация. Едните трябва да сложат карантина и да взимат проби, а другите да намерят кораба и да го арестуват. Не виждам външно какво ще прави, ??? ....
                        Я обясни как стават работите с РИОКОЗ (ХЕИ май няма от доста години ), и ИАМА извън нашите териториални води (защото съм убеден, че животинчетата са били изхвърлени извън наши териториални води )...

                        А относно 'джетаджиите' - поне по снимките не мога да се убедя, че това наистина е подход за спускане на джетове... Прилича си на обикновен плаж, както се вижда и от затъването на МПС-то..
                        На всяко рибарско пристанище можете да видите 'слипове' за вадене на плавателни средства. А 'джетаджиите', дето един струва колкото цяла 'риболовна флотилия' да не могат да си направят добър подход?
                        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                        Коментар


                        • #87
                          От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

                          Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                          Този подход беше направен миналата година, на есен, на събора го забелязах. Някой ми каза, че имало такса от 10 лв. за пускане на плавателно средство.
                          Пак да се повторя.Но не мога да преценя само от клипа дали затъването е умишлено.
                          Но лесно може да се провери дали е организирано такова състезание, какви молби са подадени към съответните институции, какви отговори са дали и как и с какво общ. Приморско е обещала да помогне и подкрепи международното състезание.
                          П.П. Знам, че от доста години в рамките на събора има и състезание с джетове, но никога до сега не съм се замислял дали за това трябват някакви разрешения /правя аналогия със ендуро състезанията законспирирани като събори, курбан и т.н.т./.
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • #88
                            От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

                            Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                            Я обясни как стават работите с РИОКОЗ (ХЕИ май няма от доста години )
                            Институцията, наследник на ХЕИ се казва РЗИ. РИОКОЗ е друго.

                            Коментар


                            • #89
                              От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

                              http://faragency.bg/index.php?lang=b...fsmeY.facebook
                              Дизелов Jeep, не е Jeep.

                              Коментар


                              • #90
                                От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

                                Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                                Пак да се повторя.Но не мога да преценя само от клипа дали затъването е умишлено.
                                Но лесно може да се провери дали е организирано такова състезание, какви молби са подадени към съответните институции, какви отговори са дали и как и с какво общ. Приморско е обещала да помогне и подкрепи международното състезание.
                                П.П. Знам, че от доста години в рамките на събора има и състезание с джетове, но никога до сега не съм се замислял дали за това трябват някакви разрешения /правя аналогия със ендуро състезанията законспирирани като събори, курбан и т.н.т./.
                                Тази сутрин имаше нов репортаж с участието и на кмета на Приморско, който в дует с уж организатора на състезанието орева орталъка за провалянето му и индиректно оплю концесионера на плажа. Ще излезе, че са му скроили капа на концесионера, но пък и той упорито си я нахлупваше до ушите с изказвания за 60 глоби по 6к лева на джет от състезанието. По-интересното е, че никой не спомена за налични коридори за спускане, встрани от зачадърения плаж.
                                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                                Из "Златния телец"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X