Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

    Този подход беше направен миналата година, на есен, на събора го забелязах. Някой ми каза, че имало такса от 10 лв. за пускане на плавателно средство.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #32
      От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

      Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
      Този подход беше направен миналата година, на есен, на събора го забелязах. Някой ми каза, че имало такса от 10 лв. за пускане на плавателно средство.
      Те са 2 от двете страни на вълнолома и поне единият е по-стар от 5г.

      Коментар


      • #33
        От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

        Аз си мисля, че едва и щяха да подгонят концесионера, ако нямаше участие в цялата схема. Т.е. този най-вероятно не само са го допуснали, ами си е и платил, за да влезе на плажа в колата.
        Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

        Коментар


        • #34
          От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

          Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
          Аз си мисля, че едва и щяха да подгонят концесионера, ако нямаше участие в цялата схема. Т.е. този най-вероятно не само са го допуснали, ами си е и платил, за да влезе на плажа в колата.
          Цялата интрига е да подгонят концесионера за нещо. Няколко пъти сме били там и ми се видя читава организацията, т.е. рязко отстъпление от картела.

          Коментар


          • #35
            От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

            Миналото лято и аз завърших морето там юли месец .Не съм виждал да влизат касвито и да било хавтомобили ,освен по-надолу зареждащи капанчето и големата кръчма.Тоя излаз е от паркинга в гората и според мене тря0ва да е затворен ,най -малкото ако го има да е под контрол и да няма плажуващи поне на 10м.от коридора.Уиндове масово гледам си ги катерят във водата където има много малко хора и карат навърте,далече от плуващи.
            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

            Коментар


            • #36
              От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

              Първоначално публикуван от petkov_bb Преглед на мнение
              То в пост 10 Ясен е споменал къде е мястото,но "нема" да има зрители за представлението на "Батко".
              А в друга държава, има ли възможност, кой където и когато му скимне на плажа да си "изтипоса" с колесара...............без последствия"???
              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              Цялата интрига е да подгонят концесионера за нещо. Няколко пъти сме били там и ми се видя читава организацията, т.е. рязко отстъпление от картела.
              Да бе...
              Нормална картинка си е .
              Преди две седмици на веселата улица в Созопол ( Пешеходна е) Спря пред къчмата една Г с няколко мутри, огледаха терена и след тях дойде последен модел 5 БМВ с две пишемета с компаньонките си. Ако не влезеш така в кръчмата, певачицата моее те пропусне и не ти отдаде чест...
              Така че щом на пешеходната може с джипа и шофьор, що не на пясъка. Какво пък толкова , всички го считат за нормално.

              То нашето море си е нормално????
              В средновековието крепостите са ги превземали като хвърляли трупове на умрели животни...
              През първата световна са открили че директно могат да ползват пречистени бактерии , по технологично е
              После някакви глупаци решили, че не е нормално и са го забранили....
              Така де защо го пиша - оня ден по плажовете изплували труповете на умрели крави - Какво толкова нормално, прибрали ги напръскали пясъка с дезинфектант и всичко е наред....
              Да бе , то в тая вода никой не влиза ( освен джипове) ,какво толкова бг туриста е корав , яката работа , всичко е нормално . ... тук от някави инфекции - те са си нормални ..
              Никой няма право да проваля сезона , пък и кравите сигурно са били чистички ( нали са във водата)

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:0000415700-article2.jpg
Прегледи:1
Размер:47.2 КБ
ID:5817436

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:83064.w470.jpg
Прегледи:1
Размер:48.0 КБ
ID:5817439
              Това е от Обзор и Ахтопол ......
              Има ли някой още който да ходи на море в бг. 70 кинта за шезлонг - ехтра ....

              Коментар


              • #37
                От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

                Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
                ...Има ли някой още който да ходи на море в бг. 70 кинта за шезлонг - ехтра ....
                Трай си бе човек!
                Only after the last tree has been cut down,
                Only after the last river has been poisoned,
                Only after the last fish has been caught,
                Only then will you find that money cannot be eaten.

                Коментар


                • #38
                  От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

                  Аз джип на клипа не виждам.
                  Неква грозна американска баничарка


                  Land Rover Discovery II, V8 4.0
                  VW Golf VI variant
                  Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                  Коментар


                  • #39
                    От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

                    Колеги, къде е регламентирана забраната за навлизане на МПС на плажната ивица? Спомням си, че се обсъждаше и паркиране на 100м от бреговата ивица, но не ги намирам в ЗДП.
                    ------------
                    EDIT: Търся и в закона за устройство на Черноморското крайбрежие, но там има само за къмпингуването?
                    Последно редактирано от Absolut; 08-07-19, 16:13.

                    Коментар


                    • #40
                      От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      Те са 2 от двете страни на вълнолома и поне единият е по-стар от 5г.
                      Този, новия, за който говоря е близо до капанчето и близо до трапа, който пълнихме с вода за плажното състезание, т.е. преди вълнолома в посока движение към резиденцията.
                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар


                      • #41
                        От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

                        Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                        Аз джип на клипа не виждам.
                        Неква грозна американска баничарка
                        Недей тъй де човека съзтезател даже там тренирал.
                        Последно редактирано от zik7777; 08-07-19, 16:53.

                        Коментар


                        • #42
                          От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

                          Не знам къв състезател е ,ма треа да бъде публично порицан, поне от Тойтоа фенове,така и така не са го удавили на плажа!И за друго ....,как мое Секуоя/поне така ми се виде/ с такива кльощави гуми!Срам!
                          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                          Коментар


                          • #43
                            От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

                            Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                            Не знам къв състезател е ,ма треа да бъде публично порицан, !
                            Ма той е състезател със жет. Сехуята е само дърпалка от Софето до морето.

                            Коментар


                            • #44
                              От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

                              Баш си е постановка. Взе да се шуми около концесиите и те го те , концесионерите позволяват безобразия. Копаят се дюни, изменят се речни корита,затъват джипове...И сега като минат плажовете под шапката на Ангелкова, всичко ще е цветя и рози. Някой спомена платения репортаж за чадър за 70 кинта. Има и по 100, и не от вчера.Но удобно се премълчава,че не става дума за обикновен чадър...
                              Виден столичен ихтиолог

                              Коментар


                              • #45
                                От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

                                Сигурно за 100лв.има и тайландски масаж с рускини или украйнки.Иначе има вариант и да е постановка,много е очеизбодно.Не че нема наглеци от всякаква порода.
                                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X