Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Атв без книжка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Атв без книжка

    Тя тая борба, доколото знам, продължва повече от 10 години и е частично успешна замо защото въпросът е бегло засегнат в няколко евродирективи, та нашите нямаше как изобщо да си затворят очите. Поради това и е допустима регистрация на нещо, колкото да се каже, че има някакъв режим и не е без хич.
    Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

    Коментар


    • #47
      От: Атв без книжка

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      Дворът на завода е частен път. Има си текстове в ЗДвП и за това.Накратко - правилата пак важат, освен ако заводът не е определил други (и много заводи определят). Но с налагането на тия правила се занимава заводът, а не КАТ.
      Производствена площадка е . Ако важеше ЗДП и машините от вътрешно заводския транспорт трябва да имат регистрационни номера да минават ГТП и тнт . Горе в 8 блок мотокара има регистрационни номера защото някога на собствен ход през цяла София са го карали на манифестациите на 24 май да кара голям транспарант . Даже и регистрационния талон ми седеше до някое време в чекмеджето . Сега за да изкарам мотокар извън портала на завода трябва да ми е регистриран по реда по който се регистрира селскостопанската техника . В противен случай си го отнасям по закона за МПС без регистрационни табели .
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X