Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Honda CR-V 1, Subaru Forester 2.0T или Grand Vitara 1.9 d

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Honda CR-V 1, Subaru Forester 2.0T или Grand Vitara 1.9 d

    Имах такава Хонда CR-V (1998-ма година) преди няколко години. Не ми допадна и я продадох само след няколко месеца каране. Предимства: здрава е, нищо не се развали докато беше при мен. Не ръждясва. Вози много добре. Вътре е много широка. Много голям багажник след сваляне на задните седалки. Може да се пренесе печка или хладилник. Недостатъци: Изглежда висока, но гърнетата и не са прибрани в тунел и често опират при офроад. Голям разход - 14-15/100 бензин в града. Не е подходяща за газ - леглата на клапаните прегарят.

    Сега имам RAV4 1999-та година и съм по-доволен. Става на газ без проблем и разходът е нисък - към 11-12/100 в града. По-малка и тясна е от Хондата, но е с full time 4x4 и за офроад е по-добра. В разорана нива се чувства като у дома си, докато Хондата вози много неприятно на такъв терен. Не ръждясва. Возията също е много добра.

    Коментар


    • #17
      От: Honda CR-V 1, Subaru Forester 2.0T или Grand Vitara 1.9 d

      Хондето градско дава 10-11
      Газ...

      За какъв офроуд викаш црв и рав4

      Аааа...100 000 км.на газ за црв добре ли е до днес?Със една регулировка на клапаните преди три месеца горе долу.

      Ааа рав4 ми харесва и нищо лошо не мога да кажа,но за црв не подвеждай
      Последно редактирано от Roninn; 26-07-19, 21:39.
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • #18
        От: Honda CR-V 1, Subaru Forester 2.0T или Grand Vitara 1.9 d

        https://www.offroad-bulgaria.com/sho...d.php?t=160227

        Коментар


        • #19
          От: Honda CR-V 1, Subaru Forester 2.0T или Grand Vitara 1.9 d

          Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
          В гаража ми има красиво строшен двигател от такова съоръжение. Доста хора оттук са виждали защо трябва да се избягва.
          Предполагам 136 к.с. а не 114 ?
          8)

          Коментар


          • #20
            От: Honda CR-V 1, Subaru Forester 2.0T или Grand Vitara 1.9 d

            Като гледам май най-безболезненият вариант е Honda CR-V, 1gen, 147 коня, нов внос, и аз да я обслужа и поставя газовата уредба, за да се знае на каква база като кола стъпвам горе долу. Много приятна и универсална кола. Сега карам Passat B5, 1.9 tdi AFN и като знам какво съм му причинил, а прилежно ме слушка и вози направо не знам каква би била алтернативата след него. Само това Хонде влиза горе долу в тия граници.
            Нов внос имам Passat B6, 3.2 FSI, 4motion и не смея да го регистрирам. Само като знам за какви суми става въпрос ако нещо се счупи.

            Коментар


            • #21
              От: Honda CR-V 1, Subaru Forester 2.0T или Grand Vitara 1.9 d

              Тъй като в близко бъдеще мисля да сменям колата и съм се насочил към Х-трейл да попитам. Бензиновия Х-трейл 2,5 и той ли не става? Че единствената му алтернатива е CR-V 2,4 което е супер екзотика и доста скъпо. Искам парт-тайм и бензин.
              Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
              Телефон - в профила!

              Коментар


              • #22
                От: Honda CR-V 1, Subaru Forester 2.0T или Grand Vitara 1.9 d

                Има и Митсубиши Аутлендър.
                Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                Коментар


                • #23
                  От: Honda CR-V 1, Subaru Forester 2.0T или Grand Vitara 1.9 d

                  Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                  Има и Митсубиши Аутлендър.
                  Има, ама е фултайм, по-лаком и по-спънат от Нисана. Също така е и с по-малък багажник, а е по-дълъг което за мен е минус, не искам прекалено голяма кола, че паркирането е драма. По-красив е иначе.
                  Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                  Телефон - в профила!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Honda CR-V 1, Subaru Forester 2.0T или Grand Vitara 1.9 d

                    Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                    Има, ама е фултайм, по-лаком и по-спънат от Нисана. Също така е и с по-малък багажник, а е по-дълъг което за мен е минус, не искам прекалено голяма кола, че паркирането е драма. По-красив е иначе.
                    Има и втора генерация Аутлендър, че даже и като Пежо и Ситроен, правени в Япония.
                    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                    Коментар


                    • #25
                      От: Honda CR-V 1, Subaru Forester 2.0T или Grand Vitara 1.9 d

                      Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                      Има и втора генерация Аутлендър, че даже и като Пежо и Ситроен, правени в Япония.
                      Ако не бъркам и те са фултайм и цените им са доста по-високи, двигателя е същия, и на стария е мивек. Аз за Х-трейла питах, вариантите са ми ясни и най-много ми допада Х-трейла.
                      Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                      Телефон - в профила!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Honda CR-V 1, Subaru Forester 2.0T или Grand Vitara 1.9 d

                        Втора генерация не са фултайм - линк

                        Коментар


                        • #27
                          От: Honda CR-V 1, Subaru Forester 2.0T или Grand Vitara 1.9 d

                          Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                          Тъй като в близко бъдеще мисля да сменям колата и съм се насочил към Х-трейл да попитам. Бензиновия Х-трейл 2,5 и той ли не става? Че единствената му алтернатива е CR-V 2,4 което е супер екзотика и доста скъпо. Искам парт-тайм и бензин.
                          Рено Колеос, мотора е като на Нисана.
                          8)

                          Коментар


                          • #28
                            От: Honda CR-V 1, Subaru Forester 2.0T или Grand Vitara 1.9 d

                            Колега за тия пари Санта Фе.По-добре е и от 3-те. Голямо,комфортно и много здраво.Постоянно 4х4 с 3 диференциала като има и доста бройки с лсд заден диф в комбинация с дизеловия мотор си е доста удачна комбинация.Става и за ежедневна и за черни пътища и язовири.Търкалях едно такова - 40 000км за няма и 2г. много здрава и безпроблемна или аз бях случил на бройка,но толкова непретенциозна кола не бях имал и ме е яд,че я продадох

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X