Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Малък градски автомобил до 5000лв.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Малък градски автомобил до 5000лв.

    По Форд често има реално екстрата "отоплание на предното стъкло", винаги ми е харесвала. Не знам по тия Фиести има ли го, но за мен това е по-важно от парното...
    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

    Коментар


    • От: Малък градски автомобил до 5000лв.

      Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
      По Форд често има реално екстрата "отоплание на предното стъкло", винаги ми е харесвала. Не знам по тия Фиести има ли го, но за мен това е по-важно от парното...
      Абе водната печка си е печка, и не е измислена случайно, без да искам и на тъмнУ.
      -Чем занимаетесь по жизни?
      -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
      -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

      Коментар


      • От: Малък градски автомобил до 5000лв.

        Първоначално публикуван от KingofROAD Преглед на мнение
        Абе водната печка си е печка, и не е измислена случайно, без да искам и на тъмнУ.
        Така е, но едното не пречи на другото... А и за тия пари вероятно ще могат да се намерят повече оферти барем за стъклото...

        Няколко години пътувах сходни разстояния, каквито се предвиждат и в темата - 17км ми беше посоката, като на връщане обикновенно не винаги се прибирах директно, та 30-40км на ден.
        Честно казано, колкото и да ми е яко парното, не ми се спира да си свалям якето, така че все тая.
        Важно ми е да ми отопи стъклото по-бързо, и ако има подгрев на седалките също е полезно.
        Печката е по-добре за всичко, ама и без нея се живее...
        Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

        Коментар


        • От: Малък градски автомобил до 5000лв.

          Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
          По Форд често има реално екстрата "отоплание на предното стъкло", винаги ми е харесвала. Не знам по тия Фиести има ли го, но за мен това е по-важно от парното...

          На Фиеста я няма или е някаква много рядка екстра. Дизеловата Фиеста загряваше бавно като всеки дизел комънрейл без допълнително подгряване. Сегашната C-max 2009, бензин/газ, 2,0 (145HP) загрява бързо, но така или иначе зимата ако е много студено започва да духа като има някаква топлина.

          Коментар


          • От: Малък градски автомобил до 5000лв.

            Първоначално публикуван от dragozow Преглед на мнение
            На Фиеста я няма или е някаква много рядка екстра. Дизеловата Фиеста загряваше бавно като всеки дизел комънрейл без допълнително подгряване. Сегашната C-max 2009, бензин/газ, 2,0 (145HP) загрява бързо, но така или иначе зимата ако е много студено започва да духа като има някаква топлина.
            Не знам дали е екстра. Мой колега си имаше оригинално предно стъкло с подгрев. И той основно държеше на тая екстра.
            Публикувайте отговор

            Коментар


            • От: Малък градски автомобил до 5000лв.

              Подгрев на предно стъкло, но губиш ув. И инфрачервена защита.
              Демек се опичаш през лятото.
              Пробвано на рено меган.

              Коментар


              • От: Малък градски автомобил до 5000лв.

                Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
                Не знам дали е екстра. Мой колега си имаше оригинално предно стъкло с подгрев. И той основно държеше на тая екстра.

                При Фиеста е доста рядко срещано, при други модели го има често. C-max-а ми е Titanium и няма подгряване на предния джам. Зависи и за кои пазари е била колата, моята е талянка.

                Коментар


                • От: Малък градски автомобил до 5000лв.

                  На товарния Форд си имам подгрев на предния джам,огледалата и седалките.От мотопфое е.

                  От всичките ми коли,най-бързо духа топло галопера,може би около километър след палене сутрин.

                  Най-бавно комънрейл Форд,две обиколки на града да стане топло.Затопли ли,става жестока жега
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • От: Малък градски автомобил до 5000лв.

                    Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
                    Не знам дали е екстра. Мой колега си имаше оригинално предно стъкло с подгрев. И той основно държеше на тая екстра.
                    От Мотофое я е зел, "върната от лизинг"

                    Публикувайте отговор

                    Коментар


                    • От: Малък градски автомобил до 5000лв.

                      Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
                      От Мотофое я е зел, "върната от лизинг"
                      Аз също,върната от лизинг
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • От: Малък градски автомобил до 5000лв.

                        Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                        Аз също,върната от лизинг
                        И моята е по тая схема
                        Ford Maverick II 2.3 XLT
                        Ford Mondeo MK5

                        Коментар


                        • От: Малък градски автомобил до 5000лв.

                          Въпросче по темата - какво ви е мнението за меченцето Фиат Панда III(319) 4х2, бензин, без турбина? Приличен ли е просвета за градско и черни пътища?

                          Коментар


                          • Откъде е за препоръчване и откъде не - да се купи автомобил 05-06г? Спрял съм се на Тойота Корола (или Сивик) 1.6 (1.4) бензин (с дизел не ми се рискува).
                            Казаха ми за Италия последно, а немските държави да избягвам (заради солите зимата)? Холандия?

                            Коментар


                            • Първоначално публикуван от hakama Преглед на мнение
                              Откъде е за препоръчване и откъде не - да се купи автомобил 05-06г? Спрял съм се на Тойота Корола (или Сивик) 1.6 (1.4) бензин (с дизел не ми се рискува).
                              Казаха ми за Италия последно, а немските държави да избягвам (заради солите зимата)? Холандия?
                              Солите не успяват да нанесат много щети на кола до десетина години,но несменянето на маслото успява!

                              Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                              Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                              Враца

                              Коментар


                              • Първоначално публикуван от genadi.tsvetkov Преглед на мнение
                                Солите не успяват да нанесат много щети на кола до десетина години,но несменянето на маслото успява!
                                Целия двигател можеш да смениш,но ламарините тръгнат ли веднъж-забрави......
                                Cherokee WJ 4.0L- NP242
                                Honda Africa Twin XRV 750

                                Коментар


                                • Пенчо
                                  Пенчо коментира
                                  Редактиране на коментар
                                  Дали си струва при кошница за под 5хилки?

                                • kalinntv
                                  kalinntv коментира
                                  Редактиране на коментар
                                  Винаги си струва повече,от това да правиш ламарини

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X