Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дехидратор за фероза

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дехидратор за фероза

    Здравейте, колеги!
    Някой сменял ли е дехидратора на ферозата? В магазините за авточасти не им излиза директно като част и техните усилия спират до там. По закона на Мърфи номера на моя дехидратор е заличен от някакъв маркуч, който се е търкал в него. Та идеята ми е ако някой е сменял и знае от каква кола става или парт номер да пише. Климатика е слаган 97 г ако това може да помогне, компресора е Сейко.

  • #2
    От: Дехидратор за фероза

    Първоначално публикуван от stoianand Преглед на мнение
    Здравейте, колеги!
    Някой сменял ли е дехидратора на ферозата? В магазините за авточасти не им излиза директно като част и техните усилия спират до там. По закона на Мърфи номера на моя дехидратор е заличен от някакъв маркуч, който се е търкал в него. Та идеята ми е ако някой е сменял и знае от каква кола става или парт номер да пише. Климатика е слаган 97 г ако това може да помогне, компресора е Сейко.
    За дехидратор не се ходи по магазините за авточасти. А по такива за ремонт на климатици.

    Коментар


    • #3
      От: Дехидратор за фероза

      Има и в авточастите, но след като климатикът е допълнително слаган, едва ли ще помогне номер от друг.
      Отиди при климатичар и той ще ти намери.
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар


      • #4
        От: Дехидратор за фероза

        Ок.

        Коментар


        • #5
          От: Дехидратор за фероза

          Благодаря, колеги за напътствията! Беше ми полезно за пореден път. Имах приоритетни задачи и дехидратора не беше на дневен ред. Днес го намерих в известна верига магазини, с цел да не бъде реклама ако някой се интересува на лични.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X