Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Горивна смес и настройка на карбутратор на нова резачка и тример Husqvarna

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Горивна смес и настройка на карбутратор на нова резачка и тример Husqvarna

    Първоначално публикуван от Жоро Байкушев Преглед на мнение
    като чисто нова трудно палеше, свещите бяха мокри и съм ги свалял милион пъти да ги почиствам, при това ползвах масло от производителя и само пресен бензин. От мой опит, няма нищо сложно в тези двигатели,регулират се елементарно и ако се прави грамотно няма никаква опастност.
    Това е по бавния път към "истината".

    Коментар


    • #17
      От: Горивна смес и настройка на карбутратор на нова резачка и тример Husqvarna

      Първоначално публикуван от petkov_bb Преглед на мнение
      .......
      Има справочници и учебници, които ще помогнат за начално възприемане същността на смесообразуването и термодинамичните процеси в двигателя.
      Това ми хареса!
      Имам 4 години техникум, 6 висше и твърдя смело, че с бегло преглеждане нищо няма да се случи!
      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

      Коментар


      • #18
        От: Горивна смес и настройка на карбутратор на нова резачка и тример Husqvarna

        Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
        Това ми хареса!
        Поне ...... да се опита.....,
        Желанието и мечтите не трябва в зародиш да се "попарват".
        Отделно при някой и след "нисше" и след висше, не се получава............ познавам достатъчно дипломирани личности на които също, не ИМ се получава................,има значение- мотивацията и "маята"!!!

        Коментар


        • #19
          Здравейте мой познат има проблем с резачката при положение е сменил свеща ,филтъра с нов също но като запали резачката както се вижда от видеото сама загасва..Къде е проблема?
          https://studio.youtube.com/video/jQTkMSesuY0/edit

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X