Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Toyota Sienna Limited AWD 3.5 V6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Toyota Sienna Limited AWD 3.5 V6

    Хареса ми една обява в мобилето за автомобила от заглавието.
    Колата е чисто нова, ще се внесе от Канада.
    Трябва ми семейна кола 4x4, автомат,що годе динамична надявам се /300к.с/
    Бихте ли споделили впечатления за модела или най-малко за двигателя.
    Благодаря предварително.


    https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cg...8&slink=bf7mzw

  • #2
    От: Toyota Sienna Limited AWD 3.5 V6

    Здрасти, колата на мен ми харесва, карал съм такава ренталска. Две забележки, едната е цената (за тия пари има къде по-добри оферти) и другата е мотора, тоя 3,5 тойотски е концепция поне на 10-15 години. И трето, не ми е ясно дали е реалистично да е Е6 при положение, че такъв модел за Европа няма.

    Коментар


    • #3
      От: Toyota Sienna Limited AWD 3.5 V6

      Първоначално публикуван от MFr Преглед на мнение
      Здрасти, колата на мен ми харесва, карал съм такава ренталска. Две забележки, едната е цената (за тия пари има къде по-добри оферти) и другата е мотора, тоя 3,5 тойотски е концепция поне на 10-15 години. И трето, не ми е ясно дали е реалистично да е Е6 при положение, че такъв модел за Европа няма.
      Благодаря за бързият отговор!
      Дай пример за по добра оферта с тези параметри и това не е ли плюс за двигателя, значи нямат никакви ядове с него.......... Муден ли е?

      Коментар


      • #4
        От: Toyota Sienna Limited AWD 3.5 V6

        Мотора не е ли като на новата Такома?


        Изпратено от моят EVOLVEO StrongPhone Q6 LTE с помощта на Tapatalk
        Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
        New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

        Коментар


        • #5
          От: Toyota Sienna Limited AWD 3.5 V6

          По спомен мотора е 3.5 литровия 2GR от RX 350, GS 350, IS 350, Tacoma, вероятно има и други модели с него.Общо-взето безпроблемен агрегат.От 2017 е с комбиниран цикъл с Аткинсън - та може и да покрива Е6 - не мога да кажа.
          Колата е разкошна, според мен - но трябва да свикнеш с мили, фаренхайти, странното радио и липса на навигация за Европа.
          Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
          0887/осемпет 66 4осем

          Коментар


          • #6
            От: Toyota Sienna Limited AWD 3.5 V6

            300 к.с. с двоен ванос е новия мотор на Такома . Стария 3.5 който е на Сиена , Камри по спомен е 240 к.с.


            Изпратено от моят EVOLVEO StrongPhone Q6 LTE с помощта на Tapatalk
            Последно редактирано от New hope; 27-06-19, 16:30.
            Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
            New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

            Коментар


            • #7
              От: Toyota Sienna Limited AWD 3.5 V6

              Крах такова /под наем/ на скоро. Събира 6 200 литрови бидона /със свалени седалки естествено/. Не съм я гледал под капака, ама си вървеше съвсем прилично /имам 3 V8 возила, та за мен “прилично” означава точно прилично/. Голямо, удобно, на мене ми хареса. Тук много ги карат и си държат цени.
              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

              Коментар


              • #8
                От: Toyota Sienna Limited AWD 3.5 V6

                Най- карания и предпочитан ван и в Канада. Държат цени.

                Коментар


                • #9
                  От: Toyota Sienna Limited AWD 3.5 V6

                  LIMITED е най виския трим ,демек би трябвало да има всичко.
                  Ако е от Канада ще е в метрични а не комбаинерски мерни еденици.
                  За таз не знам ама за предните Сиени -едим мои човек в Канда е продаде на 250к само щото жена му се размрънка да купат друга.
                  Тук в америката също ги има бая и си имат реноме.
                  Съдеики по разхода на моя камион-които е 3,5 и горе долу същите коне- 10/100 е на дълго ако караш със 100-110км/ч


                  Коментар


                  • #10
                    От: Toyota Sienna Limited AWD 3.5 V6

                    Първоначално публикуван от Калоян Кашавелов Преглед на мнение
                    Благодаря за бързият отговор!
                    Дай пример за по добра оферта с тези параметри и това не е ли плюс за двигателя, значи нямат никакви ядове с него.......... Муден ли е?
                    Ако критериите са само семейна и 4х4, то за 130 к лв изборът е огромен, като почнеш от Шкода, минеш през БМВ (примерно) и свършиш до СУВ.
                    За двг явно е нова версия на това, което си мисля. Тези, кито ги внасят, ще я регистрират ли?

                    Коментар


                    • #11
                      От: Toyota Sienna Limited AWD 3.5 V6

                      Благодаря на всички за мненията и съветите.
                      Не съм взел окончателно решение, но мисля посоката е правилна......
                      Хуба ден и слънчево лято на всички

                      Коментар


                      • #12
                        От: Toyota Sienna Limited AWD 3.5 V6

                        Такъв автомобил има ли гаранция? Към кого и как, ако има? Не е ли рисковано да се закупи нов автомобил без таката, ако е така?

                        Коментар


                        • #13
                          От: Toyota Sienna Limited AWD 3.5 V6

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:92B36D28-EF03-44AE-A430-3796963F6FE4.jpg
Прегледи:2
Размер:320.5 КБ
ID:5816755
                          Тъкмо я изрових тая снимка, чакай да я пусна и тук. Тойота Сиена, нова, взех я под наем в Мексико. Моторетка нещо от рода на V6, вървеше прилично, кара се почти като кола. За 20 секунди сгъваш седалките в пода и се събират 6 варела по 200 литра. Идеална е да мъкнеш джибри. Или да крадеш нафта от влаковете.
                          На мене ми хареса като возило.
                          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X