Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Honda Crossrunner VFR800X

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Honda Crossrunner VFR800X

    ами щом ти е легнал на сърце точно този-добре. не мога да кажа къде дават да се кара, ама явно не е в бг.?! вариант 1-да ходиш до съседна държава /цитираната Румъния/, или пък Гърция само да направиш едно кръгче? вариант 2-купуваш го от тук /без да си го карал/ и го почваш.като спре да ти харесва-не ти го пожелавам, но се случва-обява продавам. за друго не можах да се сетя. ако някой от Колегите тук има такъв и е склонен да ти го даде "за кръгче" предполагам ще получиш лично съобщение. аз съм фен на машините по-туристически ориентирани, в момента съм с чопър 750, но съм карал и ендуро и знам какво е единия и другия кеф. успех

    Коментар


    • #17
      Здравейте на всички,
      Най - накрая, след дълго няколко месечно лутане , след тестване на много модели, избрах това, което най - много ми допада за моя начин и стил на каране.
      Дадох си сметка, че карам 99% на асфалт и тази машина най - добре ми пасва.
      Надявам се, във времеро да се потвърдят добрите ми впечатления до момента.
      За първи път карам мотор с толкова много въртящ момент. 2000 оборота, на шеста, завърташ и си ти ​​​​​​.
      Благодаря на всички за съветите!
      Много безаварийни километри и усмивки!
      Прикачени файлове

      Коментар


      • #18
        Първо поздравления за избора. Със здраве да си го караш, безпроблемно да те заведе и да те върне до където си пожелаеш.
        Само идея - мисля че си за нова тема, там да ги обсъждаме тези по-новите.
        LZ1NIM/P
        B pos

        Коментар


        • #19
          Благодаря!

          Коментар


          • #20
            ами поздравления и от мен. даже си мисля с това хубаво време навън дали да не чакаме нек'во ревю от тебе?...безаварийно!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X