Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Toyota Sequoia/Tundra

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Toyota Sequoia/Tundra

    Конкретно ме интересува 3UR-FE-5.7 (Тоyota Seuoia/Toyota Tundra),успешно ли се газифицират,тъй като бях чел нещо за VVT-I системета,че е проблемна за газ според някои,според други безпроблемна.Истината е някъде там

  • #2
    От: Toyota Sequoia/Tundra

    Я да се абонирам? Този 3UR-FE-5.7 кои години е?

    VVT системите не би трябвало да имат отношение към работата на газ. Ама знае ли човек?

    Коментар


    • #3
      От: Toyota Sequoia/Tundra

      Имам клиент с Тундра на газ. След 340000 километра газовите дюзи умряха , та това са и проблемите.

      Изпратено от моят EVOLVEO StrongPhone Q6 LTE с помощта на Tapatalk
      Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
      New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

      Коментар


      • #4
        От: Toyota Sequoia/Tundra

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Я да се абонирам? Този 3UR-FE-5.7 кои години е?

        VVT системите не би трябвало да имат отношение към работата на газ. Ама знае ли човек?
        На брат ми и на много добър мой приятел са с 5.7, моята е с малкия 4.7. Започват да слагат 5.7 мотори около 2008. Супер здрав мотор, страдат от стартер /стартерчето е супер малко за тоя басамак/. За газ нищо не знам, тук сме на бензинец само.
        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

        Коментар


        • #5
          От: Toyota Sequoia/Tundra

          Въпросният мотор не е ли с D4s директно впръскване, ако е така няма да може да сложите газ, то може де но много сложно става, газта трябва да е втечнена газа и тн. и тн.
          ПП:Нещо съм объркал двигателите 3UR FE, НЕ е с директно впръскване, а vvt е variable valve timing или нещо като променливи фази на газоразпределение, както примерно Vanos при бмвтата
          Последно редактирано от nissan_1978; 24-06-19, 01:22. Причина: Допълнение
          Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X