Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Плъзгаща се дворна врата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Плъзгаща се дворна врата

    Мисля да поръчам плъзгаща се дворна врата за кола. Дължина 250 см, височина 150 см. Задвижване с ел.мотор и дистанционно. Трябва да има и ръчно отваряне, ако спре тока. Моля за препоръки, мнения, съвети и ориентировъчна цена. Имотът е в област Кюстендил.
    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

  • #2
    От: Плъзгаща се дворна врата

    Класиката в жанра е Хьорман.
    Виж в нета какво предлагат. Скъпичко е, но си заслужава.
    Както всяко качествено нещо.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #3
      От: Плъзгаща се дворна врата

      Аз съм с такава даже по голяма...Мотора ми е Бенинка на ток и 2 батерии от по 10 AH за аварийно отваряне...работят до 5-6 отваряния и затваряния. С тази Бенинка никога съм нямал проблем от повече от 8-9 години! Теглото на врата ми е около 80-90 кг.
      Ще я снимам да видиш как е направена...

      Коментар


      • #4
        От: Плъзгаща се дворна врата

        За Варна или Сандански, може и да става, ама в София при -10 и малко сняг - надали.

        Коментар


        • #5
          Плъзгаща се дворна врата

          Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
          За Варна или Сандански, може и да става, ама в София при -10 и малко сняг - надали.
          Е те вратите Пенчо не са както едно време:
          Тази е с Хьорман Линеаматик.
          Имам 2 по 4.5(светъл отвор) на 2 метра.
          И бачкат на климат мааааалко по различен от варненския



          А и батерии нямам.
          Имам авариен генератор с автоматично пускане.

          Цена около 3к за джилязото и 1500 за задвижването но то зависи от тежеста на вратата.
          Land Rover Discovery II, V8 4.0
          VW Golf VI variant
          Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

          Коментар


          • #6
            От: Плъзгаща се дворна врата

            Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
            Мисля да поръчам плъзгаща се дворна врата .......
            Релсова, конзолна.....?
            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

            Коментар


            • #7
              От: Плъзгаща се дворна врата

              Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
              Релсова, конзолна.....?
              Ей, 5 часа чакам са да обадиш! Днес да не е понеделник, а? Релсова, мисля че ще е по-сигурно и евтино? Или конзолна, ама като обърната релсова, демек ролката да е отгоре? Или комбинация?
              ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

              Коментар


              • #8
                От: Плъзгаща се дворна врата

                С долна релса и най-подходящия профил изисква почистване.В къщи съм такава ,с ръчно задвижване,долу Т профил с реброто нагоре и там.търкалят метални макари колелета.Става обърнат винкел или.тръба ,но трябва да се почиства зимата.При мене не е фатално ,защото релсата е на по-висок фундамент стъпка ,защото вратата е на отделение за дърва и въглища .За гаражна или горни ролки или долни колелета без водач ,а със точни водачи на оградата ,ролкови ,основен и челен .Нещо в тоя стил.
                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                Коментар


                • #9
                  От: Плъзгаща се дворна врата

                  Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                  Ей, 5 часа чакам са да обадиш! Днес да не е понеделник, а? Релсова, мисля че ще е по-сигурно и евтино? Или конзолна, ама като обърната релсова, демек ролката да е отгоре? Или комбинация?
                  Звънни де!
                  0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                  Коментар


                  • #10
                    От: Плъзгаща се дворна врата

                    Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                    С долна релса и най-подходящия профил изисква почистване.В къщи съм такава ,с ръчно задвижване,долу Т профил с реброто нагоре и там.търкалят метални макари колелета.Става обърнат винкел или.тръба ,но трябва да се почиства зимата.При мене не е фатално ,защото релсата е на по-висок фундамент стъпка ,защото вратата е на отделение за дърва и въглища .За гаражна или горни ролки или долни колелета без водач ,а със точни водачи на оградата ,ролкови ,основен и челен .Нещо в тоя стил.
                    С каквито и да са открити търкалета у наше село има ядове зимата.


                    Като завали дъждец и стане ледец де що е колело запича.


                    Затова конзолен скрит монтаж с допълнително покривче на колелетата
                    Land Rover Discovery II, V8 4.0
                    VW Golf VI variant
                    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                    Коментар


                    • #11
                      От: Плъзгаща се дворна врата

                      Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                      Звънни де!
                      Добре, ама във вторник!
                      ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X