здравейте !
пак опирам за помощ... ,другата седмица заминавам за турция и вече съм смел понеже имам картата от миналата година , обаче не съм си пускал гпс-а от тогава , сега ще ходя в бодрум и на няколко други места , когато въведа адреса или кооординатите ми започва да изчисява и стига до някакви 50-60-70-80 % и ми изписва "невъзможно да се изчисли маршрут до дестинацията" , става въпрос за гармин нуви 200.когато въведа някой адрес в бг няма грижи веднаго го зарежда , пробвах и в чанак кале от миналата година и там ми зарежда , но като въведа , бодрум , истанбул , измир , кушадасъ ми изписва горния проблем , имате ли си наидея как да го оправя или не ?
благодаря предварително !
пак опирам за помощ... ,другата седмица заминавам за турция и вече съм смел понеже имам картата от миналата година , обаче не съм си пускал гпс-а от тогава , сега ще ходя в бодрум и на няколко други места , когато въведа адреса или кооординатите ми започва да изчисява и стига до някакви 50-60-70-80 % и ми изписва "невъзможно да се изчисли маршрут до дестинацията" , става въпрос за гармин нуви 200.когато въведа някой адрес в бг няма грижи веднаго го зарежда , пробвах и в чанак кале от миналата година и там ми зарежда , но като въведа , бодрум , истанбул , измир , кушадасъ ми изписва горния проблем , имате ли си наидея как да го оправя или не ?
благодаря предварително !
Коментар