Обява

Свий
Няма добавени обяви.

МИСТЕРИЯ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • МИСТЕРИЯ

    Здравейте колеги. Имам проблем с моят Нисан Терано 2. 2.4 бензин/газ. Автомобилът ми започна да загрява. От там започна и подмяната на радиатор, водна помпа, виско, термостат, температурен датчик,датчика на таблото,промивка на двигателя с бардал и какво ли не.Колата продължава да грее. Стрелката стига малко преди червената зона.Не изхвърля водата,не надува маркучите,горният маркуч е горещ а долният леден.Всяко мнение е добре дошло.

  • #2
    От: МИСТЕРИЯ

    Температурата проверена ли е с термометър ?

    Коментар


    • #3
      От: МИСТЕРИЯ

      Както каза Ясен първо термометър.
      Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

      Коментар


      • #4
        От: МИСТЕРИЯ

        На мен ми прилича на термостат.
        Понякога не става от първия път със смяна, доста често чак на втория, третия се случва на читав.
        Който търси , намира !
        Човекът е човек, когато е на път !

        Коментар


        • #5
          От: МИСТЕРИЯ

          Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
          На мен ми прилича на термостат.
          Понякога не става от първия път със смяна, доста често чак на втория, третия се случва на читав.
          И на мен.Пробвай без термостат.

          Коментар


          • #6
            От: МИСТЕРИЯ

            На бензин загрява ли? Газта спряна от бутилката!

            Коментар


            • #7
              От: МИСТЕРИЯ

              Щом единят маркуч е абсолютно студен, най-вероятно е термостат или въздух.
              Най-лесно ще провериш, като извадиш термостата и покараш така.
              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

              Коментар


              • #8
                От: МИСТЕРИЯ

                Козата иска ...................
                Да не вкарва газ през платното на изпарителя..........
                Най добре да се погледне грамотно,че както сте почнали да Я подновявате лотарийно............края не се вижда.
                За мен е "мистерия" само подхода при диагностиката-версията "тука има-тука няма" изисква сериозно финикийско обезпечаване.

                Коментар


                • #9
                  От: МИСТЕРИЯ

                  E как ще се научат майсторите, ако не влагате пари и коли в тяхното образование...

                  Коментар


                  • #10
                    От: МИСТЕРИЯ

                    Първоначално публикуван от teao Преглед на мнение
                    E как ще се научат майсторите, ако не влагате пари и коли в тяхното образование...
                    Някои и така не се учат.

                    Коментар


                    • #11
                      От: МИСТЕРИЯ

                      Тука не виждам намеса на майстори, а самоинициатива на ентусиаст подкрепена със съвети от приятели.

                      ... нищо де, поне всичко му е ново, освен ако не е купил боклуци.
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • #12
                        От: МИСТЕРИЯ

                        Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                        Тука не виждам намеса на майстори, а самоинициатива на ентусиаст подкрепена със съвети от приятели.

                        ... нищо де, поне всичко му е ново, освен ако не е купил боклуци.
                        И какво е твоето градивно мнение ....или трябва и в тая тема да дриснеш?

                        Коментар


                        • #13
                          От: МИСТЕРИЯ

                          Първоначално публикуван от liudo Преглед на мнение
                          горният маркуч е горещ а долният леден.Всяко мнение е добре дошло.
                          И след тази констатация,подмени половината чаркове отпред?

                          Махни термостата ,виж помпата прави ли поток?
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • #14
                            От: МИСТЕРИЯ

                            Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                            И какво е твоето градивно мнение ....или трябва и в тая тема да дриснеш?
                            Ако не си забелязал, от мнооого време не отговарям на постовете ти, които са очевадно заядливи.

                            Май никога няма да избягаш от интригантско-първолашките взводно-междувзводни отношения в районното.
                            Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 19-06-19, 18:25.
                            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                            Коментар


                            • #15
                              От: МИСТЕРИЯ

                              Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                              Ако не си забелязал../
                              А твоите два поста, с какво помагат? Аз определено не съм в районното...
                              Няма мистерия тук, има некачествена дефектация.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X