Обява

Свий
Няма добавени обяви.

W210 V8 4,3 4 matic Нужда от помощ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • W210 V8 4,3 4 matic Нужда от помощ

    Здравейте видно от заглавието става въпрос за W210 V8 4,3 4 matic ,който ,ще използвам за донор ,но преди това искам всички системи да работят коректно . Въпросната кола е оборудвана с възможно всички екстри ,които по един или друг начин ,ще имплантирам в един супер запазен W124 купе . Та имам проблем с вентилацията на седалките в W210-ката . На таблото копчетата за подгрев и вентилация на седалките са комбинирани ,като натисна подгрева всичко е ОК и светлинните индикации за степента (1 или 2) работят коректно,както и подгрева е ОК. Обаче нещата не стоят така при вентилацията ,при натискане на бутона индикацията за степен (1,2 или 3 ) реагира ,а вентилаторите не помръдват .
    Та молбата ми е ,ако някои може да ми помогне със схема на ел. инсталацията за W210 ( V8 4,3 4 matic ) конкретно за предните седалки подгрев/вентилация ,мисля ,че доста ,ще ми помогне в главоблъсканицата . Приемам и конкретни съвети къде може да е проблема ,бушоните са ОК ,има намеса от някой БГ "майстор" ама мисля ,че нанесените щети по инсталацията по бушониерата под задната седалка са минимални .
    Напред и нагоре
    Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
    0886769809-Юлиян
    kiko00@abv.bg

  • #2
    От: W210 V8 4,3 4 matic Нужда от помощ

    Мотора ще насаждаш ли ?


    Коментар


    • #3
      От: W210 V8 4,3 4 matic Нужда от помощ

      Дай мейл.
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар


      • #4
        От: W210 V8 4,3 4 matic Нужда от помощ

        Ако купето е както казваш супер запазено не го разваляй

        Иначе щом свети индикация модула работи, проблема е след него.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #5
          От: W210 V8 4,3 4 matic Нужда от помощ

          На 210 модулите и предпазителите са разхвърляни из цялата кола. Обикновено не създават проблеми, стига да не са побългарявани. И ние имаме служебно 124 купе във фантастично състояние, но Предводителят на команчите не иска да ми го продаде
          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

          Коментар


          • #6
            От: W210 V8 4,3 4 matic Нужда от помощ

            kiko00@abv.bg Благодаря
            Напред и нагоре
            Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
            0886769809-Юлиян
            kiko00@abv.bg

            Коментар


            • #7
              От: W210 V8 4,3 4 matic Нужда от помощ

              И на мен ми се иска да го запазя в автентичен вид W124 -ката ,ама детската мечта е по силна от мен !!
              Всичко ,ще отиде на 124-ката ,мотор ,скорости,4матика и всички екстри от W210 -ката .
              Скоро ,ще се похваля и с фейса на Чочоне ,който очаквам да пристигне от Италия (не ме питайте колко струва ,още го преживявам )
              Но сега е по важно да приведа всяко едно нещо от W210 -ката в топ състояние !
              Напред и нагоре
              Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
              0886769809-Юлиян
              kiko00@abv.bg

              Коментар


              • #8
                От: W210 V8 4,3 4 matic Нужда от помощ

                Пробвал ли си дали таблото на 210 влиза в 124?
                210 е грозна отвън, но вътре е по-хубава от 124.
                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                Коментар


                • #9
                  От: W210 V8 4,3 4 matic Нужда от помощ

                  Не съм пробвал . От вътре ще запазя автентичноста на W124 с минимални промени по централната конзола ,заради многото копчета ,които трябва да настаня там . Салона ще се шие по поръчка целия по модел харесван от мен !
                  Напред и нагоре
                  Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
                  0886769809-Юлиян
                  kiko00@abv.bg

                  Коментар


                  • #10
                    От: W210 V8 4,3 4 matic Нужда от помощ

                    Ако качваш по някоя снимка от време на време хич няма да ти се разсърдим.


                    Коментар


                    • #11
                      От: W210 V8 4,3 4 matic Нужда от помощ

                      И аз бих се зардвал на някоя снимка. До сега не бях чувал за 124ка купе с 4матик, Полуоските минават през пружините и картера е по особен и това на 6 цилидъра, а на 8ка? Но това понеже не знам как е на 210...

                      Коментар


                      • #12
                        От: W210 V8 4,3 4 matic Нужда от помощ

                        На 8-ка пак така минават през картера ,ще има и снимков материал ,но нека първо събера основните неща от пъзела . За сега имам само двата автомобила ,което е повече от добро начало! След още около месец и оригиналните тенекии за w124-та с лайсни и прагове . После ,ще ги разпилея на парчета и двете в гаража .
                        Напред и нагоре
                        Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
                        0886769809-Юлиян
                        kiko00@abv.bg

                        Коментар


                        • #13
                          От: W210 V8 4,3 4 matic Нужда от помощ

                          Напред и нагоре
                          Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
                          0886769809-Юлиян
                          kiko00@abv.bg

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X