Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пръскалки за фарове Нисан Терано 3.0

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Пръскалки за фарове Нисан Терано 3.0

    Здравейте на всички от форума.Имам Нисан Терано 2,мотор 3.0 от 2002 г.Моделът няма фабрични пръскалки на фаровете.Реших да сложа закупих от един колега целият комплект,но идва въпроса дали има някакви чартежи или размери каде да се пробие бронята за да се сложат самите дюзи.

  • #2
    От: Пръскалки за фарове Нисан Терано 3.0

    1. Тотално са безсмислени. Имам същото терано с пръскалки. Допълнителна екстра е че течността свършва додето я сипеш.
    2. Ще трябва да мериш. Чертеж няма.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      От: Пръскалки за фарове Нисан Терано 3.0

      Благодаря много за съвета

      Коментар


      • #4
        От: Пръскалки за фарове Нисан Терано 3.0

        Аз също съм с пръскалки в бронята и също като Спарки мисля че това е по-скоро вредна екстра.
        Ако си с пуснати фарове, при пръскане на стъклото задължително пръскат и тези на фаровете. При загасени фарове си пръска само на стъклото. С две думи, тези пръскачки освен да ти изливат течността на земята, друга работа не правят.
        Георги Тонев

        Коментар


        • #5
          От: Пръскалки за фарове Нисан Терано 3.0

          Първоначално публикуван от VECTOR Преглед на мнение
          Аз също съм с пръскалки в бронята и също като Спарки мисля че това е по-скоро вредна екстра.
          'Талянеца беше мушнал една сачма в маркуча, тръгваш от помпата. Аз я махнах, а после отварях и самите пръскалки, щото едната течеше - беше и се разместила вътре гумичката. Та, сега са в пълна изправност и функционират нормално и не текат, но обмислям отново запушване или да пльосна някъде едно ключе да ги включвам само като ми трябват (което е.... май до сега не са ми трябвали ).
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #6
            От: Пръскалки за фарове Нисан Терано 3.0

            Спарки, в опит да намеря смисъл в тези пръскалки, съм експериментирал 2-3 пъти, мръсни фарове да ги изплакна в движение. Файда не видях. По моите разбирания мръсното си иска търканье.
            Георги Тонев

            Коментар


            • #7
              От: Пръскалки за фарове Нисан Терано 3.0

              Тези пръскалки даже при мен пръскат повече тавана отколкото фара ������както вече сте казали - с тях като и без тях.
              Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

              Коментар


              • #8
                От: Пръскалки за фарове Нисан Терано 3.0

                Първоначално публикуван от nissan_1978 Преглед на мнение
                Тези пръскалки даже при мен пръскат повече тавана отколкото фара...
                Настройваеми са и по X и по Y. Сферичките им се въртят във всякаква посока.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X