Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Хоумдепо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Инструменти от Хоумдепо

    Първоначално публикуван от mishomishev Преглед на мнение
    Ааааааа забравих да кажа и че по горе имаше твърдение че всичко да е от една марка.
    Това също е основна грешка.Не познавам фирма или производител който има сполучливи продукти от край до край.
    По-скоро,всички акумулаторни, да са със съвместими батерии,това налага една марка.Щото при повечето батериите са на цената на тялото,и особено, като не ги ползваш постояно,да ти заминат бавно и полека,7-8 батерии е гадно.Като са със съвместими батерии,можеш с 7-8 бодита да държиш 2-3 батерии.
    Както се казва,животът е низ от компромиси,трябва да избереш какво ти пасва,какво можеш да си купиш...
    Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

    Коментар


    • #32
      От: Инструменти от Хоумдепо

      Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
      Не не ми трябва всичко
      За жълти и сини , Диуолт и Макита ли са ???
      Там са едни цени ....
      Да, но за цените не съм съгласен.
      Макита винтоверт може да вземеш под 100лв тяло, ъглошлайф 200 нов, 150 втора, зегета и цикуляри и други 150-250лв . Дори нещо да не е ок, четките са около 10лв , ротор около 50 и има всякакви части, дори болтчетата и лепенките . Батерия 150лв, зарядно 70.
      0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

      Коментар


      • #33
        От: Инструменти от Хоумдепо

        Колеги,
        След като Иван Недокланов е намерил временно решение на питането си, бихте ли позволили да задам няколко въпроса относно зелените?
        Като цени са около или над макита, като качество как са?
        Какво мислите за 36 волтовите им инструменти и батерии?
        [SIGPIC]http://www.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic68289_4.gif[/SIGPIC]

        Коментар


        • #34
          От: Инструменти от Хоумдепо

          Кои са тия зелени?

          Коментар


          • #35
            От: Инструменти от Хоумдепо

            Хикоки, бивше хитачи.
            [SIGPIC]http://www.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic68289_4.gif[/SIGPIC]

            Коментар


            • #36
              От: Инструменти от Хоумдепо

              Аз под зелени разбрах едни Green .... нещо си... Бяха в блистер и вървяха по 40-50 лв 12 волта...Продаваха ги на кило по супермаркети абе...къде ли не.
              Още като хванеш пакета един лек такъв...Продавачите ги продаваха с думите: Кво му плащаш ще отидеш еди къде си и ще ти направят един качествен акумулаторен пакет и пей сърце...
              Много ги мразехме...Акумулаторния пакет излизаше около 55 лв... с качествени SC елементи и 10-15 лв труд. И като се чуе цената следва: Еееееееее то по скъпо от машината ве бахти и обирджиите къде да ми го направят за 15-20 лв?!
              Зарядното е 400 ман от 4-5 лв... Разчита на правилно оразмерен траф.Просто ...като се позареди акумулатора напрежението почти се изравнява с зарядното и или спира или намалява тока съществено...
              Ако имаш във впредвид тях... не купувай...Пълен т.шак. Не само Райдера ами почти всичко е светлинни години пред него...
              Ако става дума за винтоверт има един на Скил… двускоростен на 220 волта. Излиза някъде около 80 кинта...Сега с чантичка и дреболийки..
              Та този модел е...сполучлив за мене.Любим инструмент. Предпочитам го пред акумулаторните бошове девалти и прочие...Като мотивите ми са:
              1.За мен и идеално балансиран - като тежест и удобство.Баш за мойта ръка
              2.Тръгва отначало много плавно бавно и мазно- за нашата работа е супер
              3.Голям въртящ момент сравним само с 18 волтови мощни машини
              Това че не е акумулаторен не ме бърка.Опъвам 6 метровия му кабел. Срещу него седи един акумулаторен бош 14.4 волта.Също добър но....просто си го гледам само. абе неам нерви да чакам да ми се зарежда всеки път откачай батерията слагай на зарядно.Играчка си е.А пък аз съм стар вече за тия заигравки.Искам машина в постоянна готовност без да я мисля.Искам просто да се пресегна и да разполагам с цялата мощ без да мисля дали има заряд.Да си свърша работата бързо защото времето е пари.Акумулаторните… да се гъбаркат и плащат другите...или ще я ползвам ако не мога да опъна кабел.
              П.П
              Кат бях малък навремето трябваше да правим един по специален дървен покрив.И нали се плащаше яко-- направо взехме червено акумулаторно Хилти от магазина.Безумно много пари.Върти ми се в главата 1150 лв през 2012г.Работи и върши добра работа наистина.Ама на втория ден майстора го изтърва.Аварийно взех от магазина споменатия Скил.Докато се отремонтира Хилтито.Какво да ви кажа.Майстора беше една бабанка и винтоверта седеше като играчка в ръцете му.Скъса го от бой още първия ден.Следващата седмица почнаха облицовките.Набиваше с тоя Скил 18 см видии.Без да жали.С кутии отиваха.Още първия ден разбрах- напъна на работа е такъв че никакъв акумулатор не може да оцелее.Никви марки никви литиеви йонни полимерни или марсиански батерии.Този Скил изкара 2 години като майсторите си го подхвърляха.Това че е с кабел има и предимства.Не мож го изтървеш от покрива заради кабела.Един път спаси и живот.Щото майстора се подхлъзна и се хвана за кабелаКолко бой изяде не е истина.И колко пари изкара.Паметник трябва да му вдигна.Накрая превъртя от съединителя.Оттогава оцених тази машина.Това е моя работен кон.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X